EYLÜL 2021 BURÇ YORUMLARI

EYLÜL AYI BURÇLARA NELER GETİRİYOR?

EYLÜL 2021 BURÇ YORUMLARI

KOÇ

Evlilik, ortaklık ve ikili ilişkiler alanlarınız açısından hareketli bir ay sizleri bekliyor. Merkür’ün desteğiyle yeni ortaklıklar, imzalar, proje yada iş teklifleri gündeminize gelebilir. İlişkileri şifalandırmak, evlilik teklifi almak ya da yeni bir ilişkiye başlamak adına destekleneceksiniz. Ancak kalıcı adımlar atmak adına 27 Eylül Merkür Retrosu öncesini kullanmanız fayda getirecek.

YENİAY İŞ HAYATINIZA AVANTAJLAR SUNACAK

7 Eylül de çalışma alanınızda yeniay meydana gelecek. Kazanç getirecek projeler, iş yada çalışma biçiminizle ilgili yenilikler, sorumlulukların kolayca üstesinden gelmek adına Uranüs’ün desteği sizinle olacak. Bir sağlık sorununuz varsa çözüme kavuşabilir.

Ayın ikinci yarısı ruhsal açıda yenileyici, iyimserliğinizin artacağı dönemi müjdeleyecek. Gelirleriniz artarken dışarıdan beklediğiniz mali destekleri elde etme şansı bulacaksınız. Eşinizin mali durumuyla ilgili iyileşmeler söz konusu olabilir. Ancak 15 Eylül itibariyle
partnerinizin  baskın tutumları ilişkinizde bir takım gerginlikler yaratabilir. Zıtlaşmalar yerine empati ve sağduyuyla ilerlemek önceliğiniz olmalı.

21 Eylül’de gerçekleşecek Dolunay etkisiyle bir miktar içe dönmek, manevi, ruhsal konulara eğilmek size iyi gelecek. Yakınlarınızın sağlığıyla ilgilenebilirsiniz. Parasal konularda dikkatli ilerlemelisiniz.

BOĞA

Eylül ayına başlarken iş, sağlık ve gündelik sorumluluklarınızla ilgili çeşitli yenilikler gündeminizde olacak. Merkür’ün desteğiyle,
gündelik yaşamınızda daha titiz, pratik ve ayrıntılara önem veren bir eğilim gösterebilirsiniz.
Iş hayatınızla ilgili yeni kararlar almak adına 27 Eylül Merkür Retrosu öncesini kullanmanızda fayda var.

İLİŞKİLERDEN YANA ŞANSINIZ AÇIK OLACAK

İlişkileri şifalandırmak, evlilik teklifi almak, bebek sahibi olmak ya da yeni bir ilişkiye başlamak 7 Eylül de gerçekleşecek Yeniay’ın size hediyeleri olacak. Aşkta romantizm, uzlaşma ve uyumu yakalamak bu yeniayda oldukça mümkün.
Bir taraftan Venüs’ün desteğiyle yeni ortaklıklar, imzalar, proje yada iş teklifleri gündeminize gelebilir, bu yenilikler sizler için kazançlı olacak, mutlaka değerlendirmelisiniz.

15 Eylül itibariyle iş hayatınızda birtakım stresler meydana gelebilir. Çalışanlarınız, çalışma ortamınızla bağlantılı konularda güvensizliklere, anlaşmazlıklara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Bu dönem sağlık kontrollerinize, bağışıklık siteminize gereken özeni göstermelisiniz.

21 Eylül’de gerçekleşecek Dolunay etkisiyle arkadaşlıklar, sosyallik, ekip çalışmaları önceliğiniz olmalı. Projelerinizde yada parasal konularda tamamlanmalar yaşayabilirsiniz.  Güven vermeyen dostluk ilişkilerinizi gözden geçirmeniz mümkün. Bir taraftan partnerinle yada ortağınızla ani anlaşmazlıklar yol ayrımlarına neden olabilir. İlişkilerinizi ilgilendiren konularda önemli kararlar alabilirsiniz

İKİZLER

Eylül ayına girerken partneriniz yada çocuklarınızla olan ilişkilerinizi daha iyi bir noktaya getirme şansınız olacak. İlişkilerinizdeki sorunları çözmek, çocuklarınızın eğitimiyle ilgili sağlıklı kararlar vermek yada yeni bir ilişkiye başlamak sevindirebilir, ay sonuna kadar Merkür’ün desteğinden yararlanmalısınız.

