ARALIK 2020 BURÇ YORUMLARI

ARALIK 2020 BURCUNA NELER GETİRİYOR?

ARALIK 2020 BURÇ YORUMLARI

Koç

Hareketli bir aya giriş yapıyorsunuz. Ay boyunca beklediğiniz haberler gelirken proje ve girişimlerinizde sonuçlanmalar yaşayabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili konularda tanınmak, kendinizi ispatlamak ve yükselmek adına destekleniyorsunuz. Uzun zamandır hissettiğiniz karamsar ve kaygılı ruh haliniz geride kalıyor. Daha pozitif ve yenilikçi hissedeceksiniz. 14 Aralık’ta Yay burcunda bir Güneş Tutulması gerçekleşecek. Tutulmanın etkisi ile takip eden bir yıl süresinde geleceğinize dair radikal kararlar alacaksınız. Taşınabilir, yeni bir eğitime başlayabilir ya da iş kurabilirsiniz. Bolca seyahat edebilmek, yeni olanaklarla karşılaşmak adına fırsatlarınız olacak. Bu sayede ufkunuzu da genişleteceksiniz. 15 Aralık’ta Venüs Yay burcuna geçecek. Bu geçiş sizin için oldukça şanslı, zira 8 Ocak 2021’e dek uzaklardan gelen kısmetli haberler önünüzü açarken bir taraftan yeni bir aşka adım atmak heyecan verici olacak. 17 Aralık’ta Satürn kova burcuna geçiş yapıyor. 7 Mart 2023’e kadar sosyal çevre ve yakın dostluk ilişkilerinizi yeniden gözden geçireceksiniz. Bazı dostlarınızla ilişkinizi noktalayabilirsiniz. 19 Aralık’ta Jüpiter’in de kova burcuna geçmesi ile 2021 yılında uzun zamandır hayalini kurduğunuz bir dileğiniz gerçek olabilir.

Boğa

Aralık ayına girişte mali konularınız ön plana çıkıyor. Kazançlarınızı dikkatsiz biçimde harcamak para kayıplarına sebep olabilir. Yanlış yatırım adımlarına karşı temkinli olmalısınız. Ay boyunca karamsarlık tuzağına düşmemeye çaba gösterin. Kendinize motivasyon alanları yaratmak, kişisel gelişim konularında eğilmek ve ufkunuzu genişletmek elinizde. 14 Aralık’ta Yay burcunda bir Güneş Tutulması gerçekleşecek. Tutulmanın etkisi ile takip eden bir yıl süresinde kredi yatırım ve parasal konularda destekleneceksiniz. Kriz yaratan finansal sorunları çözüme kavuşturuyorsunuz. Bir taraftan eşinizin maddi koşullarındaki artışlar sevindirecek. Enerjinizi tüketen ilişkileri hayatınızdan uğurlamak ve daha güçlü hissetmek ruh halinize iyi gelecek.
17 Aralık’ta Satürn kova burcuna geçiş yapıyor. 7 Mart 2023’e kadar gelecek planlarınızı ve hedeflerinizi somutlaştıracaksınız. İş değişimi, taşınma, mülk edinme ve evlilik gibi radikal kararlar almak gündeminize gelebilir. Yaşamınızda yeni bir temel atacaksınız. 19 Aralık’ta Jüpiter’in de kova burcuna geçmesi ile 2021 yılında çabalarınızın mükafatını alacaksınız.

