NİSAN AYI BURÇ YORUMLARI

NİSAN 2021 BURCUNA NELER GETİRİYOR?

NİSAN 2021 BURÇ YORUMLARI

KOÇ

Nisan ayına hızlı bir başlangıç yapıyorsunuz.
4 Nisan itibariyle Merkür, burcunuza yerleşiyor. 19 Nisan’a dek sosyal-özel ilişkilerinizde iletişim ve ifade becerileriniz oldukça güçlenecek. Ayın ilk yarısı çalışma hayatınızla ilgili önemli düzenlemeler yapabilirsiniz. Yeni bir eğitime başlamak, seyahat planlamak, çalışma biçiminizi geliştirmek adına destekleneceksiniz. 12 Nisan’da Yeniay burcunuzda gerçekleşiyor. Her konuda güç, cesaret ve ilerleme fırsatı kazanacaksınız. Yaşam enerjinizin artması mutlu hissettirecek. Ayın ikinci yarısı Venüs, Merkür ve Güneş para evinizde seyahat edecek. Kazancınızı çoğaltmak, birikim yapmak, ek gelirler elde etmek adına fırsatlarınız olacak. Değerlendirirseniz mali konularda oldukça şanslı bir ay sizleri bekliyor. Öte yandan, henüz bir ilişkiniz yoksa yeni bir ilişkiye başlayabilir ya da var olan ilişkilerinizi ciddi boyuta taşıyabilirsiniz.
23 Nisan’da Mars ev, aile, yuva alanınıza yerleşecek. Takip eden iki ay boyunca evinize dair yenilikler yapmak, mülk alım/satım, taşınma konularında girişimlerde bulunmak avantajlar getirecek. 27 Nisan’da Dolunay finans alanınızda gerçekleşiyor.
Bütçe yapmak, harcamalara dikkat etmek -5/+5 gün önceliğiniz olmalı. Dışarıdan beklediğiniz mali gelirlerde ani pürüzler oluşabilir. Kredi, alım/satım, borçlar, vergi, miras ve tazminat gibi konularda temkinli ilerlemenizde fayda var.

BOĞA

Merkür 19 Nisan’a dek bilinçaltı evinizde ilerleyecek. Ayın ilk yarısı daha içe dönük, izole ve sezgisel ilerleyeceksiniz. Sezgileriniz ve yaratıcılığınız artacak. Bilinçaltı şifa çalışmaları, ibadet, meditasyon gibi spiritüel konulardan yüksek faydalar görebilirsiniz. Bir taraftan para kazanma biçiminizi geliştirmek, parayla ilgili pürüzleri çözüme kavuşturmak adına yeni planlamalar yapmak önceliğiniz olmalı. 12 Nisan’da doğacak Yeniay, hayatınızda belirsiz ilerleyen konuları aydınlatırken motivasyonunuzu da arttıracak. Enerjinize iyi gelmeyen kişi ve konulardan özgürleşeceksiniz. Bireysel ihtiyaçlarınıza daha fazla eğilmek, fiziksel ve ruhsal açıdan detoxa girmek, kendinize motivasyon alanları yaratmak iyimserliğinizi arttıracak. Ayın ikinci yarısı Venüs, Merkür ve Güneş burcunuzda seyahat edecek. Aşk, para, sosyal ve özel ilişkilerinizden yana oldukça rahat ilerleyeceğiniz bir dönemi müjdeleyecek. Henüz bir ilişkiniz yoksa, yeni bir ilişkiye evet diyebilirsiniz. Öte yandan ay ortaları harcamalarınız oldukça artabilir, bütçe planlamanızı iyi yönetmelisiniz. 23 Nisan’da Mars iletişim evinize geçecek. Yakın çevre ilişkilerinize daha çok eğileceğiniz iki aylık dönemi başlatacak. Bu dönem yeni çevrelere girebilir, yakınlarınızla yada kardeşlerinizle duygusal bağlarınızı yenileyebilirsiniz. Seyahat planları, medya çalışmaları ve yeni projeler gündeminize gelebilir. 27 Nisan’da Dolunay evlilik ve ortaklıklar alanınızda gerçekleşiyor. Partnerinizle yada ortağınızla aranızda gelişebilecek olası gerginliklere karşı dikkatli olmanızda fayda var. Sorunlu ilerleyen ilişkileri bitirme kararı alabilirsiniz.