YENİAY EVDE YENİLİKLER YAPMANIZI DESTEKLEYECEK

7 Eylül’de ev yuva alanınızda bir yeniay doğuyor.
Mülk edinmek, taşınmak, yada evinizle ilgili yenilikler yapmak adına destekleneceksiniz. Tadilat, onarım, ev araçlarınızı yenilemek gibi uğraşlar gündeminize gelebilir. Eviniz ve özel hayatınızı ilgilendiren konularda aydınlık haberler alabilirsiniz.

15 Eylül itibariyle enerjiniz oldukça artacak. Bu dönem spora, keyif alanlarınıza daha fazla eğilebilirsiniz.

21 Eylül’de gerçekleşecek Dolunay etkisiyle Kariyerinizle bağlantılı konularda bazı netleşmeler ve önemli kararlar gündeminize gelebilir. İş değiştirmek yada var olan işinizle ilgili yeni sorumluluklar üstlenmek söz konusu olabilir. Bir taraftan sağlığınıza çok dikkat etmelisiniz.

YENGEÇ

Eylül ayına evinize, yuvanıza, ailevi konulara odaklanarak başlıyorsunuz. Ay sonuna dek evinizle ilgili yenilikler yapabilir,  ailevi konularla daha fazla ilgilenebilirsiniz. Bu dönem mülk alım/satım konuları gündeminize gelebilir. Yeni kararlar almak adına 27 Eylül Merkür Retrosu öncesini kullanmanızda fayda var.
SEYAHATLER, YER DEĞİŞİMLERİ GÜNDEMİNİZDE

7 Eylül’de gerçekleşecek yeniay, seyahat, kent değişikliği, kısa geziler gibi planlarınızı hayata geçirmenizi kolaylaştıracak. Bir taraftan sosyal çevre ilişkileriniz güçlenecek. Bu dönem yeni dostluklar edibebilir, kazançlı işbirlikleri kurabilirsiniz. Kardeşlerinizin hayatında önemli yenilikler gündeme gelebilir.

21 Eylül’de gerçekleşecek Dolunay etkisiyle gelecek planlarınızda bir miktar belirsizlikler oluşabilir. Eğitim, sınav, akademik konularla bağlantılı işlerinizde bazı engeller yaşayabilirsiniz. Hukuki, ticari konularda adımlarınızı dikkatli atmalısınız.
Ay sonu sosyal ve özel ilişkilerinizde bazı kopuşlar, yol ayrımları gündeminize gelebilir. Partneriniz yada çocuklarınızı ilgilendiren konularda önemli kararlar alabilirsiniz.

ASLAN

Eylül ayına aktif, dışa dönük ve hedef odaklı başlıyorsunuz. Ay sonuna dek sosyal yaşamınız hareketlenirken, çevrenizden gelecek maddi ve manevi destekleriniz artacak. Yakın çevre destekleri, iş anlaşmaları, imzalar ve seyahat planları gündeminize gelebilir. Önemli kararlar almak adına 27 Eylül Merkür Retrosu öncesini kullanmanızda fayda var.

PARASAL ŞANS VE FIRSATLAR SEVİNDİRECEK

7 Eylül de yeniay para alanınızda doğuyor. Mali konularda sürpriz destekler görebilir, gelirlerinizi arttıracak şanslar elde edebilirsiniz. Yatırım, alım/satım konularında şansınız açılıyor. Bir taraftan özgüveniniz artacak.

