Kasım 2020 & AYLIK BURÇ YORUMLARI

KASIM AYI NASIL GEÇECEK? HANGİ BURCU NELER BEKLİYOR?

Kasım 2020 yenilikleri hayata geçirmek adına fırsatlar sunacak!

3 Kasım’da merkür retrosu sona eriyor. İletişim ve teknolojiyle imtihanımız geride kalıyor.

“Evlilik, nişan, ortaklık, yeni ilişkiler, yatırım adımları, imza, el sıkışma, anlaşmalar, sözlü/yazılı iletişim, kontratlar, elektronik eşya alımı, iş değiştirme, şirket kurma, internet alışverişleri, ev alım/satım, yeni adımlar ve yeni kararlar konusunda harekete geçebiliriz!”

14 Kasım’da Mars Retrosu sona eriyor!

Mücadele gezegeni Mars’ın düz hareketine geçmesiyle birlikte enerji ve gücümüzün yeniden yerine geldiğine tanık olacağız!
Planlarımız için ekstra mücadele dönemi sona eriyor. Gelecek hedeflerimizi somutlaştırmak, başladığımız işleri bitirmek avantajlı hissettirecek

KASIM AYINA “JÜPİTER-PLUTON KAVUŞUMU” DAMGASINI VURUYOR! BÜYÜK DEĞİŞİMLERE HAZIR OLUN!

Savaşlar, salgınlar ve önemli buluşlarla ilişkilendirilen iki gezegenin yeniden Oğlak burcunda kavuşması önemli gelişmelerin altını çizecek!

✔ Bu ikili, 5 Nisan 2020’de Oğlak burcunda ilk kavuşumunu yaptığı sıralarda salgın konusunda ölüm oranları zirve yapmıştı. Plüton köklü değişim ve toplu ölümlerle ilgili, Jüpiterin büyüteç etkisi ile birleşince salgını körüklemesinin yanı sıra hepimizin hayatını kökten değiştiren bir etkiye neden olmuştu.
✔ 2. Kavuşum: 30 Haziran 2020’de Oğlak gerçekleşti.
✔3. Kavuşum 13 KASIM 2020 tarinde Oğlak burcunda gerçekleşiyor!

Bu kavuşumun Oğlak burcunda 3.kez gerçekleşmesi sosyo-ekonomik yapının kökten değişimini getirirken yeni dünya düzenine de kapı aralayacak.

✔ Salgın kapsamında vaka oranlarında artışlar
✔Yeni tedbir ve kısıtlamalar
✔Halk nezdinde ekonomik ve sosyal açıdan baskı yaratan durumlara hazırlıklı olmamız gerekecek

15 KASIM 2020: 23° AKREP BURCUNDA YENİAY GERÇEKLEŞİYOR

Oldukça tatlı etkilere sahip olan Yeniay, Jüpiter ve Pluto destekli olacak. Yeni bir sayfa açmak, maddi- manevi şans ve fırsatlar elde etmek iyi hissettirecek!

30 KASIM 2020: PARÇALI AY TUTULMASI 8° İKİZLER BURCUNDA!

Avrupa’nın batısı, Amerika, Asya, Avustralya ve Pasifik Okyanusundan izlenebilecek olan tutulma, ülkemizden gözlemlenmeyecek.
İkızler burcunun 1.dekanında, anteres ve aldebaran sabit yıldızları etkisinde gerçekleşecek tutulmanın etkileri takip eden bir ay süreyle aktif olacak.

ABD ASTROLOJİ HARİTASI DİKKAT ÇEKİYOR!

Ay tutulması, ABD astroloji haritasının Uranüsü ile kavuşuyor. Uranüs astrolojide öngörülemeyen değişimleri temsil ettiği gibi zarar gördüğü durumlarda isyanlar, patlamalar, depremler, saldırılar ve uçak kazalarıyla ilişkilendirilir.
Tutulmanın 6.evlerinde gerçekleşiyor olması aynı zamanda salgın kapsamında kritik süreç ve düzenlemelerin sinyallerini veriyor.

Glabal eksende olası getirileri:

✔Ülkelerarası savaş atmosferi
✔ Askeri hareketlilikler
✔Uçak kazaları
✔Depremler
✔ Lider yada hükümette kayıplar
✔Ayaklanma, isyanlar

Ülke haritamızın 6-12 ekseninde meydana gelecek Ay Tutulması sağlık alanımıza vurgu yapıyor!

