HAZİRAN 2021 BURÇ YORUMLARI

HAZİRAN AYI BURCUNA NELER GETİRİYOR?

HAZİRAN 2021 BURÇ YORUMLARI

KOÇ

Merkür retrosu 30 Mayıs-24 Haziran arası iletişim alanınızda gerçekleşiyor. Ay boyunca yakınlar, kardeşler, akrabalarla olan ilişkilerinizde yanlış anlamalar ve anlaşılmalara dikkat etmelisiniz. Enerji düşüren bazı yakınlarınızla aranıza mesafe koyabilirsiniz. Bir taraftan eğitim, seyahatler, ticari konular ve projeler açısından yarım kalan sorumluluklarınızı tamamlamanız gerekecek. Geçmise ait beklediğiniz bir iş teklifi önünüze gelebilir, ancak eyleme geçmek adına ay sonunu kullanmanızda fayda var.

10 Haziran’da Güneş Tutulması iletişim ve yolculuklar alanınızda gerçekleşirken, önünüzdeki birkaç ay içinde beklediğiniz haberler, terfi, teklif yada işbirlikleriyle bağlantılı konular yüzünüzü güldürebilir. Bir taraftan seyahat planları yapmak, çevre desteği görmek, yeni eğitim fırsatlarıyla karşılaşmak enerjinizi yükseltecek.

24 Haziran’da meydana gelecek dolunay etkisiyle kariyerinizde yön değişimleri yaşayabilirsiniz. İş değiştirmek, ekstra sorumluluklar üstlenmek ve pozisyon değişikliği gibi durumlar söz konusu olabilir. Özel hayatınızda önemli kararlar alabilirsiniz.

BOĞA

Merkür retrosu 30 Mayıs-24 Haziran arası para alanınızda gerçekleşecek. Bu dönem harcama ve yatırım konularına dikkat etmelisiniz. Mali konularda yapacağınız girişimler hata yaptırabilir. Hesapta olmayan ödemeler ve para çıkışları yaşayabilirsiniz. Ay boyunca riskli yatırımlardan uzak durmanızda fayda var.

10 Haziran’da Güneş Tutulması etkisiyle, önünüzdeki birkaç ay içinde mali avantajlar elde etmek, yeni para kazanma yolları keşfetmek ve paranızı çoğaltmak mümkün olacak. Bu sayede borçlarınızı kapatacak, parasal konulardan yana şansınızı arttıracaksınız. Bir taraftan özgüveniniz ve özdeğer duygularınız yükselecek. Dostluklarla bağlantılı konularda bazı fedakarlıklar yapmanız gerekebilir.

24 Haziran’da meydana gelecek dolunay etkisiyle taşınma, yer değişiklikleri yada seyahat planlarınız somutlaşabilir. Hukuki yada ticari konularda olası pürüzlere karşı temkinli olmanızda fayda var. Bir taraftan kişisel gelişim konularına eğilmek, manevi, ruhsal alanlarla ilgilenmek enerjinize iyi gelecek.

İKİZLER

Merkür retrosu 30 Mayıs-24 Haziran arası burcunuzda gerçekleşecek.  Ay sonuna dek her konuda temkinli ilerlemeye dikkat edin. Yakın çevre ilişkilerinizde iletişim hataları, yanlış anlama/anlaşılmalara olduça açık olacaksınız. Planlarınızda ufak tefek pürüzler, gecikmeler yaşayabilirsiniz. Bir taraftan geçmişe dair iş ve ilişkiler yeniden gündeminize gelebilir. Mümkünse yeni kararları ay sonuna dek bekletin

10 Haziran’da burcunuzda Güneş Tutulması yaşayacaksınız. Önünüzdeki birkaç ay içinde hayatınızı değiştirecek önemli kararlar alabilirsiniz. ilişkilerden kariyere, bakış açınızdan fiziksel görünüşünüze kadar bir dizi yenilik yapabilirsiniz. Evlilik, ortaklık, yer değişimleri gibi radikal planları hayata geçirebilirsiniz. Tutulma, hedeflerinize ulaşmak adına gerekli enerjiyi sağlayacak. Çalışıyorsanız, iş hayatınızı ilgilendiren konularda daha gerçekçi, planlı hareket etmenizde fayda var. 