İkizler

Aralık ayına burcunuzda gerçekleşen ay tutulması etkisiyle başlıyorsunuz. Ay tutulması özel hayatınızdan, kariyer ve yakın çevre ilişkilerinize kadar pek çok alanda önemli kararlar vermenizi sağlayacak. Diyet, spor, fiziksel değişim konularında harekete geçmeniz fayda getirecek. Yepyeni bir bakış açısı ve ruh haliyle yılı kapatacaksınız. Ay boyunca partnerinizle olan iletişiminiz güçlenirken, kendinizi daha rahat ifade edeceksiniz. İlişkinize dair çözüme kavuşturmadığınız sorunlar için adım atmanın tam zamanı. Yeni ortaklıklar yada imzalar gündeminize gelebilir. 14 Aralık’ta Yay burcunda bir Güneş Tutulması gerçekleşecek. Tutulmanın etkisiyle takip eden bir yıl süresinde henüz bir ilişkiniz yoksa yeni bir ilişkiye başlayabilir ya da var olan ilişkinizi güçlendirme şansı yakalayabilirsiniz. Bir taraftan evliliğinizi ilgilendiren konularda önemli kararlar alabilirsiniz. 17 Aralık’ta Satürn kova burcuna geçiş yapıyor. 7 Mart 2023’e kadar taşınma, yer değişimleri, eğitim, ticaret gibi alanlarda zorunlu değişimler yapmanız gerekebilir. Her açıdan sizler için hayırlı olacak. 19 Aralık’ta Jüpiter’in de kova burcuna geçmesi 2021 yılında hayallerinizi gerçekleştirecek fırsatları önünüzde getirecek.

Yengeç

Aralık ayına girişte kendinizi daha sezgisel ve içe dönük hissedebilirsiniz. Sezgileriniz ve yaratıcılığınız artıyor. Arka planınızda dönen işler, gizli saklı durumları kolaca fark edebileceğiniz bir aydasınız. Sağlığınızı ve motivasyonunuzu korumanızda fayda var.
Ay boyunca iş hayatınızda fikirlerinizle öne çıkabilir, çevrenizden takdir görebilirsiniz. Iletişim ve ifadeleriniz oldukça dikkat çekecek. Bir taraftan spor, diyet, farklı hobiler listenizde olmalı. Çalışma hayatınızda daha titiz ve üretken bir yapıya bürüneceksiniz. İş sorumluluklarınız artarken kendinize keyif alanları yaratmayı ihmal etmeyin. 14 Aralık’ta Yay burcunda Güneş Tutulması gerçekleşecek. Tutulmanın etkisiyle takip eden bir yıl süresinde çalışma hayatınızla ilgili bazı değişimler yaşayabilirsiniz. İş değiştirmek, büyük adımlar atmak ya da çalışma ortamınızda yenilikler yapmanız mümkün. Bir sağlık sorununuz varsa şifaya kavuşabilir. Motivasyonunuz ve iyimserliğiniz artarken özgüven tazeleyeceksiniz. 17 Aralık’ta Satürn kova burcuna geçiş yapıyor. 7 Mart 2023’e kadar birikim yapmak, harcamalara dikkat etmek önceliğiniz olmalı. Evlilik ve ortaklık ilişkilerinizde dengeyi iyi kurmalısınız.
19 Aralık’ta Jüpiter kova burcuna geçerek finans alanınızı güçlendirirken, ödemelerinizi dengelemek, alacaklarınızı tahsil etmek adına fırsatlar sunacak

Aslan

Aralık ayına neşeli ve iyimser bir ruh haliyle giriş yapıyorsunuz. 1 Aralık’ta Merkür, aşk evinize yerleşiyor. Ay sonuna kadar partnerinizle yapıcı diyaloglar kurmak ve sorunlu ilerleyen konuları şifalandırmak adına destekleniyorsunuz. Henüz bir ilişkiniz yoksa yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Öte yandan bebek sahibi olmak yada çocuklarınızı ilgilendiren konularda önemli yenilikler yapmak yılın son ayının sizlere hediyeleri olacak. 14 Aralık’ta Yay burcunda Güneş Tutulması gerçekleşiyor. Tutulmayı takip eden bir yıl sizler için oldukça motive edici ve kısmetli gelişmelere kapı açacak. Yeni bir projeye yada ilişkiye başlamak, tanınmak, evlenmek ve bebek sahibi olmak tutulmanın vaad ettiği değişimlerden. Hayata daha iyimser bir pencereden bakarken özgüveninizi de tazeleyeceksiniz.
17 Aralık’ta Satürn kova burcuna geçiş yapıyor. 7 Mart 2023’e kadar yolunda gitmeyen iş ve özel ilişkilerinizi sorgulayacaksınız. Partnerinizi ve evliliğinizi ilgilendiren konularda milat yaratacak kararlar almak, ekstra sorumluluklar yüklenmek üzerinizde baskı yaratsa da sabrı ve güçlü olmayı öğreneceksiniz.
19 Aralık’ta Jüpiter ilişkiler alanınıza geçerek aile veya ortaklıklar kurma konusunda destekler verecek.