21 Eylül’de Dolunay finans alanınızda gerçekleşiyor. Bütçe yapmak, harcamalara dikkat etmek +/-5 gün önceliğiniz olmalı. Dışarıdan beklediğiniz mali gelirlerde pürüzler oluşabilir. Kredi, alım/satım, borçlar, vergi, miras ve tazminat gibi konularda temkinli ilerlemenizde fayda var. Bir taraftan duygusal hassasiyetleriniz artabilir, bu dönem meditasyon yoga terapi gibi spiritüel alanlara yönelmeniz ruhunuza iyi gelecek. Ayı bitirirken kariyerinizle ilgili önemli değişimler, kararlar alabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

BAŞAK

Eylül ayına girerken parasal kazancınızı çoğaltmak, birikim yapmak, ek gelirler elde etmek adına fırsatlarınız olacak. Değerlendirirseniz mali konularda oldukça şanslı bir ay sizleri bekliyor. Ayın ikinci yarısı harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Yatırımlar, imzalar, parasal adımlar açısından 27 Eylül Merkür Retrosu öncesini kullanmanızda fayda var.

YENİLENME DÖNEMİNİZ BAŞLIYOR

7 Eylül’de Yeniay burcunuzda gerçekleşiyor. Her konuda güç, cesaret ve ilerleme fırsatı kazanacaksınız. Yaşam enerjinizin artması mutlu hissettirecek. Yeni iş, ilişki fırsatları, imaj değişimi, geleceği ilgilendiren önemli kararlar gündeminizde. Yeniay maddi manevi beklentilerinizi karşılamanız adına sizlere fırsatlar sunacak.

21 Eylül’de gerçekleşecek Dolunay etkisiyle partnerinizle yada ortağınızla aranızda gelişebilecek olası gerginliklere, yanlış anlaşılmalara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Sorunlu ilerleyen ilişkileri bitirme kararı alabilirsiniz. Ay sonu yolculuklar, taşınma, yer değişimleriyle bağlantılı konularda sonuçlanmalar yaşayabilirsiniz.

TERAZİ

Eylül ayına hedeflerinize odaklanarak başlıyorsunuz. Hayatınızla ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Kişisel gelişiminize odaklanmak, yeni bir eğitime başlamak, seyahat planlamak, çalışma biçiminizi geliştirmek adına destekleneceksiniz. İkili ilişkilerinizde ifade becerileriniz güçlü çalışacak. Önemli haberler, imzalar, anlaşmalar gündeminize gelebilir. Nihai kararlarınızı 27 Eylül Merkür Retrosu öncesinde almanızda fayda var.

RUHSAL AÇIDAN YENİLENECEKSİNİZ

7 Eylül de ruhsal alanınızda yeniay doğuyor.
Enerjinizi düşüren, vadesi dolan kişi ve konuların hayatınızdan çıkmasıyla köklü yeniliklere yer açacaksınız. Diyet, detox, kişisel bakımlar, yoga, terapi vb. alanlar listenizde olmalı. Bireysel ihtiyaçlarınıza daha fazla vakit ayırmak ilaç gibi gelecek. Finansal sorunları çözüme kavuşturabilirsiniz.

21 Eylül’de gerçekleşecek Dolunay etkisiyle sağlığınız, sorumluluklarınız, çalışma hayatınız yada iş yaptığınız kişilerle ilgili önemli düzenlemelere gidebilirsiniz. İş değiştirmek yada çalışma ortamınızla ilgili yenilikler yapmak adına destekleriniz olacak. Evcil hayvanı olanlar bu dönem dostlarınızın ufak tefek sağlık sorunları oluşabilir. Bireysel açıdan bağışıklık sisteminizi güçlü tutmanızda yarar var. Diyete, spora başlamak adına harekete geçebilirsiniz. Öte yandan, ay sonuna doğru parasal konularla ilgili önemli gelişmeler, sonuçlanmalar gündeminize gelebilir. Yeni kazanç kaynakları yaratmanız oldukça mümkün.

AKREP

Eylül ayında sezgileriniz ve farkındalığınız oldukça artacak, bu sayede hayattan ne istediğinizi yada neyi istemediğinizi sorgulayarak daha kararlı ilerleyeceksiniz. Enerjinizi düşüren ilişkilerle aranıza mesafe koymak huzurlu hissettirecek. Ekip çalışmaları, projeler, arkadaşlardan gelen destekler yada teklifleri değerlendirmelisiniz. Kariyer ve mali konulardaki kararlarınızı 27 Eylül Merkür Retrosu öncesinde almanızda fayda var.