✔Pandemide vaka oranlarında artışlara dikkat çeken tutulma, aynı zamanda aşı çalışmalarına ilişkin yeni gündemleri de Kasım ayında öne çıkarabilir. Tedbir yada kısıtlama kararları getirebilir. Güneş-Uranüs 150liği etkisiyle askeri hareketlilikler ve sınırlarımızla ilgili konular gündeme gelebilir. Bir taraftan deprem, kaza ve doğal afetlere dikkat çekecek.

KASIM 2020 BURÇ YORUMLARI

Kasım 2020 Burcuna Neler Getirecek?

KOÇ

Kasım ayına girişte mali konularla ilgili sürpriz haberler, yaratıcı fikirler ve önemli kararlar gündeminizde olacak. Özgüveninizi arttıracak gelişmeler yaşayabilirsiniz. 11 Kasım’da Merkür 8.ev alanınıza yerleşiyor. Ay sonuna dek sezgileriniz yüksek olacak. Bu dönem ruhsal ve manevi konulara eğilmek iyi hissettirebilir. Eşiniz ya da ortağınızla ilgili bir sorunu çözüme kavuşturabilirsiniz. 15 Kasım’da finans alanınızda şanslı bir Yeniay doğuyor. Geliriniz artarken, beklediğiniz ödemeleri de tahsil edebilirsiniz. Adım atmakta zorlandığınız konularda cesur hissedeceksiniz. Önemli yatırım adımları büyük kazançlar edinmenizi sağlayabilir. 21 Kasım’da Güneş 9 evinize yerleşiyor. Eğitim, hukuk, seyahatler, yurtdışı bağlantıları ve ticari konularda şans ve fırsatlar mutlu hissettirecek. 30 Kasım’da İkizler burcunda Ay Tutulması (dolunay) gerçekleşiyor. Beklediğiniz haberler gelirken proje ve girişimlerinizde sonuçlanmalar yaşayabilirsiniz. Yakın çevreniz ya da kardeşlerinizle ilgili yanlış anlamalar ilişkilerinizi bozabilir. Seyahatlerinizde dikkatli olmalısınız.

BOĞA

Kasım ayına burcunuzda gerçekleşen Dolunay etkisi ile giriş yapıyorsunuz. Hayatınızı ilgilendiren birçok alanda radikal kararlar alabilirsiniz. Enerjinizi düşüren, vadesi dolan kişi ve konuların hayatınızdan çıkmasıyla köklü yeniliklere yer açacaksınız. 11 Kasım’da Merkür 7.evinize yerleşiyor. Partnerinizle olan iletişiminiz güçlenirken, kendinizi daha rahat ifade edeceksiniz. İlişkinize dair çözüme kavuşturmadığınız sorunlar için adım atmanın tam zamanı. Yeni ortaklıklar yada imzalar gündeminize gelebilir. İlişkileri şifalandırmak ya da yeni bir ilişkiye başlamak 15 Kasım’da gerçekleşecek Yeniay’ın size hediyeleri. Aşkta mutlu sürprizler sevindirecek. 21 Kasım’da Güneş finansal alanınızı parlatacak. Kriz yaratan parasal sorunlar çözüme kavuşurken mali anlamda daha güçlü hissedeceksiniz. 30 Kasım’da Ay Tutulması İkizler burcunda gerçekleşecek. Kazançlarınızı dikkatsiz biçimde harcamak para kayıplarına sebep olabilir. Yanlış yatırım adımlarına karşı temkinli olmalısınız

İKİZLER

Kasım ayına sezgileriniz ve farkındalığınız yüksek başlıyorsunuz. Travma yada korkularınızı şifalandırmanız adına ayın ilk yarısı manevi, ruhsal konulara eğilmek sizlere destek olacak. 11 Kasım’da Merkür 6.evinize yerleşiyor. Gündelik yaşamınızda daha titiz ve ayrıntılara önem veren bir eğilim gösterebilirsiniz. 15 Kasım’da gerçekleşecek şanslı Yeniay, işinize ve sağlığınıza gereken desteği sunacak. Çalışma hayatınızda yapacağınız yenilikler motive edici olabilir. Bir taraftan spor, diyet, farklı hobiler listenizde olmalı. 21 Kasım’da Güneş ilişkiler alanınızı parlatacak. Yeni bir işe yada ilişkiye başlamak, var olan ilişkinizi şifalandırmak bu dönem mümkün. Aşk hayatınızda verimli bir ay sizleri bekliyor. 30 Kasım’da Ay Tutulması burcunuzda gerçekleşiyor. Özel hayatınızdan, kariyer ve yakın çevre ilişkilerinize kadar bir dizi değişim ve tamamlanmalar sizleri bekliyor. Gelecek planlarınızı somutlaştırabilir, hayatınıza yeni bir yön çizebilirsiniz. Yeni ilişki başlangıçları, sorunlu ilişkilerde bitişler, kafanızı kurcalayan bir konunun netliğe kavuşması bu ay itibariyle mümkün. Dolunay etkisi ile bir miktar karamsar, gergin hissedebilirsiniz.