 24 Haziran’da meydana gelecek dolunay ile birlikte kredi, alım/satım, borçlar, vergi, miras ve tazminat gibi konular gündeminizi meşgul edebilir. Partnerinizle aranızda olası gerginliklere ekstra dikkat etmelisiniz. Bir taraftan sezgileriniz oldukça artacak. Sağlığa dikkat.

YENGEÇ

Merkür retrosu 30 Mayıs-24 Haziran arası ruhsal evinizde gerçekleşecek. Ay sonuna dek içe dönmenize sebep olurken, ilişkilerinize dair fedakarlıklarınızı yada sorumluluklarınızı sorgulayacaksınız. Bu dönem geçmişinizle bağlantılı iş ve ilişkileriniz yeniden gündeminize gelebilir. Geçmiş sorunlarınıza çözüm bulmak, yarım kalan işlerinizi düzene koymak adına fırsatlarınız olacak.

10 Haziran’da meydana gelecek Güneş Tutulması etkisiyle, önünüzdeki birkaç ay içinde endişe ve kaygılarınızı geride bırakacaksınız. İş yada özel hayatınızı ilgilendiren konularda belirsizlikleriniz netlik kazanırken, yaşamınızda vadesi dolan, enerji tüketen ilişkilerden özgürleşmeniz mümkün olacak. Bireysel ihtiyaçlarınıza daha çok eğilmek isteyeceksiniz. Kişisel gelişim, terapiler, manevi konular yolunuzu açacak.

24 Haziran’da meydana gelecek dolunay, ikili ilişkilerinizi zorlayabilir. Evliliğiniz ve ortaklı ilişkilerinizi ilgilendiren konularda bazı gerginlikler, yol ayrılıkları yada hayal kırıklığı yaratan durumlar can sıkıcı olabilir. İlişkilerinizdeki pürüzlere çözüm odaklı yaklaşmanızda fayda var.

ASLAN

Merkür retrosu 30 Mayıs-24 Haziran arası 11. evinizde gerçekleşecek. Eski dostlar,geçmiş iş bağlantıları gündeminize gelebilir. Güven vermeyen bazı dostlarınızla aranız açılabilir. Ay boyunca, sosyal ilişkiler ve dostluklar alanınızda iletişim aksaklıklarına karşı ekstra dikkatli olmalısınız. Hedeflediğiniz konularda keskin adımlar atmadan önce eksikliklerinizi kapatmak, eldeki işlerinizi revize etmek, yarım kalan detayların üstüne gitmek oldukça fayda getirecek. Üzerinde çalıştığınız projeler konusunda bazı gecikmelerle karşılaşsanızda ay sonu itibariyle şansınız dönecek.

10 Haziran’da meydana gelecek Güneş Tutulması etkisiyle, önünüzdeki birkaç ay içinde sosyal çevrenizi yenileyebilir, hedeflediğiniz konularda arkadaşlarınızın desteğini alabilirsiniz. Öte yandan, yeni iş bağlantıları, işle ilgili yenilikler, ek gelirler ve mali destekler elde edebilirsiniz. Bir arzunuzun gerçekleşmesi hayata daha iyimser bakmanızı sağlayabilir.

24 Haziran’da meydana gelecek dolunay ile birlikte  sağlık ve beslenme konularına dikkat etmeli, gereken özeni göstermelisiniz. Bir taraftan çalışma biçiminizi yenilemek, iş hayatınızla ilgili radikal değişimler yaşamanız mümkün olacak. Gündelik sorumluluklarınız artarken, kendinize vakit ayırmayı ihmal etmemelisiniz.

