Kozmik Enerjiler Eğitim & Uyumlama

MUCİZE ENERJİ: ALTIN ÜÇGEN (GOLDEN TRIANGLE)

1986 yılında, James. J. Purner tarafından ortaya çıkarılan çok etkili ve özel bir şifacılık sistemi olan Altın Üçgen, kaynağı Mısır tanrıçası İsis’e uzanan, piramit vizyonlamasını barındıran mistik ve mucizevi bir enerji tekniğidir.

Enerjisel olarak çok güçlüdür ve hızlı çalışır. Aynı zamanda 3. Göz aktivasyonu olarak tanımlanır. Eğitim&uyumlama tek seviyeden oluşur ve uyumlandıktan sonra sizde bu enerjiyi bir başkasına uyumlama hakkı elde edersiniz.

Altın Üçgen Enerjisi sadece bir şifa sistemi değil; dilekleri mıknatıs gibi çeken mucizevi bir teknik aynı zamanda. Aşkta güçlenme, evlilik, bolluk-bereket, kariyer, sağlık, aklınıza her ne konu geliyorsa piramit enerjisi ile hepsini ‘yüksek hayrınıza olacak şekilde’ yaşamınıza çekebilirsiniz. Muhteşem bir enerjisi var.

Enerjiyi; şifasal olarak kendinize, ailenize, yaşadığınız gezegene, hayvanlara, bitkilere yollayabilir; ruhunuza, bilinçaltınıza, aşkınıza, kalbinize ve dileklerinize aktarabilirsiniz.

Her ne amaç için kullanılırsa enerjisini o yöne çevirir ve yaşam boyu en yüksek hayrınıza olacak şekilde sizi enerjisiyle destekler ve mutlu hissettirir.

Altın Üçgeni aynı zamanda gelecekteki planlarınıza, görüşmelerinize, bir başkasına, dünyanın öteki ucundaki insanlara da gönderebilirsiniz. Enerji zaman ve mekândan bağımsız çalışır.

Gün içerisinde niyetleriniz için beş dakika uygulamanız yeterlidir, zamanla telepatik yetenekleriniz gelişir, sezgileriniz açılır yaşama dair her detaya daha iyimser yaklaşırsınız. Tek seviye uyumlama esnasında çakralar ve blokajlar temizlenir, sonrasında enerjiyi pratik ve kolay bir biçimde hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Eğitim&uyumlama sonunda eğitim kitapçığınız ve sertifikanız adınıza hazırlanıp verilir.

Altın üçgenin mucizevi enerjisini yaşam boyu kullanmanızı, onunla bir an önce tanışmanızı dilerim.

TUĞÇE YILDIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next post

Katılımcı Geribildirimleri