EKİM 2020 & AYLIK BURÇ YORUMLARI

2020 yılının en hırçın, dönüştüren ve köklü değişimler getiren aylarından birine giriş yapıyoruz!

EKİM AYI NASIL GEÇECEK?

Ekim ayı gökyüzüne iki dolunay, bir yeniay, merkür ve mars retrolarını sığdıracak. Düz seyrine geçen Satürn, ardından 4 Ekim itibariyle gücüne yeniden kavuşan Plüton ve kızıl gezegen Rx Mars arasındaki stresli etkileşim dünya genelinde gergin enerjileri aktifleştirecek. 2 Ekim-11 Ekim arası gerek bireysel gerekse global ölçekte agresif, sert ve gergin etkilere açık olacağımız ekstra kritik zamanlar.
Ülkelerarası gerilimler, savaş enerjileri, patlamalar, maden ocakları, volkanik hareketler, yangın, deprem, doğal afetler, terör eylemleri ve kazalalara açık bir aya girdiğimizin farkında olmalıyız. Pandeminin etkisi hızla artarken yeni tedbir ve kısıtlamalara bir taraftan hazırlıklı olmamız gerekecek. 22 Eylül sonbahara giriş haritasındaki 12.ev ve 8. ev vurgusu önümüzdeki 3 ay salgında yayılma oranının daha da artacağını göstermekte ki bu yönde eğitim, ulaşım alanlarında tebdir ve düzenleme kararları duyabiliriz.
Bir taraftan 11 Ekim’de Jüpiter-Neptün altmışlık açısının kesinleşmesi itibariyle aşı çalışmalarına yönelik mutlu haberler zorlu Ekim ayında bizlere umut verebilir.

Ekim ayını sert bir dolunayla karşılayacağız. 2 Ekim’de Koç burcunun 9.derecesinde bir dolunay gerçekleşecek. Evvelce mücadele ettiğimiz birçok konu yeniden gündemimize gelebilir. İş, kariyer, ilişkiler alanlarında aceleci, fevri hareketler bazı kırılma ve yol ayrılıklarına yol açabilir.
Dünya genelinde askeri hareketliliklerin yanı sıra liderlerin sert ve kışkırtıcı söylemlerine tanık olabiliriz. Deprem, doğal afet ve askeri hareketliliklere açık bir dolunay. Aynı gün Venüs Başak burcuna geçecek. Ay sonuna dek gündelik hayatımızı güzelleştirmeye istekli olacağız. Sağlık, diyet, form tutma, yeni rutinler keyif verecek. İlişkiler adına doğru seçimler yapma şansı sunacak.

11 Ekim’de Jüpiter- Neptün şanslı bağlantısı dilekleri gerçekleştirme yönünde önemli fırsatlar sunuyor olacak. Ilahi yardımlar, dış destekler iyi hissettirecek. Manevi, ruhsal çalışmalar açısından mutlaka değerlendirilmeli.

Merkür retrosu 14 ekim-3 Kasım aralığında yaşanacak. Merkür, retrosuna Akrep burcunda başlayıp, 28 Ekim’de Terazi burcunda devam edecek. Bu dönem takıntılar, korkular, gölge taraflarımız su yüzüne çıkarken şifa sanatları, terapi meditasyon, bilinçaltı çalışmaları avantaj sağlayacak.

16 Ekim’de Terazi burcunun 23. derecesinde bir YENİAY doğuyor. Yeniay’ın Satürn/Pluto ve Mars ile sert etkileşimleri kritik gelişmelerin altını çizecek. Gençler ve çocuklarla ilgili sıkıntılar, global ölçekte savaş atmosferi, eğitim sistemine ilişkin önemli kararlar, sanatçılarla ilgili gündemler, yöneticilere yönelik saldırı girişimleri, yeniayın olası işaretleri.

31 Ekim’de 8 derece Boğa burcunda Uranüsyen bir DOLUNAY gerçekleşecek.
Retro Merkür-Satürn dik açısı yanı sıra Venüs-kiron karşıtlığı etkin. Sosyal/ özel ilişkilerde iletişimde problemler, yanlış anlaşılmalar hata yaptırabilir. İş, kariyer, ikili ilişkiler konularında ani bitiş ve başlangıçlar söz konusu. Global ölçekte; Gazeteciler, eğitmenler, çalışanlar, kadın haklarıyla ilgili konular ve hizmet sektörüne ilişkin önemli haberler duyabiliriz. Pandemi konusunda tıbbi gelişmeler, önemli karar ve gündemler öne çıkabilir.