BAŞAK

Merkür retrosu 30 Mayıs-24 Haziran arası hedefler evinizde gerçekleşecek. Kariyer veya geleceğe dair yeni kararlar için bir müddet beklemeniz gerekecek. İşleriniz bu dönem daha yavaş ilerleyebilir. Gelecek hedeflerinizi radikal adımlardan ziyade planlamalı, var olan sorumluluklarınıza eğilmelisiniz. Retro öncesinde başvuru yaptığınız iş girişimlerinden bu dönem sonuç alabilirsiniz.

10 Haziran’da meydana gelecek Güneş Tutulması etkisiyle, önünüzdeki birkaç ay kariyer ve çalışma hayatınızı ilgilendiren konularda önemli başarılar elde etmeniz güçlü hissettirecek. Yöneticilerinizin iyimser tutumları sayesinde önemli fırsatlar elde edeceksiniz. Öte yandan, prestijinizi arttırma şansı bulacaksınız. Evlenmek, taşınmak, bebek sahibi olmak yada geleceği şekillendirecek kararlar almak açısından destekleneceksiniz. Dikkatli olmanız gereken alan evlilik yada ortaklı ilişkileriniz olacak. Mevcut ilişkilerinizde duygusal hassasiyetleriniz artabilir, fedakarlık yapmanız gereken durumlar oluşabilir.

24 Haziran’da meydana gelecek dolunay, aşk hayatınızda ilgili önemli kararlar almanızı sağlayacak. Yeni bir ilişkiye başlamak yada sorunlu bir ilişkiyi noktalamak isteyebilirsiniz. Partneriniz ve çocuklarınızla ilgili konulara kafa yoracak, önemli kararlar vereceksiniz.

TERAZİ

Merkür retrosu 30 Mayıs-24 Haziran arası uzak yerler alanınızda gerçekleşecek. Ay sonuna dek seyahatler, taşınma, projeler ve eğitim konularında bazı gecikmeler yada aksaklıklar yaşayabilirsiniz. Yeni girişimleriniz adına ay sonunu beklemenizde fayda var. Uzun zamandır sonuçlanmasını istediğiniz hukuki davalarınız yada iş değişimi beklentileriniz varsa beklediğiniz haberler bu ay gelebilir.

10 Haziran’da meydana gelecek Güneş Tutulması etkisiyle, önünüzdeki birkaç ay kişisel gelişiminize ve hedeflerinize odaklanacaksınız. Yeni ticari atılımlar yapmayı, hatta farklı kültürden çevrelerle işbirliği yada dostluklar geliştirmeyi düşünebilirsiniz. Uzak yerlere seyahatler, aile ziyaretleri, tatil planları, taşınma ve yer değişiklikleri gündeminize gelebilir. Yeni bir eğitime başlamak, medyada yer almak yada kazanç getirecek işlere girişmek açısından tutulmayı değerlendirebilirsiniz. Ancak tutulmanın Neptün’le sert irtibatı sağlıkta hassasiyet, çalışma hayatınızda yanılgılar/yanıltılmalar ve yanlış seçimlere karşı tetikte olmanız gerektiği yönünde uyarıyor.

24 Haziran’da meydana gelecek dolunay hayatınıza yeni bir yön vermenizi sağlayabilir. Mülk alım/satım konuları, evlilik yada taşınma karaları, yeni bir projenin gündeme gelmesi gibi durumlar olası. Bir taraftan evle ilgili değişiklikler yapmak, dekorasyon, tadilat gibi konuları halledebilirsiniz. Aile bireylerinizin hayatında önemli değişimler gündeme gelebilir.

AKREP

Merkür retrosu 30 Mayıs-24 Haziran arası finans evinizde gerçekleşecek. Bu süreçte, kredi, borç, yatırım gibi konularda dikkatli ilerlemeniz gerekecek. Miras, tazminat, nafaka yada dışarıdan gelen parasal destekler konularında süreç yavaş ilerleyebilir. Ay sonuna dek sezgileriniz yol gösterici olacak. Okült bilgiler, metafizik, psikoloji ve ruhsal gelişim alanlarına yönelebilir içsel farkındalığınızı arttırabilirsiniz.