Başak

Aralık ayına gelecek hedeflerinize odaklanarak giriş yapıyorsunuz. İş sorumluluklarınız artarken, kararlı ve disiplinli olmanız hedeflerinizi gerçekleştirmenizi sağlayacak. 1 Aralık’ta Merkür yuva alanınıza yerleşiyor. Aile içi iletişiminiz, ortak fikir alışverişleriniz hız kazanacak. Ailevi konulara daha çok eğileceksiniz. Yakınlarınızla ilgili önemli haberler alabilirsiniz. 14 Aralık’ta Yay burcunda Güneş Tutulması gerçekleşiyor. Tutulmayı takip eden bir yıl süresinde, mülk edinmek, yuva kurmak, taşınmak yada evle ilgili yenilikler yapmak gündeminize gelebilir. Yaşamınızda yepyeni temeller atacağınız bir süreç sizleri bekliyor. 17 Aralık’ta Satürn kova burcuna geçiş yapıyor. 7 Mart 2023’e kadar çalışma hayatınızda köklü değişikliklere gideceksiniz. Hayatınızı değiştirecek başarılara imza atabilirsiniz. Ancak bu süreçte sorumluluklarınız artarken çok yorulacak, emek vereceksiniz. Sağlığınıza ekstra dikkat etmelisiniz. 19 Aralık itibariyle Jüpiter, iş alanınıza kalıcı başarı ve şanslar sunacak. Gelen fırsatları değerlendirmeyi unutmayın

Terazi

Aralık ayına canlı ve dinamik bir başlangıç yapıyorsunuz. Ay boyunca yurt dışı işler, eğitim, medya, hukuki ve ticari konularda yapacağınız girişimlerden şanslar elde etmeniz mümkün. 1 Aralık itibariyle Merkür, iletişim evinize yerleşiyor. Sözlerinizle dikkat çekeceksiniz. Çalışıyorsanız, satışlarınız bu dönem artış gösterebilir. Yakın çevre ilişkileriniz bir taraftan güçlenecek.
14 Aralık’ta Yay burcunda Güneş Tutulması gerçekleşiyor. Tutulmayı takip eden bir yıl iletişim ve ifade gücünüz ön plana çıkacak. Daha hızlı düşünecek, geleceğinizi ilgilendiren konularda daha yaratıcı fikirler üreteceksiniz. Bu sürede bolca seyahat planları yapabilir, ufkunuzu genişletecek kişi ve fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. 17 Aralık’ta Satürn kova burcuna geçiş yapıyor. 7 Mart 2023’e kadar aşk hayatınızda köklü ve kalıcı değişimler yaşayacaksınız. Yeni bir ilişkiye başlamak ya da var olan ilişkinizi güçlendirmek adına destekleneceksiniz. Bir taraftan ilişkiler konusunda daha seçici ve dikkatli ilerlemeniz gerekecek. 19 Aralık itibariyle Jüpiter, bebek sahibi olmanızı yada çocuğunuzu ilgilendiren konularda aydınlık gelişmeler yaşamanızı sağlayabilir.

Akrep

Aralık ayına girişte odağınızda finansal konular olacak. Bütçe yapmak, harcamalara dikkat etmek ayın ilk yarısı önceliğiniz olmalı. Dışarıdan beklediğiniz mali gelirleri bu dönem tahsil edebilirsiniz. Kredi, alım/satım, borçlar vb. konularda temkinli ilerlemenizde fayda var. Bir taraftan sağlığınıza ve psikolojinize ekstra önem vermelisiniz.
1 Aralık itibariyle Merkür, para evinize yerleşecek. Ek gelirler elde etmek, yeni para kazanma yolları keşfetmek ay sonuna dek mümkün olacak. 14 Aralık’ta Yay burcunda Güneş Tutulması gerçekleşiyor. Tutulmayı takip eden bir yıl geleceğinizi garanti altına alacak mali fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Beklediğiniz teklifler önünüze gelirken, özgüveninizde artacak.
17 Aralık’ta Satürn kova burcuna geçiş yapacak. 7 Mart 2023’e kadar Satürn ev ve aile alanınızı sınavdan geçirirken ailevi konularda üzerinizde baskı yaratacak durumlarla yüzleştirebilir. Hanenizi ve özel hayatınızı ilgilendiren konularda bazı sorumluluklar almanız gerekebilir.
19 Aralık itibariyle Jüpiter yuva alanınızda geçerek ev alım/satım, taşınma yada evle ilgili konularda köklü yenilik yapma planlarınıza destek olacak. Her açıdan 2021 yılında hayatınizda yeni bir sayfa açılıyor. Henüz bir ilişkiniz yoksa evlenmek, yuva kurmak yeni yılın hediyeleri olacak.

