MUCİZE TEKNİK: İLİŞKİ ŞİFASI

MUCİZE TEKNİK: İLİŞKİ ŞİFASI

 

Mucize olarak tanımlanıyor boşuna değil.

İlişki Şifasının işlevi yalnızca mevcut aşk yaşamımızı hızla iyileştirmesi değil, sosyal çevremizle olan ilişkilerimizde de kendimizi mutlu, huzurlu ve pozitif hissetmemizi sağlamak. Mutluluk ve sevgi odaklı müthiş bir arınma ve farkındalık programı.

 

SEANS DANIŞANA NELER KAZANDIRIYOR? NASIL İŞLİYOR?

 

“İlişki Şifası” seansı, yalnızca şifaya ihtiyaç duyulan ilişkiler üzerinden yürütülür ve çok özel spiritüel/ruhsal tekniklerle ilişkiler boyutunda hızlı bir şifa süreci başlatılır.

Kaliteli ilişkiler kurma, ilişkileri mutlulukla deneyimleyebilme yetisini danışana kazandırır.

Sosyal ilişkilerimizden, var olan aşk hayatımıza kadar her türlü ilişkimize farklı açıdan bakabilmemizi sağlar.

Mucize teknik “İlişki Şifası”, günümüzün birçok şifa sanatlarının, özel kişisel gelişim tekniklerinin ve kozmik enerji sistemlerinin bir arada toplanmış hali olarak tanımlanıyor.

Önce ruhsal hafıza kayıtları, karma borçları ve danışanın bu boyutta geliştirdiği ikili ilişkilere dair olan inanç sistemi inceleniyor. Çoklu spiritüel enerji teknikleriyle geçmişten bugüne kadar biriken blokajların şifası yapılıyor ve gerçek bir iyileşme süreci deneyimleniyor. Seans sonunda artan farkındalık ve yükselen pozitif enerji ile danışan mevcut aşk yaşamına ve sosyal ilişkilerine daha yapıcı bakar hale geliyor.

İlişki Şifasının en işlevsel tarafı uygulama seansları sonrası günlük egzersiz ve farkındalık planının danışana aktarılmasıdır.

Danışan, seans sonrası blokaj yaşadığı konuya ilişkin bir yol haritası ediniyor, bilinçaltı boyutunda deneyimlediği şifayı günlük yaşamında kendisi de uyguluyor.

Mucize teknik “İlişki Şifası” ile tanışmak ve ikili ilişkilerinizi yeniden yapılandırmak için iletişim bölümünden kayıt yaptırabilirsiniz

 

*Seanslar yüz yüze ya da uzaktan Skype bağlantısı/Tel. ile yapılmaktadır.

TUĞÇE YILDIZ

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post

Regresyon ‘Geçmiş Yaşam Şifası’

Next post

Astrolojik Danışmanlık