İKİZLER

Merkür ay ortalarına dek sosyal çevre iletişiminizi güçlendirecek. Arkadaşlıklar ve sosyal yaşam alanlarınıza daha çok eğileceğiniz bir ay sizleri bekliyor. Arkadaşlarla vakit geçirmek, fikir danışmak ve ortak projelerde yer almak mutlu hissettirecek. 12 Nisan’da gerçekleşecek Yeniay ile birlikte çevre yenileyebilir, yeni iş bağlantıları ya da dış destekler elde edebilirsiniz. Parasal konularla ilgili aydınlık gelişmeler sevindirebilir. Hedeflerinize somutlaştırma konusunda oldukça destekleyici bir Yeniay sizleri bekliyor.
Ayın ikinci yarısı Venüs, Merkür ve Güneş ruhsal evinizde seyahat edecek. Kişisel gelişiminiz açısından oldukça faydalı bir aylık dönemi müjdeleyecek. Ruhsal ihtiyaçlarınıza eğilmek ve  daha iyimser bir bakış açısı geliştirmeniz mümkün olacak. Hayattan ne istediğinizi yada neyi istemediğinizi sorgulayarak daha kararlı ilerleyeceksiniz. Bu dönem sezgileriniz ve yaratıcılığınız da oldukça artacak.  23 Nisan’da Mars, para evinize yerleşecek. Gelirleriniz artarken bir taraftan harcamalarınız da artacak. Ani para girişleri ve çıkışları yaşayabilirsiniz. Bütçenizi dengeli kullanmanız yararınıza. 27 Nisan’ da Dolunay sağlık ve çalışma alanınızda gerçekleşiyor. Sağlık ve beslenme konularına dikkat etmeli, gereken özeni göstermelisiniz. Yakınlarınızın sağlığıyla ilgili stresli durumlar oluşabilir. Öte yandan, iş değiştirmek yada çalışma ortamınızla ilgili yenilikler yapmak adına harekete geçebilirsiniz.

YENGEÇ

Ayın ilk yarısı kariyer, gelecek hedefleri ve iş sorumlulukları gündeminizi meşgul edecek. Merkür 19 Nisan’a dek kariyer evinizde ilerleyecek ve kariyerinizi ilgilendiren konularda avantajlı fırsatlar sunacak. Başarılarınız artarken, yöneticilerinizin desteğini alabilirsiniz.
12 Nisan’da gerçekleşecek Yeniay’la birlikte yeni iş bağlantıları, teklifler, işle ilgili olumlu değişimler gündeminize gelebilir. Özel hayatınızı ilgilendiren konularda mutlu haberler sevindirebilir. Gelecek planlarınızı hayata geçirmek adına destekleyici bir ay sizleri bekliyor.
Ayın ikinci yarısı Venüs, Merkür ve Güneş umutlar evinizde seyahat edecek. Üzerinde çalıştığınız projelerde önemli başarılar elde edebilir, çevre desteği görebilirsiniz. Bir hayalinizi gerçekleştirmeniz oldukça mümkün. Arkadaşlıklar, dostluklar, ekip çalışmaları ve sosyal yaşam alanlarınız da oldukça renklenecek. Şansınız artarken motivasyon tazeleyeceksiniz. 23 Nisan’da Mars burcunuza yerleşiyor. Oldukça enerjik hissedeceğiniz iki aylık süreçte yaşam akışınız hızlanırken planlarınızı daha kolay hayata geçireceksiniz.
27 Nisan’da Dolunay aşk ve çocuklar alanınıza vurgu yapacak.
Partnerinizle yapıcı diyaloglar geliştirmeniz ilişkinizi daha iyi bir noktaya getirebilir. Yürümeyen ilişkilerinizle yollarınızı ayırma kararı alabilirsiniz. Bir taraftan çocuklarınızla olan ilişkinizi iyi yönetmeniz gerekecek. Bebek sahibi olma düşünceniz varsa, dolunay sizleri destekleyecek.

