21 Haziran 2020 Yengeç Burcunda Güneş Tutulması: Burçlara Etkisi

GÜNEŞ TUTULMASI HANGİ BURCU NASIL ETKİLEYECEK?

KOÇ

21 Haziran’da gerçekleşecek Güneş tutulması taşınma, özel hayat ve ailevi konular ile ilgili radikal kararlarınızı hayata geçirmenizi sağlayacak. İş yada ev değiştirmeyi düşünüyorsanız temmuz ortası itibariyle destekleyici bir döneme giriş yapıyorsunuz. Mülk edinmek, evle ilgili yenilikler yapmak, ailevi konularda iyileşmeler bu dönem mümkün. Uzun süreli birlikteliklerinizde evlilik kararı alabilirsiniz.

BOĞA

21 Haziran’da gerçekleşecek Güneş tutulması iletişim alanınızı parlatacak. Zihniniz ve çözüm üretme kabiliyetiniz hızlanırken, beklediğiniz iş/eğitim haberleri bu dönem gelebilir. Çalışma yöntemlerinizi geliştirerek sizi ileriye taşıyacak farklı yollar deneyeceksiniz. Bu dönem seyahat planları, yolculuklar, imzalar, iletişim trafiğiniz hızlanıyor. Yakın çevrenizde sorunlu devam eden ilişkileriniz şifalanabilir.

İKİZLER

21 Haziran’da gerçekeşecek Güneş Tutulması, mali alanınıza bir dizi yenilik getirecek. Temmuz ortası itibariyle paranızı çoğaltabilir, kazançlı yatırımlar yapabilirsiniz. Seyahat, taşınma ve yer değişikliği konularında destekler sizin için. Uzun süreli ilişkileriniz ciddi boyut kazanabilir. Özgüveniniz tazelenecek. Seyahat, taşınma ve yer değişiklikleri konuları gündeminize gelebilir.

YENGEÇ

21 Haziran’da burcunuzda Güneş tutulması gerçekleşiyor. Enerjiniz yükseliyor. İmaj değişikliği yapmak, ilişkilerde barışı sağlamak, motivasyonunuzu yüksek tutmak adına hevesli olacaksınız. Hedefleri hayata geçireceğiniz bir yıllık süreci deneyimleyeceksiniz. Beklediğiniz haberler hız kazanırken, mali konulardaki fırsatlar sevindirecek. Enerji tüketen kişiler hayatınızdan çıkıyor. Henüz kalbiniz boşsa yeni bir ilişkiye başlamanız mümkün

ASLAN

21 Haziran’da gerçekleşecek Güneş Tutulması, sezgilerinizi ve yaratıcılığınızı artacak. Endişelerinizi, travmalarınızı şifalandırmak adına destekleyici bir süreçtesiniz. Bilinçaltı şifa, regresyon terapi gibi ruhsal çalışmalardan yararlanabilirsiniz. Sağlık ve bağışıklık konularına ekstra dikkat edin. Güven vermeyen, arkadan iş çeviren kişileri farkederek hayatınızdan çıkaracaksınız.

BAŞAK

 21 Haziran’da gerçekleşecek Güneş tutulması, sosyal çevre alanınızı yenileyecek. Yeni irtibatlar, bağlantılar, çevre destekleri sizin için. Güven vermeyen arkadaşlık ilişkilerinizi bu dönem gözden geçirebilirsiniz. Henüz bir ilişkiniz yoksa beklentilerinize uygun biri karşınıza çıkabilir. Temmuz itibariyle hedefleriniz konusunda şanslı gelişmeler gündeme gelebilir. Bir dileğiniz gerçek olabilir.

TERAZİ

21 Haziran’da gerçekleşecek Güneş Tutulması kariyer hayatınıza bir dizi yenilik ve değişimler getirecek. Kendinizi ortaya koyacağınız ve prestijinizi artıracağınız bir süreç sizleri bekliyor. İş değiştirmek ya da var olan işinizde yenilikler yapmak adına destekleneceksiniz. Ailevi konularda süregelen sorunlar çözüme kavuşabilir. Ev ortamında yenilikler ya da yer değişikliği yapmayı düşünebilirsiniz.