YENİAY ŞANSINIZI AÇACAK

7 Eylül de gerçekleşecek Yeniay, arzu ettiğiniz bir hedefinizi gerçekleştirebilir. Kimi dostlarınızdan göreceğiniz yardımlar hayatınızda güzel yeniliklere sebep olabilir. Bir taraftan parasal beklentileriniz sonuca kavuşacak.
Uranüs desteğiyle, Seyahat, taşınma, yolculuk, eğitim yada hukuki alanlarda aydınlık gelişmeler gündeminize gelebilir.

21 Eylül’de gerçekleşecek Dolunay etkisiyle aşk ve çocuklar alanında üzerinizde bir takım baskılar hissedebilirsiniz. Dolunay ilişkilerinizi veya ortaklıklarınızı gözden geçirmeye davet edecek. Kararlarınızda mantığınızı kullanmalısınız. Yalnızsanız, sürpriz bir ilişki ihtimali gündeminize gelebilir.

YAY

Eylül ayına sosyal yaşamınıza odaklanarak başlıyorsunuz. Kalabalık gruplar, davetler, dostluk ilişkileriniz hız kazanacak, daha dışa dönük hissedeceksiniz. Çalışıyorsanız, kariyerinizle ilgili yeni sorumluluklar, teklifler yada düzenlemeler gündeminize gelebilir. Partnerinizle ilişkileriniz daha iyi bir noktaya gelebilir.  Önemli kararlarınızı 27 Eylül Merkür Retrosu öncesinde almanızda fayda var.

HEDEFLERİNİZİ SOMUTLAŞTIRABİLİRSİNİZ

7 Eylül de gerçekleşecek Yeniay, kariyer hayatınızda sürpriz ilerlemeler sunabilir. Daha başarılı, üretken, yenilikçi hissetmeniz mümkün. Terfi, iş teklifleri yada çalışma ortamınızda yenilikler yapma fırsatı bulabilirsiniz. Hedeflediğiniz konularda kararlı adımlar atmalısınız.

21 Eylül’de gerçekleşecek Dolunay, aile bireylerinizin hayatında önemli gelişmeler ve düzenlemeler gündeme gelebilir. Aile içi ilişkilerinizde bazı sorumluluklar alabilirsiniz. Fedakarlıklar üzerinizde baskı hissettirebilir, enerjinizi dengede tutmalı, bazı yakınlarınızla gerekli mesafeyi kurmalısınız. Ay sonu sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

OĞLAK

Eylül ayına hedeflerinize odaklanarak giriş yapıyorsunuz. Kariyer, gelecek hedefleri, sorumluluklar gündeminizi meşgul edecek. İş seyahatleri planlayabilirsiniz. Yöneticilerinizle ilişkileriniz güçlenirken çalışma hayatınızla ilgili beklediğiniz haberler hız kazanabilir. Aşk, ilişkiler açısından sürprizlere açık bir aydasınız. Ani ilişki başlangıçları oluşabileceği gibi ani bitişler de yaşamanız mümkün. En doğru kararları 27 Eylül Merkür Retrosu öncesinde almanızda fayda var.

BAKIŞ AÇINIZI YENİLEYECEKSİNİZ

7 Eylül’de gerçekleşecek Yeniay, hayata daha iyimser bakmanızı sağlayacak. Bakış açınızı güzelleştireceksiniz.
Ticaretle uğraşıyorsanız kazancınızı arttıracak yeni yollar elde edebilirsiniz. Seyahat yada taşınma planlarınız varsa, hayata geçirmek adına yeniay sizleri destekleyecek. Medya çalışmaları, tanınma, iş teklifleri gibi avantajları iyi değerlendirmelisiniz.

21 Eylül’de  Dolunay iletişim alanınızda gerçekleşiyor. +/-5 gün ulaşım, iletişim araçlarınız, seyahatler, imzalar ve kontratlarınızla ilgili konularda dikkatli ilerlemeniz gerekebilir. Ay sonu partneriniz yada çocuklarla ilgili konularda önemli kararlar alabilirsiniz.