10 Haziran’da meydana gelecek Güneş Tutulması etkisiyle, önünüzdeki birkaç ay dışarıdan beklediğiniz mali destekler gelirken, gelirlerinizi çoğaltarak borçlarınızı kapatma fırsatı bulabilirsiniz. Eşinizin parasal koşullarıyla ilgili iyileşmeler gündeme gelebilir. Tutulmanın Neptün’le sert açısı, aşk hayatınızla ilgili yanılgılara, aldanmalara, ruhsal bağımlılıklara karşı temkinli olmanız gerektiği yönünde uyarıyor. Partnerinizle parasal konularla ilgili anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Çocuklarınızla ilişkinizi bir taraftan iyi yönetmeniz gerekecek. Sağlık ve motivasyon konularına daha çok eğileceksiniz.

24 Haziran’da meydana gelecek dolunay ile birlikte ertelediğiniz seyahat planlarınızı ve projelerinizi hayata geçirme şansı elde edeceksiniz. Bir taraftan beklediğiniz haberler hız kazanacak. Yakın çevre, kardeşler ve akrabalarla bağlantılı konular gündeminize gelebilir.

YAY

Merkür retrosu 30 Mayıs-24 Haziran arası ilişkiler evinizde gerçekleşecek. Eşiniz yada ortağınızla iletişiminizde yanlış anlama, anlaşılma ve sorunlara karşı dikkat etmelisiniz. Özel ilişkilerinizde süregelen bir sorun varsa, bu konu tekrar çözüme kavuşturulmak adına önünüze gelebilir. Geçmişe dair ilişkiler yeniden kapınızı çalabilir.

10 Haziran’da meydana gelecek Güneş Tutulması etkisiyle, önünüzdeki birkaç ay değişimler alanınız evlilik ve ikili ilişkileriniz olacak. Evlilik yapmak, yuva kurmak yada yalnızsanız, yeni bir ilişkiye adım atmanız oldukça mümkün. Partnerinizle alacağınız ortak kararlar, belki değişsin istediğiniz konularda üreteceğiniz çözümler daha pozitif hissetmenizi sağlayacak. Bir taraftan yeni ortaklıklar yada imzalar gündeminize gelebilir. Tutulmanın Neptün’le sert açısı, aile ilişkilerinizde yada yuvanızı ilgilendiren konularda duygulardan çok mantığınızla ilerlemeniz gerektiği yönünde uyarıyor.

24 Haziran’da meydana gelecek dolunay ile birlikte parasal konulara odaklanmanız gerekecek. Harcamalarınız artarken bütçe planlaması yapmak yada gelirlerinizi arttıracak fırsatları değerlendirmek isteyeceksiniz. Alım/satım, yatırım konuları gündeminize gelebilir. Kendinize vakit ayırmayı ihmal etmemelisiniz.

OĞLAK

Merkür retrosu 30 Mayıs-24 Haziran arası iş ve sorumluluklar evinizde gerçekleşecek. Bu dönem iş hayatınıza dair kararlarda aceleci olmamalı, varolan sorumluluklarınıza eğilmelisiniz. Retro öncesi yaptığınız iş başvurularından beklediğiniz haberler gelebilir. Ay boyunca, detay gerektiren, gündelik iş ve planlamalarınızda dalgınlıklara, unutkanlıklara karşı tetitkte olmalısınız. Sağlık kontrollerinizi ihmal etmeyin. Çalışanlarınızla yada iş arkadaşlarınızla aranızda olası iletişim hataları sorun yaratabilir.

