Temmuz 2020 Burcuna Neler Getirecek?

TEMMUZ 2020 BURÇ YORUMLARI

KOÇ

5 Temmuz’da gerçekleşecek Ay Tutulması kariyer hayatınızda köklü değişimler ve tamamlanmalar getirecek. Önceliğiniz kariyer sorumluluklarınıza eğilmek, hedeflerinizi hayata geçirmek olmalı.
Mali kazançlarınız çoğalırken, uzun zamandır hayalini kurduğunuz terfi fırsatı önünüze gelebilir. Kendi işinizi kurmak bu dönem mümkün. Toplum önündeki imajınızı tazeleyecek, ön plana çıkacaksınız. Uzun süreli birliktelikleriniz ciddi boyutlar kazanabilir. Sürpriz bir evlilik teklifi alabilirsiniz. Ancak hayati kararlarınızı 12 Temmuz sonrasına bırakmanızda fayda var. 20 Temmuz’da gerçekleşecek yeniay ile birlikte ev, yerleşim ve ailevi konularda şanslı gelişmeler motivasyonunuzu arttıracak. 22 Temmuz itibariyle aşkta şanslı döneminiz başlıyor. Henüz kalbiniz boşsa sürpriz bir aşk heyecan verici olabilir. Sorunlu ilerleyen ilişkilerden özgürleşiyorsunuz.

BOĞA

5 Temmuz’da gerçekleşecek Ay Tutulması egitim, seyahatler, hukuk ve ticari faaliyetler alanlarında sonuçlanmalar getirecek. Sürümcemede kalan işleriniz netlik kazanıyor. Uzak akrabalar yada eşinizin yakınlarıyla ilgili fikir ayrılıkları oluşabilir, iletisim hatalarına dikkat etmenizde fayda var. 20 Temmuz’da gerçekleşecek yeniay ile birlikte beklediğiniz haberler hız kazanıyor. İş teklifleri, yeni projeler ve imzalar sizin için. Ertelediğiniz seyahatleri gerçekleştirebilirsiniz. 22 Temmuz itibariyle özel hayatınız ile ilgili konularda şanslı gelişmeler devrede olacak. Ailevi sorunlarınız şifalanıyor. Evle ilgili yenilikler yapmanız iyi gelecek. Taşınma, yerleşim ve mülk edinme konularında destekleniyorsunuz.

İKİZLER

5 Temmuz’da gerçekleşecek Ay Tutulması finansal alanınızı etkiliyor. Dışarıdan beklediğiniz mali gelirleri bu dönem tahsil edebilirsiniz. Kredi, alım/satım, borçlar, vergi, miras ve tazminat gibi konularda temkinli ilerlemenizde fayda var. Kriz yaratan finansal sorunları çözüme kavuşturmanız 20 Temmuz’da gerçekleşecek Yeniay ile mümkün olacak. Bu dönem gelirinizi çoğaltacak fırsatlar elde edebilir, mali yardımlar görebilirsiniz. Ay boyunca manevi, ruhsal çalışmalara eğilmeniz iyi gelecek. Motivasyonunuzu yüksek tutun. 22 Temmuz’da Güneş iletişim evinizi aydınlatacak. Sözleriniz ve davranışlarınızla adeta parlayacaksınız. İletişim trafiğiniz hızlanırken, gelen kısmetli haberler size güç verecek. Yakın dostlarınızla aranıza mesafe koymanız gerekebilir.

YENGEÇ

5 Temmuz’da gerçekleşecek Ay Tutulması ikili ilişkiler alanınızı etkiliyor. Sorunlu ilerleyen aşk yada ortaklı ilişkilerinizle yol ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Size düşmanlık besleyen kişilere karşı temkinli olmalısınız. Beklediğiniz iş anlaşmaları neticelenecek. Öte yandan eşinizle birlikte gelecek planlarınızı hayata geçirmeniz bu ay mümkün. Ailenizi ilgilendiren sürümcemede kalmış bir konu aydınlığa kavuşabilir. 20 Temmuz’da burcunuzda gerçekleşecek Yeniay ile her alanda parlayacaksınız. Mali konularda fırsatlar elde etmek, yeni bir ilişkiye başlamak ya da var olan ilişkileri şifalandırmak mümkün olacak. Hedeflerinizi somutlaştıracaksınız. Ay sonuna doğru mali gelirleriniz ve yaşam enerjiniz artıyor.