KOVA

Eylül ayına girerken eğitim, iş seyahatleri, yaşam planlarınızda ilgili düzenlemeler gündeminizde olacak. Uzaklarla bağlantılı konular, beklediğiniz haberler yada akrabalarla ilgili gündemler öne çıkabilir. Çocuklarınızın eğitimiyle ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Bir taraftan kişisel gelişiminize önem vermek önceliğiniz olmalı. Kısa geziler, tatil planları, farklı kültürleri keşfetmek gibi aktiviteler motivasyonunuzu arttırabilir. Geleceğinize dair önemli kararları 27 Eylül Merkür Retrosu öncesinde almanızda fayda var.

FİNANSAL SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR

7 Eylül de meydana gelecek Yeniay’la birlikte finansal sorunları çözüme kavuşturmak oldukça rahatlatıcı olacak. Bu yönde kredi, alım/satım, borçlar, vergi, nafaka, miras ve tazminat gibi konularda olumlu gelişmeler elde edebilirsiniz. Aile desteği almak, mülk alım/satım konularında beklentilerinizin yerine gelmesi gibi durumlar sevindirecek. Eşinizin parasal koşullarıyla ilgili iyileşmeler gündeme gelebilir, ilişkinize dair sorunları çözüme kavuşturabilirsiniz

21 Eylül’de gerçekleşecek Dolunay, ay başında attığınız mali adımlardan elle tutulur sonuçlar almanızı kolaylaştıracak. Bir taraftan yatırım, alım/satım işleri, harcamalar gibi alanlarda hatalı adımlar atmamaya dikkat etmelisiniz, bazı yanılgılar devrede olabilir. Kariyerinizle ilgili yön değişimleri, önemli kararlar gündeminize gelebilir.

BALIK

Eylül ayına parasal konulara odaklanarak başlıyorsunuz. Bütçe yapmak, gelirleri kazanca çevirmek, dışarıdan gelen mali destekler planlarınızda olacak. Ek gelirler kazanabilirsiniz.
Kredi, yatırım, borç alıp/vermek gibi adımlarınız varsa önemli kararları 27 Eylül Merkür Retrosu öncesinde almanızda fayda var. Ay sonuna dek terapi, ruhsal çalışmalar, yoga, meditasyon gibi alanlar ruhsal açıdan iyi gelebilir, mutlaka değerlendirmelisiniz.

AŞKTA ŞANSINIZ AÇILIYOR

Aşkta mutlu günleri müjdeleyen yeniayla birlikte ilişkilerinize dair şanslı gelişmeler yakalayabilirsiniz. İlişkilerinizdeki sorunları çözmek yada yeni bir ilişkiye başlamak sevindirebilir. Yeni ortaklıklar, işbirlikleri yada imzalar gündeminize gelebilir.

21 Eylül’de burcunuzda gerçekleşecek Dolunay’da, ruhsal ve fiziksel açıdan yenilenme fırsatı bulacaksınız. Kendinizi motive edecek uğraşlara yönelmek, yük olan kişi ve konuları geride bırakmak önceliğiniz olmalı. Daha gerçekçi ve cesur ilerlemelisiniz. Bir taraftan sağlık ve beslenme konularına önem vermeniz gerekecek. Taşınma, seyahat yada yerleşim konularında sonuçlanmalar yaşayabilirsiniz.

**ÖZEL DANIŞMANLIK TALEPLERİNİZ İÇİN “DANIŞMANLIK SEÇENEKLERİ” BÖLÜMÜNE GÖZ ATABİLİRSİNİZ. RANDEVU HATTI: 0(538)8140460

YASAL UYARI: YAZININ TÜM HAKLARI SAKLIDIR. İZİNSİZ KOPYALANAMAZ, ALINTI YAPILAMAZ

ASTROLOG TUĞÇE YILDIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post

HAZİRAN 2021 BURÇ YORUMLARI

Next post

2022 BURÇ YORUMLARI