10 Haziran’da meydana gelecek Güneş Tutulması, önünüzdeki birkaç ay gündelik yaşamınıza ve çalışma hayatınıza önemli yenilikler getirecek. Çalışıyorsanız, iş yaşamınızda hedeflediğiniz başarılara ulaşabilir, daha üretken ve kararlı ilerleyebilirsiniz. Günlük rutininize ruhsal gelişiminize iyi gelecek bir hobiyi dahil edebilirsiniz. Spor, diyet, yoga, meditasyon ve şifa sanatlarına eğilmeniz ekstra motivasyon katabilir.

24 Haziran’da burcunuzda meydana gelecek dolunay ile birlikte fiziksel görünüşünüzden yaşam stilinize kadar pek çok değişiklik yapabilirsiniz. Belirsiz ilerleyen konuların netlik kazanmasıyla daha hafiflemiş hissedeceksiniz.

KOVA

Merkür retrosu 30 Mayıs-24 Haziran arası ilişkiler evinizde gerçekleşecek. Bu dönem, yeni bir ilişkiye evet demeden önce iyi düşünmeli, kararlarınızı retro bitiminde almalısınız. Süregelen ilişkilerinizde iletişim hataları, yanlış anlaşılmalar söz konusu olabilir.

10 Haziran’da meydana gelecek Güneş Tutulması, önünüzdeki birkaç ay yaşam enerjinizi arttırırken, özgüven ve iyimserlik de getirecek. Yeni bir ilişki şansı elde edebilir, ilişkilerinizi şifalandırabilir yada bebek sahibi olmayı düşünebilirsiniz. Yeni kariyer fırsatları yada tanınma vaad eden projeler önünüze çıkabilir. Tutulmanın Neptün’le sert açısı, parasal konularda, yatırılmlarda yada risk içeren mali girişimlerde yanılgılara karşı tedbirli olmanız yönünde uyarıyor.

24 Haziran’da meydana gelecek dolunay ile birlikte bir miktar içe dönük hissedebilirsiniz. Manevi, spiritüel konulara eğilmeniz, bilinçaltı şifa terapileri almanız ruhunuza oldukça iyi edecek. Arka planınızda dönen işler, gizli saklı durumlar, dost düşman bu dönem açığa çıkabilir. Bir yakınınızın sağlık sorunu gündeme gelebilir.

BALIK

Merkür retrosu 30 Mayıs-24 Haziran arası ev yuva alanınızda gerçekleşiyor. Bu dönem taşınma, mülk edinme yada eve dair yenilikler konularında aceleci olmamalısınız. Bir taraftan aile içi iletişiminizde yanlış anlama/anlaşılmalara karşı dikkatli olmanız gerekecek.

10 Haziran’da meydana gelecek Güneş Tutulması, önünüzdeki birkaç ay hanenize aydınlık haberler getirebilir. Mülk alım/satım, yatırım planlarınızı hayata geçirme şansı elde edebilirsiniz. Uzun süren birlikteliklerinizi ciddi bir boyuta taşıyabilirsiniz. Her açıdan, tutulmanın etkisi yaşamınızda yeni temeller atacağınız bir dönemi müjdeleyecek.

24 Haziran’da meydana gelecek dolunay ile birlikte beklentilerinizi somutlaştırma fırsatlarınız olacak. Projeleriniz, ekip çalışmalarınızla ilgili konularda sorumluluklarınız artabilir. Bazı dostluk ilişkilerinizi gözden geçirebilirsiniz.

**ÖZEL DANIŞMANLIK TALEPLERİNİZ İÇİN “DANIŞMANLIK SEÇENEKLERİ” BÖLÜMÜNE GÖZ ATABİLİRSİNİZ. RANDEVU HATTI: 0(538)8140460

YASAL UYARI: YAZININ TÜM HAKLARI SAKLIDIR. İZİNSİZ KOPYALANAMAZ, ALINTI YAPILAMAZ

ASTROLOG TUĞÇE YILDIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post

Mayıs Burcuna Neler Getirecek?

Next post

EYLÜL 2021 BURÇ YORUMLARI