AĞUSTOS 2020 & AYLIK BURÇ YORUMLARI

2020 AĞUSTOS AYI NASIL GEÇECEK? HANGİ BURCU NELER BEKLİYOR?

AĞUSTOS 2020’nin Önemli Gökyüzü Hareketleri!

3 AĞUSTOS 2020 KOVA BURCUNDA DOLUNAY:

3 Ağustos günü saatler 18:58’i gösterdiğinde Kova burcunun 11. derecesinde dolunay meydana gelecek.
Gökyüzünde Uranüs ve dolunayı kapsayan T-kare açı kalıbı oluşuyor.
Mars’ın Jüpiter vePlüto dik açısı yanı sıra Merkür’ün de Satürn-Plüto ile karşıtlığı bireysel ve toplumsal alanda sarsıcı, ani değişimlere işaret etmekte.
Bireysel alanlarımızda ani, beklenmedik, şok edici olaylar ilişkiler, yakın çevre ve finansal konular aracılığıyla vurgu kazanabilir. Bir taraftan, iş, para, kariyer ve ilişkiler alanlarında belirsizlikler netlik kazanabilir. İkili ilişkilerde kişisel isteklerimizi cesurca ifade ederken, sınırlarımızı net biçimde belirleyeceğiz. Yeni aşklar gibi ani yol ayrılıkları da şaşırtacak.

Dolunay’ın işaret ettikleri:

✔Deprem, yangın ve doğal afetler tetiklenebilir
✔Ulaşım kazaları artabilir
✔Sosyal medyayla ilgili gündemler ses getirebilir
✔ iletişim-teknoloji alanında aksaklıklar, düzenlemeler vurgu kazanabilir
✔Protestolar, grevler gündeme gelebilir
✔ Uluslararası ilişkilerde zorlayıcı etkiler/yaptırımlar öne çıkabilir
✔Kadınlarla ilgili konular, hukuki düzenlemeler gelişebilir

5 AĞUSTOS MERKÜR ASLAN BURCUNDA!

Merkür, ay sonuna dek iletişim, ifade gücü ve yaratıcılığımızı aktive edecek. Daha hızlı düşünecek, daha pratik fikirler üreteceğiz. Beklenen haberler daha çabuk gelebilir, maddi konular, yatırımlar, anlaşmalar hız kazanabilir. Yeni iş kurma, radikal girişimlerde bulunmak için fırsatlar önümüze çıkabilir. Fikirlerimiz ve ifademiz dikkat çekecek!


Öne Çıkacaklar:
Çocuklarla ilgili konular, eğitim sistemine ilişkin yeni adımlar, medya, gazeteciler ve yazarlarla ilgili konular, ulaşım, seyahatler, gemiler ve denizcilik alanlarıyla ilgili gelişmeler gündeme gelebilir

7 AĞUSTOS VENÜS YENGEÇ BURCUNA GEÇİYOR

İlişkilerde daha hassas, duygusal, romantik etkiler devrede. Yeni aşklar, evlilik kararları, bebek sahibi olma konusunda destekler getirirken güven vermeyen ilişkileri sorgulatacak.

19 AĞUSTOS 2020 YENİAY ASLAN BURCUNDA DOĞUYOR!

19 Ağustos 2020’de Aslan burcunun 26 derecesinde yeniay doğuyor. Merkürle birleşen yeniay, Mars’dan destek alıyor.
Arzu ve hedeflerimizin peşinden cesurca gidecek, fikir ve söylemlerimizle dikkat çekeceğiz. Yeniay her burca istekleri doğrultusunda cesur adımlar atma şansı sunarken, yeni başlangıçlara da kapı aralayacak. Gelecek planları yapmak, iş/kariyer adımları atmak, bebek sahibi olmak, risk almak, yeni bir ilişkiye başlamak yada ilişkilere canlılık katmak açısından fırsatlar sunacak. Kimileri için yeni arkadaş çevreleri, dış destekler söz konusu olabilir. Fiziksel görünüşümüz ile ilgili değişiklikler yapabiliriz. Rutin dışına çıkarak farklı hobiler, uğraşlarla meşgul olabiliriz. Satürn etkisi, tüm bu değişimleri karşılarken olabildiğince mantıklı ve planlı hareket etmemizi isteyecek. Hızlı değişimler getirebileceği gibi hızlı bitişler de vurgu kazanabilir. Yenilikler birtakım fedâkarlıklarla, eli taşın altına koymaya istekli olduğumuzda gelebilir.