YENGEÇ

Kasım ayına girişte güven vermeyen arkadaşlık ilişkilerinizi sorgularken, bazı dostlarınızın gerçek yüzüne tanık olabilirsiniz. Çevrenize dikkat etmek ayın ilk haftasının önerileri. 11 Kasım’da Merkür 5. Evinize yerleşecek. Partneriniz ya da çocuklarınızı ilgilendiren konularda yeni kararlar alabilirsiniz. Ilgilendiğiniz konularda zihniniz bu dönem daha yaratıcı çalışacak. 15 Kasım’da gerçekleşecek Yeniay, aşk hayatınızı canlandıracak. Yalnızsanız bir ilişkiye başlayabilir ya da var olan ilişkinizde romantizmi yakalayabilirsiniz. Hayata daha pozitif bakacaksınız. 21 Kasım’da Güneş sağlık ve çalışma alanınızı parlatacak. Bu dönem
bir sağlık sorununuz varsa çözüme kavuşabilir, günlük rutinlerinize yeni hobiler ekleyebilirsiniz. Çalışma ortamınızı yenilemek iyi hissettirecek. 30 Kasım’da gerçekleşecek Ay Tutulması ile birlikte kendinizi daha sezgisel ve içe dönük hissedebilirsiniz. Sezgileriniz ve yaratıcılığınız artıyor. Arka planınızda dönen işler, gizli saklı durumlar açığa çıkabilir.

ASLAN

Kasım ayına gelecek hedeflerinize odaklanarak başlıyorsunuz. Geleceğinizi ilgilendiren konularda önemli kararlar almanız gerekebilir. 11 Kasım’da Merkür 4.evinize yerleşecek. Aile içi iletişiminiz, ortak fikir alışverişleriniz hız kazanacak. Ailevi konulara daha çok eğileceksiniz. Mülk edinmek, taşınmak yada evle ilgili yenilikler yapmak gündeminize gelebilir. 15 Kasım’da gerçekleşecek Yeniayın etkisiyle ailenizi ilgilendiren konularda mutlu haberler alabilirsiniz. 21 Kasım’da Güneş aşk alanınızı parlatacak. Gönül ilişkilerinizde şanslı olacağınız bir aylık dönem sizleri bekliyor. Bir taraftan çocuklarınızla ilgili mutlu gelişmeler motivasyonunuzu yükseltecek. Yaşam enerjinizin artacağı bir süreçtesiniz. 30 Kasım’da gerçekleşecek Ay Tutulması ile birlikte güven vermeyen dostluk ilişkilerinizi noktalayabilirsiniz. Sezgileriniz ve yaratıcılığınız artarken ruhsal ve manevi konulara eğilmek size iyi gelecek.

BAŞAK

Her alanda ön planda olacağınız bir aya giriş yapıyorsunuz. Başarılarınızla dikkat çekmek, tanınmak, medya ve yayıncılık alanlarında hedeflerinizi gerçekleştirmeniz sevindirecek. Bir taraftan seyahat planlarınızı hayata geçirebilirsiniz. 11 Kasım’da Merkür, iletişim evinize yerleşecek. Beklediğiniz haberler gelirken, yakın çevre iletişiminizde süregelen sorunlar çözüme kavuşacak. 15 Kasım’da gerçekleşecek Yeniayın etkisiyle zihninizde dilinizde aktif çalışacak. Sözlerinizle dikkat çekeceksiniz. Çalışıyorsanız, satışlarınız bu dönem artış gösterebilir. Üzerinde çalıştığınız projeleriniz başarı gösterebilir.
21 Kasım’da Güneş aile alanınızı parlatacak. Aile bireylerinizi ilgilendiren konularda aydınlık gelişmeler yaşanabilir. Bir taraftan evinizi yenilemek, aile bağlarınızı kuvvetlendirmek, küslüklerde barışı sağlamak adına destekleneceksiniz.
30 Kasım’da gerçekleşecek Ay Tutulması ile birlikte kariyerinizi ilgilendiren bir sorun çözüme kavuşacak. İş sorumluluklarınız artarken, kararlı ve disiplinli olmanız hedeflerinizi gerçekleştirmenizi sağlayacak