ASLAN

Ayın ilk yarısı eğitim, yurtdışı işler, medya, seyahat planları, hukuki ve ticari konulardan yana şansınız açık olacak. Geleceğinizi ilgilendiren konularda önemli fırsatlar ve aydınlık haberler gündeminize gelebilir. 12 Nisan’da gerçekleşecek Yeniay’la birlikte hedeflediğiniz konularda yenilikler yapmak önceliğiniz olmalı. Ticaretle uğraşıyorsanız kazancınızı arttıracak yeni yollar elde edebilirsiniz. Seyahat yada taşınma planlarınız varsa, hayata geçirmek adına ay sonuna kadar destekleriniz olacak. Ayın ikinci yarısı Venüs, Merkür ve Güneş kariyer evinizde seyahat edecek. Çalışma hayatınızda hak ettiğiniz yerlere geleceğiniz bir aylık süreç sizleri bekliyor. Terfi, ek gelirler, statü artışı ve projelerde başarılar sevindirecek. Bu sayede tanınabilir, prestijinizi arttırabilirsiniz. Öte yandan, evlilik, nişan, yer değişimi gibi geleceğinizi ilgilendiren konularda radikal kararlar alabilirsiniz. 23 Nisan’da Mars, ruhsal alanınıza geçiş yapacak. Aldanmalara, kandırılmalara ve gizli düşmanlıklara açık olacaksınız. Güven vermeyen ilişkilerinizle gerekli mesafeyi korumaya özen gösterin. Hırsırzlıklara ve para kayıplarına karşı tedbirli olmanızda fayda var. 27 Nisan’da Dolunay ev, yuva alanınızda gerçekleşiyor. Aile bireylerinizin hayatında önemli gelişmeler ve düzenlemeler gündeme gelebilir. Aile içi ilişkilerinizde bir takım gerginlikler yaşanabilir. Evinizi yenilemek, eve dair sorumlulukları halletmek adına harekete geçebilirsiniz

BAŞAK

Ay ortasına dek finansal konularda ekstra şanslarınız olacak. Gelirleriniz artarken, dışarıdan beklediğiniz mali destekleri de elde etmeniz mümkün. Adım atmakta zorlandığınız konularda daha cesur ilerleyeceksiniz. 12 Nisan’da gerçekleşecek Yeniay’la birlikte finansal sorunları çözüme kavuşturmak oldukça rahatlatıcı olacak. Bu yönde kredi, alım/satım, borçlar, vergi, miras ve tazminat gibi konularda olumlu gelişmeler elde edebilirsiniz. Eşinizin parasal koşullarıyla ilgili iyileşmeler gündeme gelebilir, ilişkinize dair sorunları çözüme kavuşturabilirsiniz. Ayın ikinci yarısı Venüs, Merkür ve Güneş 9.evinizde seyahat edecek. Bu geçiş sizler için büyük bir aydınlanma döneminin başlangıcı olacak. Kişisel gelişiminize daha çok eğilmek, bakış açınızı güzelleştirmek, geleceğe umutla bakmak enerjinizi yükseltecek. Bir yolculuğa çıkmak, yeni eğitimler almak yada aile ziyaretleri yapmayı düşünebilirsiniz. Ticari ve hukuki konularda işleriniz şanslı seyredebilir.
23 Nisan’da Mars, dostluklar alanınıza yerleşecek. Takip eden iki aylık dönemde dostlarınızla ilişkileriniz testlerden geçebilir. Sosyal çevrenizle aranızda iletişim hataları bazı yol ayrılıklarınıda beraberinde getirebilir. Alınganlık, fevri tutum ve tartışmalara karşı tedbirli ilerlemenizde fayda var.
27 Nisan’da Dolunay iletişim alanınızda gerçekleşiyor. +/-5 gün ulaşım, iletişim araçlarınız, seyahatler, imzalar ve kontratlarınızla ilgili konularda dikkatli ilerlemeniz gerekebilir