An haritasındaki ateş elementi vurgusu yanı sıra Yeniay-Satürn 150 derecesi dikkat edilmesi gereken konuları anlatmakta; kazalar, yangınlar, patlamalar, madenlerle ilgili sıkıntılar, devlete hizmet vermiş kişilerin kayıpları, ölüm oranlarında artışlar söz konusu olabilir. Ekonomik sıkıntılar, şiddet olayları, Karayolu/denizyolu ulaşımıyla alakalı tatsız durumlar oluşabilir.

20 AĞUSTOS MERKÜR BAŞAK BURCUNA GEÇİYOR

20 Ağustos-5 Eylül arası iletişim ve ifade gezegeni Merkür, rahat ettiği Başak burcuna yerleşiyor.

✔İletişim ve ifade kurma biçimimiz güçlenecek
✔Daha analitik, pratik, çözüm odaklı olacağız
✔ ikili ilişkilerde daha yapıcı etkiler devrede olacak
✔ Merkür’ün Jüpiterle şanslı etkileşimi ay sonuna dek mali ve ticari konularda destekler sunacak. Yatırım, alım/satım, iş girişimleri konularında kısmetli gelişmeler getirecek
✔ Enerji düşüren, arkadan iş çeviren art niyetli figürleri kolaylıkla fark edeceğiz

22 AĞUSTOS GÜNEŞ BAŞAK BURCUNDA

22 Ağustos itibariyle, Güneş bir ay boyunca Başak burcunda seyahat edecek

✔ işlerimizi düzene koymak, sistemli ve planlı hareket etmek, ruhsal ve bedensel sağlığımıza önem vermek isteyeceğiz
✔ Sorumluluk almaya istekli olacağız
✔Diyet, detox, form tutma, sağlıklı beslenme konularına eğilmek iyi gelecek
✔ Enerji düşüren vadesi dolan kişi, olay ve durumları hayatımızdan çıkararak, yeniye yer açmak isteyeceğiz.
✔Ev/Ofis temizliği yapmak, fazla eşyaları atmak ya da bağışlamak için bu dönemi kullanabiliriz


Ağustos 2020 Burcuna Neler Getirecek?

AĞUSTOS 2020 BURÇ YORUMLARI

(Yükselen burcunuzu dikkate almanız tavsiye edilir.)

KOÇ

3 Ağustos’ta gerçekleşecek Dolunay, sosyal ilişkilerinize vurgu yapacak. Ayın ilk yarısı sosyal çevre ve dostluklar alanınızı gözden geçirebilirsiniz. Çevrenizle aranızda oluşabilecek olası gerginliklere karşı temkinli olmanızda fayda var. Bu dönem güven vermeyen arkadaşlık ilişkilerinizi sonlandırırken, size yararı dokunacak farklı çevre bağlantıları kurabilirsiniz. 5 Ağustos’ta iletişim gezegeni Merkür, Aşk evinize yerleşiyor. Ay sonuna kadar partnerinizle yapıcı diyaloglar kurmak, seyahat planları yapmak, sorunlu ilerleyen konuları şifalandırmak adına destekleniyorsunuz. Henüz bir ilişkiniz yoksa yeni bir ilişkiye başlamanız mümkün. 7 Ağustos itibariyle Venüs 4.evinize yerleşecek. Ev alım/satım, taşınma, evle ilgili konularda yenilik yapma planlarınıza destek olacak. Ailevi konularla ilgili önemli konular vurgu kazanabilir. 19 Ağustos’ta Aslan burcunda gerçekleşecek Yeniay sizlere aradığınız aşkı getirebilir. Bebek sahibi olmak, çocuklarınızın geleceği ile ilgili kararlar almak isteyebilirsiniz. Uğraşlarınız konusunda kendinizi ortaya koyacağınız, ön plana çıkacağınız bir dönem sizleri bekliyor. Ay sonu itibariyle çalışma hayatınızla ilgili bazı değişimler yaşayabilirsiniz. İş değiştirmek ya da çalışma ortamınızda yenilikler yapmanız mümkün.