Yay

Aralık ayına ikili ilişkilerinize odaklanarak giriş yapıyorsunuz. Partnerinizle olan ilişkinizi yeniden gözden geçirmek, ilişkinizdeki eksikleri fark ederek sorun yaratan konuları masaya yatırmak ve çözümlemek isteyeceksiniz. Evliyseniz, eşinizle birlikte hayatınızı ilgilendiren birçok konuda radikal radikal kararlar alabilirsiniz. 1 Aralık’ta Merkür burcunuza yerleşiyor. Ay sonuna dek odağınız kendi hedeflerinizde olacak. Çalışma hayatınız ve sosyal çevrenizle ilgili önemli haberler alabilirsiniz. Yeni bir eğitime başlamak, seyahat planlamak, kendinizi geliştirmek adına destekleneceksiniz.
14 Aralık’ta burcunuzda bir Güneş Tutulması gerçekleşiyor. Tutulmayı takip eden bir yıl sizin için köklü değişiklikleri hayata geçirme yılınız olacak. Yeni bir işe yada ilişkiye başlamak, beklediğiniz teklifleri almak, mali fırsatlar elde etmek bu dönem mümkün. 17 Aralık’ta Satürn kova burcuna geçiş yapacak. 7 Mart 2023’e kadar iş, eğitim ve projelerinizde engellerle baş etmeyi öğreneceksiniz. Bu sayede daha kalıcı adımlar atacak, güç kazanacaksınız. Özgüveninizi yüksek tutmalısınız. 19 Aralık itibariyle Jüpiter, seyahat yollarınızı açarken, ufkunuzu genişletecek yeni çevrelere girmenizi sağlayacak.

Oğlak

Aralık ayına sorumluluklarınıza odaklanarak giriş yapıyorsunuz. Çalışma arkadaşlarınızla yada çalışanlarınızla aranızda sorun yaratan konuları fark ederek çözüme kavuşturacaksınız. Öte yandan gündelik telaşınız artarken, sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Merkür 1 Aralık’ta bilinçaltı evinize yerleşiyor. Ay sonuna dek sezgilerinizin ve yaratıcılığınızın arttığını fark edeceksiniz. Bir şifa sanatıyla tanışmak, bilinçaltı temizliği yaptırmak yada kişisel gelişim konularına eğilmek size iyi gelecek. Kendinizi motivasyon alanları yaratmalı, enerjinizi korumalısınız. 14 Aralık’ta Güneş Tutulması gerçekleşiyor. Tutulmayı takip eden bir yıl sizler için travma ve korkuları geride bırakma zamanları olacak. Geçmişe ait konulara sünger çekerek geleceğinize odaklanacaksınız. Bu sayede gelecek kaygılarınız ve endişeleriniz geride kalacak. Bir kitap yazmak yada yeni bir projeler üretmek planlarınız arasında olmalı. 17 Aralık’ta Satürn kova burcuna geçiş yapacak. 7 Mart 2023’e kadar maddi konularda büyük kazanımlar elde etmek çabanızla mümkün olacak.
19 Aralık itibariyle Jüpiter, bolluk bereket fırsatları sunarken paranızı çoğaltmanızı sağlayacak. Öz değerinizi ve kendinize olan inancınızı yeniden kazanacaksınız