EKİM 2020 AYLIK BURÇ YORUMLARI

EKİM 2020 BURÇ YORUMLARI

KOÇ

2 Ekim’de gerçekleşecek Dolunay ile birlikte ikili ilişkilerinizde yüzleşmeler ve yol ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Partneriniz ya da ortağınıza dair kafanızı kurcalayan bir konunun netliğe kavuşması bu dolunayda mümkün. Ayın ilk haftası bir miktar hassas, karamsar, gergin hissedebilirsiniz. Yakın çevre ilişkilerinizde kırıcı olmamaya özen gösterin. Bu süreçte manevi, ruhsal şifa çalışmalardan yararlanmanız size iyi gelecek. 2 Ekim itibariyle Venüs 6.evinize yerleşerek iş hayatınıza şans ve fırsatlar getirecek. Ay boyunca daha titiz ve planlı çalışacaksınız. Çalışma ortamınızda yenilikler yapabilirsiniz. Bu dönem bir sağlık sorununuz varsa çözüme kavuşabilir. Diyet, spor, detox, kişisel bakım vb. konular listenizde olmalı.
Merkür retrosu 14 Ekim-3 Kasım arası finans alanınıza gerçekleşecek. Kredi, borç, yatırım gibi konularda dikkatli ilerlemeniz gerekecek. Miras, tazminat, nafaka yada dışarıdan gelen parasal destekler konularında süreç yavaş ilerleyebilir. Ani para çıkışları yaşayabilirsiniz. 16 Ekim’de gerçekleşecek Yeniay size yeni bir aşkı getirebilir. Aşk hayatınızda romantizm ve uyumun artacağı bir süreç sizleri bekliyor. Ay sonu para alanınızda gerçekleşecek Dolunay ile birlikte yeni para kazanma yolları geliştirebilirsiniz. Öte yandan beklediğiniz ödemeler varsa, bu dönem tahsil edebilirsiniz.

BOĞA

2 Ekim’de gerçekleşecek Dolunay ile birlikte daha sezgisel ve içe dönük hissedebilirsiniz. Arka planınızda dönen işler, gizli saklı durumlar açığa çıkabilir. Geçmişe dair ilişkiler yeniden gündeminize gelebilir. Kararlarınızı alırken iç sesiniz yol gösterecek. Ayın ilk haftası sağlık ve bağışıklık sisteminize gereken önemi vermelisiniz. Bir yakınınızın sağlık sorunu ile ilgilenmeniz gerekebilir. 2 Ekim itibariyle Venüs 5.evinize yerleşecek. Ay sonuna dek yeni bir ilişkiye başlamak, bebek sahibi olmak yada varolan ilişkilerinize romantizm katmak açısından şanslı olacaksınız. Çocuklarınızı ilgilendiren konularda olumlu gelişmeler sevindirebilir.
Merkür retrosu 14 Ekim-3 Kasım arası ilişkiler alanınıza gerçekleşecek. Eşiniz yada ortağınızla iletişiminizde yanlış anlama, anlaşılma ve sorunlara karşı dikkat etmelisiniz. Özel ilişkilerinizde süregelen bir sorun varsa, bu konu tekrar çözüme kavuşturulmak adına önünüze gelebilir. Geçmişe dair ilişkiler yeniden kapınızı çalabilir.
16 Ekim’de gerçekleşecek Yeniay çalışma hayatınıza bir dizi yenilikler getirecek. İş teklifleri, terfi veya iş değişimi gibi konular vurgu kazanabilir. 31 Ekim’de burcunuzda bir Dolunay gerçekleşiyor. Belirsiz ilerleyen birçok konunun netleşmesiyle daha güçlü hissedeceksiniz.