BOĞA

3 Ağustos’ta gerçekleşecek Dolunay, kariyer hayatınızda köklü yenilikler ve tamamlanmalar getirecek. Beklediğiniz iş yada terfi haberlerini bu dönem alabilirsiniz. Kariyer planlarınıza eğilmek, göz ardı ettiğiniz sorumlulukları ele almak önceliğiniz olmalı. Bu ay iş ortamınızda birtakım gerginlikler yaşanabilir. Üstlerinizle kuracağınız diyaloglara ve olası iletişim hatalarına dikkat etmelisiniz. 5 Ağustos itibariyle Merkür Aslan burcunda hareket edecek. Aile içi iletişiminiz, ortak fikir alışverişleriniz hız kazanacak. Ailevi konulara daha çok eğileceksiniz. Mülk edinmek, taşınmak yada evle ilgili yenilikler yapmak gündeminize gelebilir. 7 Ağustos’ta Venüs iletişim evinize geçecek. Sözleriniz ve davranışlarınızla parlayacaksınız. İletişim trafiğiniz hızlanırken, gelen kısmetli haberler iyi hissettirecek. Seyahat planları, eğitim, dış destekler ve yakın çevre ilişkilerinizde şanslı durumlar söz konusu. 19 Ağustos’ta gerçekleşecek Yeniay, eviniz ve özel hayatınızı ilgilendiren konularda aydınlık haberler getirecek. Ay sonu itibariyle, aşk ve ilişkiler alanınızla ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Henüz kalbiniz boşsa, sürpriz bir aşk motivasyonunuzu yükseltebilir.

İKİZLER

3 Ağustos’ta gerçekleşecek Dolunay, egitim, yolculuklar, hukuki ve ticari konuları gündeminize taşıyabilir. Sürümcemede kalan işleriniz netlik kazanırken, aniden gelişecek pürüzlere karşı tedbirli olmalısınız. Uzak akrabalar yada eşinizin yakınlarıyla ilgili fikir ayrılıkları oluşabilir, iletisim hatalarına karşı dikkat olmanız gerekecek. 5 Ağustos’ta Merkür iletişim evinize yerleşecek. Zihninizde dilinizde aktif çalışacak. Sözlerinizle dikkat çekeceksiniz. Çalışıyorsanız, satışlarınız bu dönem artış gösterebilir. Üzerinde çalıştığınız projeleriniz başarı gösterebilir. 7 Ağustos itibariyle Venüs para evinize yerleşiyor. Kazancınızı çoğaltmak, birikim yapmak, ek gelirler elde etmek adına destekleniyorsunuz. Mali konularda şanslı bir ay sizleri bekliyor. 19 Ağustos’ta gerçekleşecek Yeniay, beklediğiniz kısmetli haberleri getirecek. Yakın çevre destekleri, terfi, teklifler, yeni iş bağlantıları sizler için. Ay sonu itibariyle evinizi ve aile hayatınızı ilgilendiren konular gündeminizde olacak.

YENGEÇ

3 Ağustos’ta gerçekleşecek Dolunay, finans alanınıza dikkat çekecek. Bütçe yapmak, harcamalara dikkat etmek ayın ilk yarısı önceliğiniz olmalı. Dışarıdan beklediğiniz mali gelirleri bu dönem tahsil edebilirsiniz. Kredi, alım/satım, borçlar, vergi, miras ve tazminat gibi konularda temkinli ilerlemenizde fayda var. Sezgileriniz oldukça güçlü çalışacak, bu dönem dış etkiler yerine iç sesinize güvenin. 5 Ağustos itibariyle Merkür, para evinize yerleşecek. Sorunlu ilerleyen mali konularınız fırsata dönüştürürken bir taraftan kazancınızı arttıracak yeni yollar keşfedebilirsiniz. 7 ağustos itibariyle oldukça şanslı bir döneme giriş yapıyorsunuz. Venüs burcunuza geçerek takip eden bir ay boyunca her alanda kısmetli gelişmelere kapı açacak. Yeni bir işe yada ilişkiye başlamak, beklediğiniz teklifleri almak, mali fırsatlar elde etmek bu dönem mümkün. Aşk hayatınızda romantizmin artacağı bir süreçtesiniz. Yeni aşklar, evlilik kararları, bebek sahibi olma konusunda desteklerin yanı sıra, güven vermeyen ilişkilerinizi de sorgulayacaksınız. 19 Ağustos’ta para alanınızda gerçekleşecek Yeniay ile birlikte bereketinizi arttıracak fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Ay sonu iletişim trafiğiniz hızlanıyor