TERAZİ

Ayın ilk yarısı evlilik, ortaklık ve ikili ilişkiler alanlarınız açısından oldukça hareketli geçecek. Merkür’ün desteğiyle ay ortasına kadar  yeni ortaklıklar, imzalar, proje yada iş teklifleri gündeminize gelebilir.
İlişkileri şifalandırmak, evlilik teklifi almak ya da yeni bir ilişkiye başlamak 12 Nisan’da gerçekleşecek Yeniay’ın size hediyeleri olacak. Aşkta romantizm, uzlaşma ve uyumu yakalamak bu yeniayda oldukça mümkün. Bir ortaklık kurma yada imza atma planlarınız varsa +/-5 gün değerlendirmeniz ekstra avantajlar sunacak.
Ayın ikinci yarısı Venüs, Merkür ve Güneş finans alanınızda seyahat edecek. Ruhsal açıdan oldukça yenileyici, iyimserliğinizin artacağı dönemi müjdeleyecek. Gelirleriniz artarken dışarıdan beklediğiniz mali destekleri elde etme şansı bulacaksınız. Eşinizin mali durumuyla ilgili iyileşmeler söz konusu olabilir.
23 Nisan’da Mars, kariyer alanınıza yerleşecek. Takip eden iki ay boyunca hedeflerinize giden yolda gereken cesaret ve enerjiyi toplayacaksınız. Daha hedef odaklı ve istekli ilerleyeceksiniz. 27 Nisan’da Dolunay para alanınızda gerçekleşiyor.+/-5 gün harcamalarınızı dengede tutmanızda fayda var. Ani para çıkışları yada ödemelerinizle ilgili bazı pürüzler gündeminize gelebilir. Değersiz hissettiren kişi ve konularla aranıza mesafe koyacaksınız.

AKREP

Ay ortasına dek iş, sağlık ve gündelik sorumluluklarınızla ilgili çeşitli yenilikler gündeminizde olacak. Merkür’ün desteğiyle,
gündelik yaşamınızda daha titiz, pratik ve ayrıntılara önem veren bir eğilim gösterebilirsiniz. 12 Nisan’da gerçekleşecek Yeniay, işinize ve sağlığınıza gereken desteği sunacak. Bir sağlık sorununuz varsa bu dönem şifalanabilir.  Çalışma hayatınızda yapacağınız yenilikler motive edici olabilir. İş teklifleri, terfi yada iş değişimleri gündeminize gelebilir. Günlük rutinlerinize spor, diyet, hobiler gibi farklı alternatifler ekleyebilirsiniz.
Ayın ikinci yarısı Venüs, Merkür ve Güneş ilişkiler alanınızda seyahat edecek. Aşkta mutlu günleri müjdeleyen takip bir aylık dönemde ilişkilerinize dair şanslı gelişmeler yakalayabilirsiniz. Ilişkilerinizdeki sorunları çözmek yada yeni bir ilişkiye başlamak sevindirebilir. Yeni ortaklıklar, işbirlikleri yada imzalar gündeminize gelebilir.
23 Nisan’da Mars, yolculuklar alanınıza yerleşecek. Takip eden iki aylık dönemde seyahat planlarınızı hayata geçirebilir, uzak yerleri ziyaret edebilirsiniz. Eğitim, medya, hukuki ve ticari konularda hızlı gelişmeler, sonuçlanmalar yaşayabilirsiniz. 27 Nisan’da Dolunay burcunuzda gerçekleşiyor. +/-5 gün motivasyonunuz bir miktar düşebilir. Duygusal hassasiyetleriniz artabilir. Partnerinizle aranızda aniden gelişebilecek bazı anlaşmazlıklara karşı tedbirli olmanız gerekecek.