İKİZLER

2 Ekim’de gerçekleşecek Dolunay sizlere sosyal çevre ve dostluklar alanınızı sorgulatabilir. Yakın çevre ilişkilerinizi gözden geçirebilirsiniz. Çevrenizle aranızda oluşabilecek olası gerginliklere ve dedikodulara karşı temkinli olmanızda fayda var. Bu dönem güven vermeyen arkadaşlık ilişkilerinizi sonlandırırken, size yararı dokunacak farklı çevre bağlantıları kurabilirsiniz. 2 Ekim itibariyle Venüs 4. evinize yerleşecek. Ay sonuna dek hanenizi ilgilendiren konularda kısmetli haberler gelebilir. Ev alım/satım, taşınma, evle ilgili konularda yenilik yapma planlarınızı hayata geçirebilirsiniz. Aile içi iletişiminize önem vereceksiniz.
Merkür retrosu 14 Ekim-3 Kasım arası sağlık ve çalışma alanınıza gerçekleşecek. Bu dönem sağlığınızla ilgili konularda ufak tefek sorunlara karşı tedbirli olmalısınız. Rutin sağlık kontrollerinizi ihmal etmeyin. İş sorumluluklarınıza ya da gündelik koşuşturmalarınıza her zamankinden çok eğilmeniz gerekebilir. 16 Ekim’de gerçekleşecek Yeniay ile birlikte aşkta şanslı bir sürece gireceksiniz. Partnerinizle olan iletişiminizde daha yapıcı rol üstlenmeniz gerekebilir. Çocuğunuzla olan ilişkinizi bir taraftan iyi yönetmeniz gerekecek. 31 Ekim’de gerçekleşecek Dolunay travma ve korkularınızı şifalandırmanız adına sizlere destek olacak. Bu dönem manevi, ruhsal konulara eğilmek size iyi gelecek.

YENGEÇ

2 Ekim’de gerçekleşecek Dolunay ile birlikte kariyer planlarınıza eğilmek, göz ardı ettiğiniz sorumlulukları yeniden ele almak isteyeceksiniz. Beklediğiniz teklifler, terfi yada iş değişimi ile ilgili konularda önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bu dönem baba, eş, patron veya otorite figürleriyle ilgili konularda olası gerginliklere karşı dikkatli olmalısınız. 2 Ekim itibariyle Venüs, iletişim evinize yerleşecek. Yakın çevrenizde sözlerinizle dikkat çekeceğiniz bir ay sizleri bekliyor. Bir taraftan iletişim trafiğiniz hız kazanacak. Sevindirici haberler iyi hissettirecek. Kardeşleriniz ve yakınlarınızla ilgili mutlu gelişmelere tanık olabilirsiniz.
Merkür retrosu 14 Ekim-3 Kasım arası aşk ve çocuklar alanınızda gerçekleşecek. Bu dönem partnerinizle olan ilişkinizde kuşkucu ve şüpheci ve takıntılara açık olabilirsiniz. Ani kararlar almaktan kaçınmanızda fayda var.
Bir taraftan çocuklarınızla iletişiminizi iyi yönetmeniz gerekecek. 16 Ekim’de gerçekleşecek Yeniay ile birlikte ev, yerleşim ve ailevi konular gündeminize geliyor. Bu dönem ailenizi ilgilendiren bir konu çözüme kavuşabilir. 31 Ekim’de Boğa burcunda bir Dolunay gerçekleşecek. Güven vermeyen arkadaşlık ilişkilerinizi sorgularken, bazı dostlarınızın gerçek yüzüne tanık olabilirsiniz.

ASLAN

2 Ekim’de gerçekleşecek Dolunay yurt dışı işler, eğitim, yolculuklar, hukuki ve ticari konuları gündeminize taşıyabilir. Sürümcemede kalan işlerinizde tamamlanmalar yaşayabilirsiniz. Seyahat ve eğitim planlarınızda aniden gelişebilecek aksiliklere karşı dikkatli olmalısınız. Ekim ayı sizlere bakış açınızı değiştirerek geleceğinize daha iyimser bakmanızı tavsiye ediyor. Enerjinizi dengede tutmaya özen gösterin. 2 Ekim itibariyle Venüs, para evinize yerleşecek. Ek gelir elde etmek, terfi, ekstra kazançlar ve mali destekler sevindirecek. Ay sonuna dek parasal konularda avantajlı olacaksınız. Merkür retrosu 14 Ekim-3 Kasım arası aile alanınızda gerçekleşiyor. Bu dönem taşınma, mülk edinme yada eve dair yenilikler konularında aceleci olmamalısınız. Bir taraftan aile içi iletişiminizde yanlış anlama/anlaşılmalara karşı dikkatli olmanızda fayda var. 16 Ekim’de gerçekleşecek Yeniay ile birlikte eğitim, seyahat, medya, ticari ve hukuki konularla bağlantılı olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sizde ileriye taşıyacak önemli fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.
31 Ekim’de Boğa burcunda bir Dolunay gerçekleşecek. Kariyer hayatınızla ilgili sürpriz değişimlere hazırlıklı olmalısınız.