ASLAN

3 Ağustos’ta gerçekleşecek Dolunay ikili ilişkilerinizi gündeminize taşıyacak. Partnerinizle yada ortağınızla aranızda gelişebilecek olası gerginliklere karşı dikkatli olmanızda fayda var. Ortaklı ilişkilerinizde size düşmanlık besleyen kişileri fark edebilirsiniz. 5 Ağustos itibariyle Merkür, burcunuza yerleşiyor. Ay sonuna kadar çalışma hayatınız ve sosyal çevrenizle ilgili önemli haberler alabilirsiniz. Yeni bir eğitime başlamak, seyahat planlamak, kendinizi geliştirmek adına destekleneceksiniz. 7 Ağustos’ta Venüs 12.evinize yerleşecek. Ilişkilerinizle ilgili gizli saklı durumlara karşı temkinli olun. Aldanma/aldatılma enerjilerine açık olacaksınız. Geçmişinizle ilgili konular tekrar gündeminize gelebilir. Bir taraftan sezgileriniz ve yaratıcılığınız güçlenecek. İç sesinizle yol almalısınız. 19 Ağustos’ta burcunuzda bir Yeniay meydana gelecek. Kriz yaratan finansal konular, ikili ilişkilere dair pürüzler şifalanabilir. Yeni ilişki başlangıçları, mali fırsatlar, iş teklifleri sizin için. Ay sonu itibariyle mali konularda bereketiniz artıyor

BAŞAK

3 Ağustos’ta gerçekleşecek Dolunay, sağlık, çalışma hayatınız ve gündelik sorumluluklarınıza dikkat çekecek. Ayın ilk yarısı sağlık ve beslenme konularına dikkat etmeli, gereken özeni göstermelisiniz. Çalışma hayatınızla ilgili bazı değişimler yaşayabilirsiniz. İş değiştirmek ya da çalışma ortamınızda yenilikler yapmanız mümkün. Birlikte çalıştığınız kişilerle aranızda ufak tefek gerginlikler oluşabilir. Günlük telaşınız ve sorumluluklarınız artarken, bir taraftan motivasyonunuzu yüksek tutmalı, planlı ilerlemelisiniz. 5 Ağustos itibariyle Merkür 12.evinize yerleşecek. Daha içe dönük, izole ve sezgisel ilerleyeceksiniz. Sezgileriniz ve yaratıcılığınız artacak. Bilinçaltı sifa çalışmaları, ibadet, meditasyon gibi spiritüel konulara eğiliminiz artabilir. 7 Ağustos’ta Venüs, umutlar evinize yerleşerek bir hayalinizi gerçekleştirebilir.
19 Ağustos’ta gerçekleşecek Yeniay, hayatınızda belirsiz ilerleyen konuları aydınlatırken motivasyonunuzu da arttıracak. Ay sonu hedeflerinizi somutlaştırma konusunda destekleyici bir döneme giriş yapıyorsunuz

TERAZİ

3 Ağustos’ta gerçekleşecek Dolunay, aşk hayatınızda ilgili önemli kararlar almanızı sağlayacak. Yeni bir ilişkiye başlamak yada sorunlu bir ilişkiyi noktalamak isteyebilirsiniz. Süregelen ilişkilerinizde iletişim hataları gündeminize gelebilir.Çocuklarınızın geleceği ile ilgili kararlar almanız bu ay mümkün. 5 Agustos itibariyle Merkür, sosyal çevre iletişiminizi güçlendirecek. Yeni dostluklar, iş bağlantıları, dış destekler sizin için. 7 Ağustos’ta Venüs, kariyer evinize yerleşerek şans kapılarını aralayacak. İşinizle ilgili kısmetli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Tanınmak, parlamak, prestij kazanmak güçlü hissettirecek. 19 Ağustos’ta gerçekleşecek Yeniay, hedeflerinizi somutlaştırma konusunda destekler sunacak. Uzun zamandır hayalinizi kurduğunuz bir arzunuz gerçekleşebilir. Ay sonu itibariyle sezgileriniz oldukça kuvvetlenecek. Meditasyon, yoga, regresyon gibi spiritüel çalışmalara eğilmeniz fayda getirecek.