AKREP

21 Haziran’da gerçekleşecek Güneş Tutulması enerjinizi ve bakış açınızı yenileyecek. Uzak yerlerden gelen kısmetli haberler heyecan verici olurken taşınma yada yer değişikliği konuları gündeminize gelebilir. Tutulma ile birlikte uluslararası işler, hukuki/ ticari konular, medya, tanıtım, eğitim ve seyahatler alanlarında olumlu gelişmeler yaşamanız söz konusu. Beklediğiniz iş fırsatları geliyor. Eşinizin işi ile bağlantılı önemli gelişmeler oluşabilir.

YAY

Kriz yaratan finansal sıkıntılar geride kalıyor. Krediler, ödemeler ve mali konularda yeni çıkış yolları ve destekler bulacaksınız. Ortaklı işlerden gelen kazançlarınız artarken bir taraftan birikim yapmayı ihmal etmeyin. Planlarınız doğrultusunda eşinizin desteğini alabilirsiniz. Sorunlu yürüyen ilişkilerinizde yol ayrılıkları yaşamanız mümkün. Artan sezgileriniz yol gösterecek, iç sesinize güvenin.

OĞLAK

21 Haziran’da gerçekleşecek güneş tutulması süregelen ilişkinizi evliliğe taşıyabilir. Özel hayatınızı ilgilendiren konularda radikal kararlar alabilirsiniz. Partnerinizle ekonomik konularla bağlantılı anlaşmazlıklara dikkat etmenizde fayda var. Henüz bir ilişkiniz yoksa yeni biri hayatınızda dahil olabilir. Bu dönem size düşmanlık besleyen kişileri kolaylıkla fark ederek gerekli mesafeyi koyacaksınız. Iş hayatınızla alakalı yeni teklifler, imzalar yada ortaklıklar gündeminize gelebilir

KOVA

21 Haziran’da meydana gelecek Güneş Tutulması gündelik sorumlulukları, hobileri, keyif aldığınız uğraşları yenilemenize destek verecek. Spor, diyet, detoks ve beslenme konuları listenizde olmalı. Motivasyonunuzu arttıracak uğraşlara eğilmek size iyi gelecek.
Yeni iş girişimleri, beklediğiniz haberler ya da çalışma ortamınızla bağlantılı yenilikler temmuz itibariyle vurgu kazanabilir. Sağlık sorununuz varsa bu dönem ele almanız gerekebilir.

BALIK

21 Haziran’da gerçekleşecek Güneş tutulması aşk hayatınıza yenilikler getiriyor. Kalbiniz boşsa yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Mevcut ilişkilerinizi şifalandırmak, bebek sahibi olmak yada partnerinizle romantik zamanlar oluşturmak adına destekleniyorsunuz. Çocuklarınızın eğitimi ile ilgili bir konuda önemli kararlar alabilirsiniz. Sanatsal faaliyetlerde yaratıcılığınız oldukça artacak. Öne çıkmak, tanınmak ve dikkat çekmek adına destekler söz konusu.

**ÖZEL DANIŞMANLIK TALEPLERİNİZ İÇİN “DANIŞMANLIK SEÇENEKLERİ” BÖLÜMÜNE GÖZ ATABİLİRSİNİZ. RANDEVU HATTI: 0(538)8140460

YASAL UYARI: YAZININ TÜM HAKLARI SAKLIDIR. İZİNSİZ KOPYALANAMAZ, ALINTI YAPILAMAZ

ASTROLOG TUĞÇE YILDIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post

MERKÜR RETROSU BAŞLIYOR! HANGİ BURÇ NELERE DİKKAT ETMELİ?

Next post

Temmuz 2020 Burcuna Neler Getirecek?