BAŞAK

2 Ekim’de gerçekleşecek Dolunay ile birlikte bütçe yapmak, harcamalarınıza dikkat etmek önceliğiniz olmalı. Ani para çıkışları sizi zorlayabilir. Dışarıdan beklediğiniz mali gelirler varsa, bu dönem tahsil edebilirsiniz. Kredi, alım/satım, borçlar, vergi, miras ve tazminat gibi konularda ufak tefek sorunlar yaşayabilirsiniz. Sağlık ve bağışıklık sisteminizi bir taraftan korumanız gerekecek. 2 Ekim itibariyle Venüs, burcunuza yerleşecek. Yeni bir işe yada ilişkiye başlamak, beklediğiniz teklifleri almak, mali fırsatlar elde etmek bu ay mümkün. Cazibe ve çekiciliğiniz artarken her alanda parlayacaksınız. Merkür retrosu 14 Ekim-3 Kasım arası iletişim alanınızda gerçekleşiyor. Bu dönem elektronik aletlerinize, yakın çevre ilişkilerinizde yanlış anlama/anlaşılma durumlarına karşı dikkatli olmalısınız. Dalgınlık ve unutkanlıklar hata yaptırabilir. İmza, anlaşma ve sözleşmeler için bir müddet beklemenizde fayda var. 16 Ekim’de gerçekleşecek Yeniay ile birlikte kazancınızı arttıracak fırsatlar elde edebilirsiniz. Bir taraftan özdeğer duygunuz artacak. Kendinizi motive edecek alanlar yaratacaksınız.
31 Ekim’de Boğa burcunda bir Dolunay gerçekleşecek. Eğitim, seyahatler, hukuk ve ticari konularda birtakım aksaklıklar yaşayabilirsiniz. Uzak akrabalarınızla ilgili bir sorun gündeminize gelebilir.

TERAZİ

2 Ekim’de gerçekleşecek Dolunay, duygusal konularla ilgili önemli kararlar ve yüzleşmeleri gündeminize taşıyabilir. Partneriniz ya da ortaklı ilişkilerinizde ani yol ayrılıkları mümkün olacağı gibi sorunlu yürüyen birlikteliklerinizde sürpriz çözümler sevindirebilir. Dolunay etkisiyle ruhsal ve bedensel olarak hassas hissedebilirsiniz. Bir taraftan sağlığınıza önem vermeniz gerekecek. 2 Ekim itibariyle Venüs, başak burcuna geçecek. Ay sonuna dek eski ilişkiler, geçmişe dair çözümlenmemiş konular yeniden gündeminize gelebilir. Gelecek kaygılarınız, iç dünyanız ve enerjinizi şifalandırmak adına bir şifa sanatıyla tanışmalısınız. Ruhunuzu beslemeniz gereken bir ay sizleri bekliyor.
Merkür retrosu 14 Ekim-3 Kasım arası para alanınızda gerçekleşecek. Bu dönem harcama ve yatırım konularına dikkat etmelisiniz. Mali konularda yapacağınız girişimler hata yaptırabilir. 16 Ekim’de burcunuzda gerçekleşecek Yeniay ile birlikte bir hayalinizi gerçekleştirmek üzere desteklenebilirsiniz. Yeni aşklar, mali fırsatlar, iş teklifleri ayın ikinci yarısı itibariyle sevindirebilir. Motivasyonunuzun artacağı bir süreç sizleri bekliyor. 31 Ekim’de Boğa burcunda bir Dolunay gerçekleşecek. Beklediğiniz ödemeleri bu dönem tahsil edebilirsiniz. Bir yakınınızın sağlık sorunu ile ilgilenmeniz gerekebilir.