AKREP

3 Ağustos’ta gerçekleşecek Dolunay, ev, yerleşim ve ailevi konuları gündeminize getirecek. Bu dönem mülk edinme, taşınma, gayrimenkul yatırım ya da yer değişikliği planınız varsa dikkatli hareket etmelisiniz. Planlarınız istediğiniz gibi gitmeyebilir. Aile içi iletişimde olası gerginliklere karşı tedbirli olmalısınız. Özel hayatınızı ilgilendiren bir konuda sorumluluk almanız gerekebilir. 5 ağustos itibariyle Merkür kariyer evinize yerleşecek. Kariyerinizi ilgilendiren konularda önemli haberler alabilirsiniz. Yeni iş bağlantıları, teklifler, işle ilgili değişimler gündeminize gelebilir. 7 Ağustos’ta Venüs 9.evinize yerleşerek bakış açınızı güzelleştirecek. Motivasyonunuz, yaşam enerjiniz artıyor. Eğitim, seyahat, medya, ticari ve hukuki konularla bağlantılı olumlu gelişmeler sevindirecek. 19 Ağustos’ta kariyer evinizde bir yeniay doğuyor. Gelecek hedeflerinizi somutlaştıracağınız bir sürece giriş yapıyorsunuz. Ay sonu itibariyle mali konularla ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Henüz kalbiniz boşsa, yeni bir aşk motivasyonunuzu yükseltebilir.

YAY

3 Ağustos’ta gerçekleşecek Dolunay, yakın çevre alanınızda olası iletişim hatalarına karşı uyarıyor. İletişim ve ifade biçiminizde yakınlarınıza karşı sert ve kırıcı davranabilirsiniz. Enerjinizi düşüren bir yakınınızla aranıza mesafe koyabilirsiniz. Öte yandan rafa kaldırdığınız yolculuk planlarınızı ve projelerinizi hayata geçirmeniz ayın ilk yarısı mümkün. Beklediğiniz haberler hız kazanacak. 5 Ağustos itibariyle Merkür, iletişim ve ifade gücünüzü güçlendirecek. Daha hızlı düşünecek, geleceğinizi ilgilendiren konularda daha pratik fikirler üreteceksiniz. Uzaklarla bağlantılı işler, eğitim, ticari ve hukuki konularla ilgili bazı sorumluluklar almanız gerekebilir. 7 Ağustos’ta Venüs finans alanınıza yerleşiyor. Kriz yaratan finansal konular çözüme kavuşabilir. Mali konularda dış destekler görebilirsiniz. 19 Ağustosta gerçekleşecek Yeniay, hayata bakış açınızı değiştirken, maddi manevi fırsatlarla karşılaşmanızı sağlayacak. Ay sonu itibariyle, kariyer ve çalışma hayatınızı ilgilendiren konularda önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz.

OĞLAK

3 Ağustos’ta gerçekleşecek Dolunay parasal alanınıza dikkat çekiyor. Ayın ilk yarısı harcamalarınızı kontrol altında tutmanızda yarar var. Bütçe yapmak, yeni para kazanma yolları geliştirmek fayda getirebilir. Öte yandan beklediğiniz ödemeler varsa, bu dönem tahsil edebilirsiniz. 5 Ağustos itibariyle mali konularda elde edeceğiniz dış destekler sevindirici olabilir. 7 Ağustos’ta Venüs ilişkiler evinize yerleşerek aşkta mutlu zamanları getiriyor. Yeni bir ilişkiye başlamak yada beklediğiniz teklifleri almak bu ay mümkün. Aşk hayatınızda romantizm ve uyumun artacağı bir süreçtesiniz. Bir taraftan güven duymadığınız ilişkilerle yol ayrılıkları yaşayabilirsiniz. 19 Ağustos’ta gerçekleşecek Yeniay, finansal alanınıza destekler verecek. Kredi, alım/satım, borçlar, vergi, miras ve tazminat gibi konularda olumlu sonuçlanmalar söz konusu. Öte yandan sezgileriniz oldukça artıyor. Manevi, spiritüel konulara eğilmek motivasyonunuzu arttıracak. Ay sonu itibariyle gelecek hedeflerinizi somutlaştırmaya başlıyorsunuz.