Kova

Aralık ayına aşk hayatınıza odaklanarak başlıyorsunuz. Partnerinizle aranızda sorun yaratan durumları çözüme kavuşturmak, romantik ortamlar yaratmak yada ortak paylaşım alanlarınızı çoğaltmak adına destekleneceksiniz. 1 Aralık’ta Merkür, dostluklar alanınıza yerleşiyor. Yakın dostlarınızla iletişim trafiğiniz artarken sosyal yönünüzü geliştireceksiniz. Arkadaşlarınızın desteğini almak yada çevre değişikliği yapmak sevindirecek. Bir arkadaşınızın getireceği iş teklifi bu dönem sizler için şaşırtıcı olabilir. 14 Aralık’ta Güneş Tutulması gerçekleşiyor. Tutulmayı takip eden bir yıl süresinde yeni iş bağlantıları ve dış desteklerle karşılaşabilirsiniz. Dikkat çekici projelere imza atarak prestijinizi yükseltebilirsiniz. Kariyerde yükselmek, tanınmak ve parasal kazanımlar elde etme gibi amaçlarınıza ulaşabileceksiniz. Uzun zamandır arzuladığınız bir konu sonuca kavuşabilir. Ne dilediğinize ne düşündüğünüze dikkat edin, zira gerçekleşme ihtimali yüksek! 17 Aralık’ta Satürn burcunuza geçiş yapacak. 7 Mart 2023’e kadar her alanda güç kazanacak ve olgunlaşacaksınız. Ancak bu süreç bir miktar karamsar ve yorgun hissettirse de sonunda kazançlı çıkacaksınız. 19 Aralık itibariyle Jüpiter, yeni yılda size hediyeleriyle gelecek. Hayatınızda yeni temeller atacaksınız. Kariyerden ilişkilerinize, yaşam tarzınızdan bakış açınıza kadar bir dizi değişim sizleri bekliyor

Balık

Aralık ayına girişte ev ve ailevi konular odağınızda olacak. Ev ortamınızda değişikliklere gitmek, ailevi konulara eğilmek, özel hayatınızda ilgilendiren konularda önemli kararlar vermek planlarınızda olacak. Öte yandan aile içinde sorunlu ilerleyen bir konu çözüme kavuşabilir. 1 Aralık’ta Merkür, kariyer alanınıza yerleşiyor. İş hayatınızda fikirleriniz ve ifadelerinizle dikkat çekeceksiniz. Üstlerinizle iletişiminiz hız kazanacak, bu sayede ortak fikir alışverişleri geliştirerek üzerinde çalıştığınız projelerinizde ilerlemeler kaydedeceksiniz. 14 Aralık’ta kariyer ve hedefler evinizde bir Güneş Tutulması gerçekleşiyor. Tutulmayı takip eden bir yıl süresinde iş değiştirebilir ya da var olan işinizde yükselebilirsiniz. Bir taraftan evlilik yapmak, bebek sahibi olmak yada gelecek hedeflerinizi gerçekleştirmek mümkün olacak. 17 Aralık’ta Satürn 12.evinize geçiş yapacak. 7 Mart 2023’e kadar gerek sağlığınıza gerekse psikolojinize özen göstermenizde fayda var. Bu süreçte kişisel gelişiminize eğilmek, bilinçaltınızı şifalandırmak, yoga ve meditasyon gibi ruhsal alanlara eğilmek size fayda getirecek. 19 Aralık itibariyle Jüpiter, yeni yılda endişe ve kaygılarınızdan arınarak daha dingin ve huzurlu ilerlemenize destek verecek. Hayatınızda vadesi dolan konuları uğurlarken, yeni yılı yepyeni bir bakış açısıyla geçireceksiniz.

**ÖZEL DANIŞMANLIK TALEPLERİNİZ İÇİN “DANIŞMANLIK SEÇENEKLERİ” BÖLÜMÜNE GÖZ ATABİLİRSİNİZ. RANDEVU HATTI: 0(538)8140460

YASAL UYARI: YAZININ TÜM HAKLARI SAKLIDIR. İZİNSİZ KOPYALANAMAZ, ALINTI YAPILAMAZ

ASTROLOG TUĞÇE YILDIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post

Kasım 2020 & AYLIK BURÇ YORUMLARI

Next post

2021 NASIL BİR YIL OLACAK?