AKREP

2 Ekim’de gerçekleşecek Dolunay sağlık ve çalışma hayatınıza dikkat çekecek. Gündelik koşturmalarınız artarken, bir taraftan ufak tefek sağlık sorunları yaşayabilirsiniz. Enerjinizi dengede tutmalısınız. İş ve çalışma ortamınızda köklü değişiklikler yapmak veya değişimler yaşamak açısından destekleyici bir dolunay olacak. Bazı çalışma arkadaşlıklarınızı noktalayabilirsiniz yada işinizle ilgili sizi rahatsız eden konulara yeni çözümler geliştirebilirsiniz. 2 Ekim itibariyle Venüs, sosyal çevre alanınıza geçecek. Yeni çevreler, iş bağlantıları ve dış destekler sizler için. Venüs ay sonuna dek hayallerinizi gerçekleştirme fırsatı sunarken, geleceğinizle ilgili iyimser hissetmenizi sağlayacak. Merkür retrosu 14 Ekim-3 Kasım arası burcunuzda gerçekleşiyor. Yakın çevre ve ikili ilişkilerinizde iletişim hatalarına ekstra dikkat etmeniz gerekli. Planlarınızda ufak tefek pürüzler, gecikmeler yaşayabilirsiniz. Geçmişe dair iş ve ilişkiler yeniden gündeminize gelebilir. 16 Ekim’de bir yeniay doğacak. Yeniay ruhsal ve bedensel sağlığınızı yenilerken sezgilerinizi de güçlendirecek. Manevi, ruhsal çalışmalar açısından destekleniyorsunuz. 31 Ekim’de gerçekleşecek Dolunay ile birlikte partneriniz ya da ortaklı ilişkilerinizi yeniden gözden geçirebilirsiniz. Kırıcı olmamaya özen gösterin.

YAY

2 Ekim’de gerçekleşecek Dolunay enerjinizi tüketen ilişkilerden özgürleşmek, sorunlu ilerleyen konulara çözümler bulmak adına sizi destekleyecek. Süregelen ilişkilerinize empati ve sağduyuyla yaklaşmanızda fayda var. Bir taraftan çocuklarınızı ilgilendiren konularda yeni kararlar alabilirsiniz. Ayın ilk haftası motivasyonumuzu olabildiğince yüksek tutun. İlgi alanlarınıza daha çok eğilmek, kendinize de vakit ayırmak iyi gelecek. 2 Ekim itibariyle Venüs, kariyer ve hedefler alanınıza geçecek. İş teklifleri, köklü yenilikler ve kariyerden kazanımlar sevindirebilir. Tanınma ve prestijinizi arttırabilirsiniz. Ay sonuna dek geleceğinizle ilgili önemli kararlar almanız gerekebilir. Merkür retrosu 14 Ekim-3 Kasım arası 12.evinizde gerçekleşecek. Geçmişinizle bağlantılı iş ve ilişkileriniz yeniden gündeminize gelebilir. Geçmiş sorunlarınıza çözüm bulmak, yarım kalan projelerinizi düzene koymak adına fırsatlarınız olacak. 16 Ekim’de gerçekleşecek Yeniay ile birlikte sosyal çevrenizi yenileyebilir, yeni iş bağlantıları ile karşılaşabilirsiniz. Hedefleriniz konusunda yakın çevrenizin desteğini almak hissettirecek. 31 Ekim’de gerçekleşecek Dolunay, işinizle ilgili radikal değişimleri getirebilir. Sağlığınıza bu dönem çok dikkat etmelisiniz.

OĞLAK

2 Ekim’de gerçekleşecek Dolunay ile birlikte aile içi iletişim hatalarına ekstra dikkat etmeniz gerekli. Yakınlarınıza karşı kırıcı davranabilirsiniz. Ailenizi ilgilendiren bir konu canınızı sıkabilir. Taşınma, mülk edinme, imza vb. planlarınızda ufak tefek pürüzler, gecikmeler yaşayabilirsiniz. Bir taraftan evinizi, yaşadığınız ortamınızı yenilemek, enerjisel mekan temizliği yapmak motivasyonunuzu arttıracak. 2 Ekim itibariyle Venüs, 9.evinize geçecek. Ay sonuna dek uzaklardan gelen mutlu haberler sevindirebilir. Seyahatler, hukuk, ticaret ve eğitim konularında şansınız açık olacak. Bakış açınızı değiştirerek hayata karşı daha iyimser ilerleyeceksiniz. Bu dönem sizlere işinizle ilgili tanınma ve prestij de sağlayabilir. Merkür retrosu 14 Ekim-3 Kasım arası sosyal çevre alanınızda gerçekleşecek. Bu dönem gerçek dostlarınızı ayırt etmek ve çevrenizdeki insanların iç yüzünü görebilmeniz adına fırsat sunacak. Yakın dostluklarınızla iletişim hatalarına daha açık olacağınız için, olası yanlış anlama ya da anlaşılmalara dikkat etmelisiniz. 16 Ekim’de gerçekleşecek Yeniay ile birlikte geleceğinize yeni bir yön çizebilirsiniz. Kariyer ve özel hayatınızla ilgili köklü yenilikler söz konusu olabilir. 31 Ekim’de gerçekleşecek Dolunay, partneriniz ve çocuklarınızla olan iletişiminizde daha yapıcı olmanızı tavsiye edecek.