ASLAN

5 Temmuz’da gerçekleşecek Ay Tutulması gündelik sorumluluklar, sağlık ve kariyer alanlarınızı etkileyecek. Bu ay beslenme konularına dikkat etmeli, sağlığınıza gereken özeni göstermelisiniz. Çalışma hayatınızla ilgili bazı değişimler yaşayabilirsiniz. Iş değiştirmek ya da çalışma ortamınızda yenilikler yapmak bu ay mümkün olacak. Birlikte çalıştığınız kişilerle aranızda ufak tefek gerginliklere karşı dikkatli olmanızda yarar var. 20 Temmuz’da gerçekleşecek Yeniay ile birlikte sezgileriniz artıyor. Bu dönem manevi/ruhsal çalışmalara eğilmek size iyi gelecek. 22 Temmuz itibariyle Güneş burcunuza yerleşerek yaşam enerjinizi arttıracak. Hedefleri somutlaştırmak, yeni bir ilişkiye başlamak, hayattan keyif almak adına destekleneceksiniz.

BAŞAK

5 Temmuz’da gerçekleşecek Ay Tutulması aşk hayatınızda ilgili önemli kararlar almanızı sağlayacak. Yeni bir ilişkiye başlamak yada sorunlu bir ilişkiyi noktalamak isteyebilirsiniz. Mutlu ilerleyen ilişkilerinizde tutku ve romantizm artacak.
Bebek sahibi olmak, çocuklarınızın geleceği ile ilgili kararlar almak sevindirecek. Uğraşlarınız konusunda kendinizi ortaya koyacağınız, ön plana çıkacağınız bir dönem sizleri bekliyor. Tanınmak, dikkat çekmek adına destekleniyorsunuz. 20 Temmuz’da gerçekleşecek Yeniay ile birlikte bir dileğiniz gerçek olabilir. Hedeflerinizin somutlaşmaya başlaması heyecan verici olacak. Sosyal çevre destekleri, kariyerden gelen mali kazanımlar ve iş bağlantıları sizin için. 22 Temmuz itibari ile Güneş bilinçaltı alanınıza yerleşiyor. Sezgileriniz ve yaratıcılığınız artacak. Travma ve endişelerinizi temizleyeceksiniz.

TERAZİ

5 Temmuz’da gerçekleşecek Ay Tutulması ev, yerleşim ve ailevi konuları gündeminize getirecek. Bu dönem mülk edinme, taşınma, gayrimenkul yatırım ya da yer değişiklikleri konuları vurgu kazanabilir. Mali destekler konusunda şanslı bir dönemdesiniz .Ev ortamımızda yapacağınız ufak tefek değişiklikler enerjinize iyi gelecek. Ailevi konularda sürümcemede kalmış bir konu için aktif rol üstlenmeniz gerekebilir. 20 Temmuz’da gerçekleşecek Yeniay kariyer hayatınızla ilgili olumlu değişimleri beraberinde getirecek. İş teklifleri, terfi, dış destekler sizin için. 22 Temmuz itibariyle gelecek hedefleriniz görünür şekilde somutlaşmaya başlayacak. Hayalini kurduğunuz bir dileğiniz 23 Ağustos’a kadar gerçek olabilir.

AKREP

5 Temmuz’da iletişim, yolculuklar ve yakın çevre alanınızda bir Ay Tutulması gerçekleşiyor. Uzun süredir rafa kaldırdığınız yolculuk planlarınızı ve projelerinizi hayata geçirebilirsiniz. Kariyer, medya/tanıtım, yayıncılık ile ilgili konularda dış destekler alabilirsiniz. Yakın çevre alanınızda olası iletişim hatalarına karşı dikkatli olmanızda fayda var. Enerjinizi düşüren bir yakınınızla aranıza mesafe koyabilirsiniz. 20 Temmuz’da gerçekleşecek yeniay ile birlikte hayata daha farklı bakıyorsunuz. Sıradışı bir konu ile ilgilenmek, farklı eğitimler almak yada kişisel gelişiminize eğilmek huzurlu hissettirecek. Eğitim, hukuk ve ticari faaliyetler alanlarında olumlu gelişmeler yaşamanız bu ay mümkün. 22 Temmuz itibariyle Güneş kariyer alanınızı aydınlatacak. İşle ilgili yüzünüzün güleceği bir sürece adım atıyorsunuz. Kariyer hedeflerinize ulaşmak, iş teklifleri almak yada varolan işinizde prestij kazanmanız olası.

YAY

5 Temmuz’da gerçekleşecek Ay Tutulması parasal alanınızı etkileyecek. Bu dönem harcamalarınızı kontrol altında tutmanızda yarar var. Bütçe yapmak, yeni para kazanma yolları geliştirmek size iyi gelecek. Yatırım yada alım/satım planlarından verimli sonuç almanız 20 Temmuz sonrası mümkün olacak. Ay sonuna doğru finansal alanınızda gerçekleşecek yeniay, mali planlarınızı hayata geçirmeniz adına destekler sunacak. Öte yandan eşin yada ortağın finansal desteği sizi motive edebilir. 22 Temmuz itibariyle Güneş, hayata karşı bakış açınızı aydınlatacak. Daha iyimser, neşeli ve huzurlu hissedeceksiniz. Eğitim, yayıncılık, hukuki konular yada ticari alanlarda yaşayacağınız olumlu değişimleri seveceksiniz. Uzaklardan gelen kısmetli haberler motive edici olacak. Ertelediğiniz seyahatler ya da yurtdışı bağlantılı işler hız kazanıyor.