YAY

Ayın ilk yarısı aşk ve çocuklar alanlarınızla ilgili hızlı gelişmeler gündeminizde olacak.
12 Nisan’da Aşk alanınızda Yeniay doğuyor.
Yalnızsanız yeni bir ilişkiye başlamak, bebek sahibi olmak yada varolan ilişkilerinize romantizm katmak açısından şanslı olacaksınız. Çocuklarınızı ilgilendiren konularda olumlu gelişmeler sevindirebilir. Yeniay yaşam enerjinizi arttırırken, özgüven ve iyimserlik de getirecek.
Ayın ikinci yarısı Venüs, Merkür ve Güneş sağlık ve çalışma alanınızda seyahat edecek.
Bu dönem bir sağlık sorununuz varsa çözüme kavuşabilir. Bir taraftan iş temponuz ve rutin sorumluluklarınızın altından kolaylıkla kalkacaksınız. Yeni iş fırsatları, avantajlı projeler ve çalışma hayatınıza dair yenilikler gündeminize gelebilir. Ruhsal ve fiziksel açıdan yenileneceğiniz ve kendinizi daha motive hissedeceğiniz bir dönem sizleri bekliyor.
23 Nisan’da Mars, finans alanınıza yerleşecek.
Takip eden iki aylık dönemde parasal kazanımlarınızı arttırma şansınız olacak, ancak bir taraftan gelir-gider dengenizi ve harcamalarınızı iyi yönetmeniz gerekecek. Sağlığınıza ekstra dikkat etmelisiniz.
27 Nisan’da Dolunay gerçekleşiyor. Daha üretken, yaratıcı ve sezgisel hissedeceksiniz. Bir yakınınızın sağlık sorunu şifalanabilir

OĞLAK

Ayın ilk yarısı eviniz ve yuvanızla ilgili hızlı gelişmeler gündeminizi meşgul edebilir.
Mülk edinmek, taşınmak, yada evinizle ilgili yenilikler yapmak adına destekleneceksiniz. 12 Nisan’da gerçekleşecek Yeniay, eviniz ve özel hayatınızı ilgilendiren konularda aydınlık haberler getirebilir. Aile içi sevinçler yaşayabilirsiniz.
Ayın ikinci yarısı Venüs, Merkür ve Güneş aşk ve çocuklar alanınızda seyahat edecek. Yeni bir ilişkiye başlamak, bebek sahibi olmak ya da var olan ilişkinizi daha romantik ve uyumlu hale getirmek sevindirecek. Bir taraftan çocuklarınızı ilgilendiren konularda mutlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ay sonuna dek yaşam enerjiniz ve iyimserliğiniz oldukça artacak. Yaratıcı projelere imza atabilir, tanınabilir, prestij elde edebilirsiniz.
23 Nisan’da Mars, evlilik ve ilişkiler alanınıza geçecek. Takip eden iki aylık dönemde partnerinizin  baskın tutumları ilişkinizde bir takım gerginlikler yaratabilir. Zıtlaşmalar yerine empati ve sağduyuyla ilerlemek önceliğiniz olmalı. 27 Nisan’da Dolunay gerçekleşiyor. Arkadaşlıklar, ekip çalışmaları önceliğiniz olacak. Projelerinizde tamamlanmalar yaşayabilirsiniz.  Güven vermeyen dostluk ilişkilerinizi gözden geçirmeniz mümkün.