KOVA

3 Ağustos’ta burcunuzda Dolunay gerçekleşiyor. Özel hayatınızdan, kariyer ve yakın çevre ilişkilerinize kadar bir dizi değişim ve tamamlanmalar sizleri bekliyor. Gelecek planlarınızı somutlaştırabilir, hayatınıza yeni bir yön çizebilirsiniz. Yeni ilişki başlangıçları, sorunlu ilişkilerde bitişler, kafanızı kurcalayan bir konunun netliğe kavuşması bu ay itibariyle mümkün. Dolunay etkisi ile bir miktar karamsar, gergin hissedebilirsiniz. Motivasyonunuzu arttıracak hobilere eğilmeniz iyi gelecek. 5 Ağustos itibariyle Merkür, ilişkileriniz konusunda daha yapıcı düşünmenizi sağlayacak. Evliliğiniz ya da ortaklı ilişkilerinizi ilgilendiren konularda önemli kararlar alabilirsiniz. Partnerinizle iletişiminiz kuvvetlenebilir. 7 Ağustos’ta Venüs 6.evinize yerleşiyor. Çalışma hayatınıza önemli yenilikler getirirken, başarılarınızla gurur duyacağınız bir dönemi de müjdeleyecek. Bu dönem bir sağlık sorununuz varsa çözüme kavuşabilir, günlük rutinlerinize yeni hobiler ekleyebilirsiniz. 19 Ağustos’ta ilişkiler evinizde gerçekleşecek Yeniay, aşk hayatınızı canlandıracak. Ay sonu itibariyle parasal konular açısından şanslı bir döneme giriş yapacaksınız

BALIK

3 Ağustos’ta gerçekleşecek Dolunay ile birlikte kendinizi daha sezgisel ve içe dönük hissedebilirsiniz. Sezgileriniz ve yaratıcılığınız artıyor. Arka planınızda dönen işler, gizli saklı durumlar açığa çıkabilir. Bu dönem çevrenizdeki maskeli figürleri ayırt edecek, enerjinizi tüketen kişilerle aranıza gerekli mesafeyi koyacaksınız. Ayın ilk yarısı, sağlığınıza ve bağışıklığınıza büyük ölçüde dikkat etmeniz gerekecek. Bir yandan ruhunuzu da beslemelisiniz. Bilinçaltı şifa, meditasyon, regresyon terapi gibi manevi konulara eğilebilirsiniz. 5 Ağustos itibariyle Merkür, fikirleriniz ve başarılarınızla dikkat çekmenizi sağlayacak. İş hayatınıza dair sizi ileriye taşıyacak kararlar alabilirsiniz. 7 Ağustos’ta Venüs, aşk evinize yerleşiyor. Yeni bir ilişkiye başlamak, bebek sahibi olmak ya da var olan ilişkileri şifalandırmak sevindirecek. Çocuklarınızı ilgilendiren konularla ilgili önemli yenilikler yapabilirsiniz. 19 Ağustos’ta gerçekleşecek Yeniay, çalışma ortamınızda yenilikler yapmanızı sağlayacak.

**ÖZEL DANIŞMANLIK TALEPLERİNİZ İÇİN “DANIŞMANLIK SEÇENEKLERİ” BÖLÜMÜNE GÖZ ATABİLİRSİNİZ. RANDEVU HATTI: 0(538)8140460

YASAL UYARI: YAZININ TÜM HAKLARI SAKLIDIR. İZİNSİZ KOPYALANAMAZ, ALINTI YAPILAMAZ

ASTROLOG TUĞÇE YILDIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post

20 Temmuz 2020 Yengeç Burcunda Yeniay: Burç Yorumları

Next post

EYLÜL 2020 & AYLIK BURÇ YORUMLARI