OĞLAK

5 Temmuz’da burcunuzda Ay Tutulması gerçekleşiyor. Bir miktar karamsar, gergin hissedebilirsiniz. Motivasyonunuzu yüksek tutun. Hayatınızla ilgili sürüncemede kalmış birçok konu netliğe kavuşuyor. Özel hayatınızdan kariyer ve yakın çevre ilişkilerinize kadar bir dizi değişim ve tamamlanmalar sizleri bekliyor. Gelecek planlarınızı somutlaştırabilir, hayatınıza yeni bir yön çizebilirsiniz. Yeni ilişki başlangıçları, iş teklifleri, kafanızı kurcalayan bir konunun netliğe kavuşması bu ay itibariyle mümkün. 20 Temmuz’da gerçekleşecek Yeni Ay, sizlere sürpriz evlilik kararları getirebileceği gibi yeni ortaklık başlangıçlarına da kapı aralayabilir. Eşle ilgili konularda olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. 22 Temmuz itibariyle Güneş, finansal alanınızı aydınlatacak. Kriz yaratan mali konular çözüme kavuşuyor. Beklediğiniz dış ödemeleri tahsil edebilirsiniz.

KOVA

5 Temmuz’da gerçekleşecek Ay Tutulması ile birlikte kendinizi daha izole, sezgisel ve içe dönük hissedebilirsiniz. Sezgileriniz ve yaratıcılığınız artıyor. Arka planınızda dönen işler, gizli saklı durumlar açığa çıkabilir. Bu dönem çevrenizdeki maskeli figürleri ayırt edecek, aranıza gereken mesafeyi koyacaksınız. Tutulma ile birlikte bilinçaltı şifa, regresyon terapi ve manevi konulara eğilmeniz iyi gelecek. Endişe ve travmalarınızdan kurtulmanıza fayda sağlarken kendinizi olmadığı kadar güçlü hissedeceksiniz. Bu ay ruhunuza olabildiğince yatırım yapın. 20 Temmuz’da gerçekleşecek yeniay ile birlikte çalışma hayatınızda yada gündelik sorumluluklarınızda bazı yenilikler yapmak isteyebilirsiniz. İş hayatınızda ya da çalışma ortamınızda olumlu değişimler sizleri bekliyor. Bir sağlık sorununuz varsa çözüme kavuşabilir. 22 Temmuz’da güneşin Aslan burcuna geçişi ikili ilişkiler alanınızı parlatacak. İlişkilerinizin şifalanması, yeni ilişki adımları yada evliliğiniz ile ilgili olumlu gelişmeler yaşamanız bu dönem mümkün. Ortaklı işlerinizden ve birebir danışmanlıklarınızdan kazançlar sağlayacaksınız.

BALIK

5 Temmuz’da gerçekleşecek Ay Tutulması sosyal çevre ve dostluklar alanınızı gözden geçirmenizi sağlayacak. Bu dönem güven vermeyen arkadaşlık ilişkilerinizi sonlandırırken, size yararı dokunacak farklı çevre bağlantıları elde edebilirsiniz. Çevrenizle aranızda oluşabilecek olası iletişim hatalarına karşı temkinli olmanızda fayda var. Her şeyi kişisel algılamadan, objektif biçimde ilerlemeniz iyi gelecek. Kariyer hayatınızda beklediğiniz mali ödemeleri bu dönem tahsil etmeniz mümkün. İşle ilgili beklediğiniz haberler hız kazanacak. 20 Temmuz’da gerçekleşecek yeni ay ile birlikte aşk hayatınız canlanıyor. Yeni bir ilişkiye başlamak, bebek sahibi olmak yada çocuklarınızla ilgili konularda olumlu gelişmeler yaşamanız sevindirecek. Uğraştığınız konularla ilgili ön plana çıkacaksınız. Ay sonu itibariyle bir sağlık sorununuz şifalanabilir. Motivasyonunuz artıyor.

**ÖZEL DANIŞMANLIK TALEPLERİNİZ İÇİN “DANIŞMANLIK SEÇENEKLERİ” BÖLÜMÜNE GÖZ ATABİLİRSİNİZ. RANDEVU HATTI: 0(538)8140460

YASAL UYARI: YAZININ TÜM HAKLARI SAKLIDIR. İZİNSİZ KOPYALANAMAZ, ALINTI YAPILAMAZ

ASTROLOG TUĞÇE YILDIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post

21 Haziran 2020 Yengeç Burcunda Güneş Tutulması: Burçlara Etkisi

Next post

20 Temmuz 2020 Yengeç Burcunda Yeniay: Burç Yorumları