KOVA

2 Ekim’de gerçekleşecek Dolunay ile birlikte yakın çevre ilişkileriniz vurgu kazanacak. Kardeşleriniz ya da yakın akrabalarınızla aranızda ufak tefek gerginlikler yaşayabilirsiniz. Bir yakınınızla aranız açılabilir. Eğitim, seyahatler, imzalar ve kontratlarınızla ilgili konularda olası engellere karşı tedbirli olun. Ayın ilk haftası kendinizi geliştirmek ya da kişisel konulara eğilmek açısından destekleniyorsunuz. 2 Ekim itibariyle Venüs, finans alanınıza geçecek. Maddi gelirler elde etmek, dış destekler görmek sizi rahatlatacak. Kriz yaratan maddi sorunları çözüme kavuşturabilirsiniz. Merkür retrosu 14 Ekim-3 Kasım arası kariyer ve hedefler alanınızda gerçekleşecek. Kariyerinize dair köklü yenilikler için bir müddet beklemeniz gerekecek. İşleriniz bu dönem daha yavaş ilerleyebilir. Gelecek hedeflerinizi planlamalı, var olan sorumluluklarınıza eğilmelisiniz. Retro öncesinde başvuru yaptığınız iş girişimlerinden bu dönem sonuç alabilirsiniz. Öte yandan baba, eş, patron ya da otorite figürleri ile ilgili iletişiminizde yanlış anlama ya da anlaşılma risklerine açık olacaksınız. 16 Ekim’de gerçekleşecek Yeniay ile birlikte bakış açınızı yeniliyorsunuz. Hayata daha iyimser bakmak, şanslı hissetmek sizi yenileyecek. Eğitim, hukuk, ticari konular açısından şanslı gelişmeler yaşayabilirsiniz.
31 Ekim’de gerçekleşecek Dolunay, ailevi sorunları gündeminizde taşıyabilir. Evinizi ya da özel hayatınızı ilgilendiren konularda ani kararlar almamanızda fayda var

BALIK

2 Ekim’de gerçekleşecek Dolunay ile birlikte mali konularda dikkatli olmanız gerekecek. Harcamalarınıza dikkat etmek, bütçe planlaması yapmak, yeni para kazanma yolları geliştirmek dolunayın tavsiyeleri. Alım/satım, yatırım gibi konularda yeni riskler almamanızda yarar var. Bu dönem ruhsal olarak kendinizi yenilemek iyi hissettirebilir. Özdeğerinizi farketmek, sevdiğiniz alanlara yönelmek size iyi gelecek. 2 Ekim itibariyle Venüs, aşk hayatınızı canlandıracak. Henüz kalbiniz boşsa aradığınız aşkı bulabilirsiniz.
Merkür retrosu 14 Ekim-3 Kasım arası 9.ev alanınızda gerçekleşecek. Bu süre zarfında yurt dışı işler, eğitim, yolculuklar, hukuki ve ticari konularda birtakım gecikmeler ve yavaşlamalar deneyimleyebilirsiniz. Retro öncesinde başvurduğunuz işlerle bağlantılı haberler gelebilir. 16 Ekim’de gerçekleşecek Yeniay finans alanınıza destek veriyor olacak. Kriz yaratan finansal sorunlarınızı çözerken, ortaklı ilişkilerinizde yüzünüz gülecek. Eşinizin işi ile ilgili aydınlık gelişmeler sevindirebilir. Özel hayatınızla ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bir sağlık sorununuz varsa bu dönem çözüme kavuşabilir. 31 Ekim’de gerçekleşecek Dolunay ile birlikte yakın çevrenizle aranızda gelişebilecek iletişim hatalarına karşı dikkatli olmalısıniz. Kardeşleriniz ya da yakınlarınızla ilgili sorunlar gündeminize gelebilir.

**ÖZEL DANIŞMANLIK TALEPLERİNİZ İÇİN “DANIŞMANLIK SEÇENEKLERİ” BÖLÜMÜNE GÖZ ATABİLİRSİNİZ. RANDEVU HATTI: 0(538)8140460

YASAL UYARI: YAZININ TÜM HAKLARI SAKLIDIR. İZİNSİZ KOPYALANAMAZ, ALINTI YAPILAMAZ

ASTROLOG TUĞÇE YILDIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post

EYLÜL 2020 & AYLIK BURÇ YORUMLARI

Next post

Kasım 2020 & AYLIK BURÇ YORUMLARI