TERAZİ

Kasım ayına girişte ruhsal ve bedensel sağlığınızı dengede tutmanız gerekecek. Gelecek kaygılarınız bir miktar karamsar hissettirse de ayın ortaları itibariyle bu enerjiden özgürleşiyorsunuz. 11 Kasım’da Merkür, para evinize yerleşecek. Mali konularda fırsatlar elde ederken bir taraftan kazancınızı arttıracak yeni yollar keşfedeceksiniz. 15 Kasım’da gerçekleşecek Yeniayın etkisiyle en şanslı olduğunuz konu yine para olacak. Bereketiniz artarken özgüveniniz de tazelenecek. Üstelik bu Yeniay iyimserliğinizi de besleyecek. 21 Kasım’da Güneş iletişim alanınızı parlatacak. Seyahat planları yapmak, çevre desteği görmek, yeni iş ve eğitim fırsatlarıyla karşılaşmak sizler için. 30 Kasım’da gerçekleşecek Ay Tutulması ile birlikte
yurt dışı işler, eğitim, medya, yolculuklar, hukuki ve ticari konularda sürümcemede kalan işlerinizde tamamlanmalar yaşayabilirsiniz.

AKREP

Kasım ayına girişte aşk ve ilişkiler alanınızla ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Aşk hayatınızla ilgili cesur adımlar atmak, yeniliklere gönüllü olmak kazandıracak. Merkür 11 Kasım’da burcunuza yerleşiyor. Kendinizi geliştirmek, yeni bir ilişkiye başlamak yada mevcut sorunlarınıza çözüm üretmek adına destekleneceksiniz.
15 Kasım’da burcunuzda gerçekleşecek Yeniayın etkisiyle her alanda şans ve fırsatlar sizinle olacak. Aşk, para, kariyer ve sağlık konularında olumlu gelişmeler yaşayarak motivasyonu yüksek bir ruh haline geçiş yapacaksınız. Gelecek olan yenilikler hayatınızı pozitif yönde etkileyecek. 21 Kasım’da Güneş para alanınızı bereketlendirecek. Mali konularda güç kazanırken, özgüveniniz de yükselecek. Yatırım yada alım/satım konularına eğilebilirsiniz. 30 Kasım’da gerçekleşecek Ay Tutulması ile birlikte bir miktar karamsar ve endişeli hissedebilirsiniz. Eşinizle aranızda bazı anlaşmazlıklar oluşabilir. Motivasyonunuzu yüksek tutmalı, ani kararlar almaktan kaçınmalısınız

YAY

Kasım ayına sağlık ve çalışma hayatınızda odaklanarak giriş yapıyorsunuz. Çalışma hayatınızla ilgili sorun yaratan bir konu çözüme kavuşabilir. İhtiyacınız olan destekleri görebilirsiniz. Bedensel sağlığınıza dikkat etmeli, bağışıklık sisteminizi yüksek tutmalısınız. Merkür 11 Kasım’da odağınızı geçmiş ilişkilerinizde çekebilir. Geçmişe dair iş ve ilişkilerden haber alabilirsiniz. Hayatınızda belirsiz ilerleyen birçok konunun açığa çıkmasıyla, daha net ve kararlı hissedeceksiniz. 15 Kasım’da gerçekleşecek Yeniay’ın etkisiyle sezgileriniz güçlenecek. Geçmişin zorlayıcı etkilerinden özgürleşerek geleceğinize odaklanacaksınız. Bir sağlık sorununuz şifalanabilir. 21 Kasımda Güneş burcunuza yerleşecek. Işığınızla adeta parlayacaksınız. Gelecek hedeflerinizi somutlaştırıyorsunuz. 30 Kasım’da gerçekleşecek Ay Tutulması, partnerinizle olan ilişkinizi gözden geçirmenizi sağlayacak. İkili ilişkilerinizde bir miktar karamsar ve gergin olabilirsiniz. Ani kararlar almamaya bakın. Sorun yaratan ortaklı ilişkilerinizde bir sır açığa çıkabilir. Uzun süreli beraberlikleriniz ciddi bir boyut kazanabilir.