KOVA

Ayın ilk yarısı hayli aktif, dışa dönük ve hedef odaklı olacaksınız.  Sosyal yaşam akışınız hızlanırken, çevrenizden gelecek maddi ve manevi destekleriniz artacak. 12 Nisan’da gerçekleşecek Yeniay, beklediğiniz mutlu haberleri getirecek. Yakın çevre destekleri, iş anlaşmaları, imzalar ve seyahat planları gündeminize gelebilir. Yalnızsanız, yeni bir ilişkiye başlayabilir yada varolan ilişkinizi güçlendirme şansı elde edebilirsiniz.
Ayın ikinci yarısı Venüs, Merkür ve Güneş ev-aile alanınızda seyahat edecek. Evde yenilik yapmak, dekorasyon konularına eğilmek, ev aletlerinizi yenilemek gibi fikirlerinizi hayata geçireceksiniz. Öte yandan, mülk edinmek yada taşınma planlarınızı hayata geçirmek adına fırsatlarınız olacak. Bu dönem aile içi bağları yenileyebilir, hane içi sevinçler yaşayabilirsiniz. 23 Nisan’da Mars, sağlık ve çalışma alanınıza geçecek. Takip eden iki aylık dönemde sağlığınıza daha çok önem vermeniz gerekecek. Diyet yapmak, spora başlamak, sağlıklı beslenmek ve bağışıklığınızı yüksek tutmak önceliğiniz olmalı. Çalışma ortamınızda yada çalışanlarınızla ilişkilerinizde stres ve baskı yaratan durumlar oluşabilir. İş çevrenizle olan ilişkilerinizi iyi yönetmeniz gerekecek. 27 Nisan’da Dolunay gerçekleşiyor. Kariyerinizle bağlantılı konularda bazı netleşmeler ve önemli kararlar gündeminize gelebilir. İş değiştirmek yada var olan işinizle ilgili yeni sorumluluklar üstlenmek söz konusu olabilir

BALIK

Ayın ilk yarısı parasal konular gündeminizde olacak. Gelirlerinizi arttırmak, para kazanma biçimlerinizi geliştirmek, ek gelirler elde etmek gibi düşüncelerinizi hayata geçireceksiniz. 12 Nisan’da gerçekleşecek Yeniay ile birlikte mali konularda aile desteği görebilir, gelirlerinizi arttıracak şanslar elde edebilirsiniz. Bir taraftan özgüveninizi arttıracak, bireysel ihtiyaçlarınıza öncelik vereceksiniz. Ayın ikinci yarısı Venüs, Merkür ve Güneş iletişim alanınızda seyahat edecek. İfadeniz ve davranışlarınızla dikkat çekeceksiniz. Seyahat planları yapmak, tanınmak, çevre desteği görmek yada yeni projeleri değerlendirmek gibi gelişmeler mümkün olacak. Yakınlar, kardeşler, iş arkadaşları yada akrabalarla bağlantılı konularda mutlu gelişmeler yaşayabilirsiniz.
23 Nisan’da Mars, aşk ve çocuklar alanınıza geçecek. Takip eden iki aylık dönemde partneriniz ve çocuklarınızla olan ilişkilerinizde kimi zamanlar inatlaşmalar ve restleşmeler oluşabilir. Bir taraftan partnerinizle aranızda cinsellik, tutku ve romantizm artacak. 27 Nisan’da gerçekleşecek Dolunayla birlikte sürümcede kalan birçok konuyu netliğe kavuşturacaksınız. Bir eğitiminiz devam ediyorsa tamamlanabilir yada taşınma ve seyahat planlarınızı hayata geçirebilirsiniz.

**ÖZEL DANIŞMANLIK TALEPLERİNİZ İÇİN “DANIŞMANLIK SEÇENEKLERİ” BÖLÜMÜNE GÖZ ATABİLİRSİNİZ. RANDEVU HATTI: 0(538)8140460

YASAL UYARI: YAZININ TÜM HAKLARI SAKLIDIR. İZİNSİZ KOPYALANAMAZ, ALINTI YAPILAMAZ

ASTROLOG TUĞÇE YILDIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post

MART 2021 & AYLIK BURÇ YORUMLARI

Next post

Mayıs Burcuna Neler Getirecek?