OĞLAK

Kasım ayına özel ilişkilerinize odaklanarak başlıyorsunuz. Partnerinizle ilişkiniz tutkulu bir boyut kazanabilir. Henüz bir ilişkiniz yoksa ayın ilk yarısı sürprizlerle karşılaşmanız mümkün. Çocuklarınızın eğitimlerini ilgilendiren konularda önemli kararlar alabilirsiniz. Yeni projeler gündeme gelirken ilgilendiğiniz konularda tanınma ve prestij elde edebilirsiniz. Merkür 11 Kasım’da sosyal çevre alanınıza yerleşiyor. Dostlarınızla iletişim trafiğiniz artarken, kariyerinizle ilgili mutlu haberler sevindirebilir. 15 Kasım’da gerçekleşecek Yeniay’ın etkisiyle bir dileğiniz gerçek olabilir. Yeni çevrelere girmek, dış destekler elde etmek şanslı hissettirecek. Beklediğiniz mali ödemeler varsa bu ay elinize ulaşacak. 21 Kasım’da Güneş Yay burcuna geçiyor. Bu geçiş gelecek kaygılarınızı şifalandırırken, yaşam enerjinizi arttıracak. Hayatınızda gizlide kalmış birçok konunun aydınlığa kavuşması iyi hissettirecek. Bu dönem manevi, ruhsal çalışmalardan yararlanabilirsiniz. 30 Kasım’da gerçekleşecek Ay Tutulması, sağlık ve çalışma hayatınıza dikkat çekecek. Çalışma arkadaşlarınızla aranız açılabilir ya da iş değişikliği düşünebilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

KOVA

Kasım ayına girişte ev ve aile ilişkilerinize odaklanmanız gerekebilir. Ertelediğiniz ev tadilatlarına eğilmek yada evinizde yenilikler yapmak iyi gelecek. Aile ilişkilerinizde bazı stresler açığa çıkabilir, bir yakınınızla ilişkinizi bitirebilirsiniz. Merkür 11 Kasım’da kariyer evinize yerleşiyor. İşinize dair yenilikler yapmak ve sorunları çözmek adına destekleniyorsunuz. Yeni, yaratıcı fikirler üretebilirsiniz. 15 Kasım’da gerçekleşecek Yeniay’ın etkisiyle kariyerinizde hak ettiğiniz yere geliyorsunuz. İş fırsatları, terfi, ek gelirler sizin için. Özel hayatınızı ilgilendiren konularda mutlu haberler alabilirsiniz. 21 Kasım’da Güneş, şans ve umutlar alanınıza yerleşerek her alanda sizi destekleyecek. Hayalini kurduğunuz bir konu gerçekleşebilir. Şansınız açılıyor. 30 Kasım’da gerçekleşecek Ay Tutulması etkisiyle partnerinizle gerginlikler yada yol ayrılıkları yaşayabilirsiniz. İlişkinizde karşı taraf ile yapıcı diyaloglar geliştirmeniz yararınıza. Çocuklarınızla olan ilişkinizi bir taraftan iyi yönetmeniz gerekecek.

BALIK

Kasım ayına iletişim trafiği yoğun bir giriş yapıyorsunuz. İş teklifleri, seyahat planları, sürpriz gelişmeler sizler için. Yakın çevrenizle olan sorunlarınızı çözeceksiniz. Yeni çevreler ve projeler ay boyunca güçlü hissettirecek. Merkür 11 Kasım’da 9. evinize yerleşiyor. Bakış açınız oldukça gelişecek. Kişisel gelişiminize vakit ayırmak ve kendinizi geliştirmek isteyeceksiniz. Geleceğinizi ilgilendiren konularda duygusallıktan ziyade mantığınızla ilerleyeceğiniz bir ay sizleri bekliyor. 15 Kasım’da gerçekleşecek yeni Ay’ın etkisiyle, eğitim, yurtdışı işler, seyahatler, hukuki ve ticari konularda şans ve fırsatlar elde edeceksiniz. Geleceğinizi ilgilendiren konularda önemli fırsatlar önünüze gelebilir. 21 Kasım’da Güneş kariyer evinizi parlatıyor. Beklediğiniz terfi ya da ödemeyi almak sevindirebilir. Özel hayatınızı ilgilendiren konularda mutlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. 30 Kasım’da gerçekleşecek Ay Tutulması aile içi ilişkilerinizde bir takım gerginlikler yaratabilir. Taşınmaya da gayrimenkul alım/satım konularında dikkatli ilerlemenizde fayda var.

**ÖZEL DANIŞMANLIK TALEPLERİNİZ İÇİN “DANIŞMANLIK SEÇENEKLERİ” BÖLÜMÜNE GÖZ ATABİLİRSİNİZ. RANDEVU HATTI: 0(538)8140460

YASAL UYARI: YAZININ TÜM HAKLARI SAKLIDIR. İZİNSİZ KOPYALANAMAZ, ALINTI YAPILAMAZ

ASTROLOG TUĞÇE YILDIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post

EKİM 2020 & AYLIK BURÇ YORUMLARI

Next post

ARALIK 2020 BURÇ YORUMLARI