Jüpiter Oğlak Burcunda!

JÜPİTER OĞLAK BURCUNDA!
(2 Aralık 2019 – 19 Aralık 2020)
2020 yılında Şans, baht ve kısmet emek verenindir diyecek!

Şansın ve genişlemenin gezegeni Jüpiter, 2 Aralık 2019 tarihinde oğlak burcuna geçerek bir yıllık döngüsünü başlatıyor. 19 Aralık 2020 tarihine kadar oğlak burcunda hareket edecek.

Oğlak burcunun temsil ettiği konuları hem bireysel hem toplumsal bazda genişletip büyütecek. Ekonomi, kariyer, para, başarı, hedefler ve arzular önceliğimiz olacak. Kolektif alanda; yönetim, sistem, liderler, iş dünyası ve finans piyasaları büyük değişimler ve sınavlardan geçecek. 2020 yılı boyunca şans ve arzulara sahip olmak adına daha çok emek verip daha çok sorumluluk almamız gerekecek. Zira Jüpiter şans ve fırsatlarını sunarken bizlerden somut değerlerle hareket etmemizi bekleyecek. Sebebi nedir derseniz, Jüpiter düşüşte olduğu oğlak burcunda yalnız hareket etmeyecek. Yanına Satürn, Plüton ve Güney Ay Düğümünü de alarak emek olmadan yemek de olmaz diyecek adeta. Şansımızı da bahtımızı daha kendimiz yaratacağız. 2019 yılında çalışıp üreten, emek veren ve hedef belirleyenleri 2020 yılında mükafatlandırırken, hayatımızda vadesi dolan yada yüzeysel olan kimi kodları satürn ve plütondan aldığı etkiyle temelden sarsarak her birimizin hayatında yeni sayfalar açacak!

2019’un dilekleri 2020 yılının ilk yarısında gerçekleşebilir!

2019 yılı boyunca yay burcu seyahatinde hepimize büyük iste ve büyük düşün diyen Jüpiter, bu yıl oğlak burcunda Satürn ve Plüton’u da yanına alarak çözüme kavuşturamadığımız konuları somutlaştıracak. Toprak burcunda seyahat eden gezegenlerin gerçekleşmeyen niyetlere ve havada kalan konulara büyük etkisi olacak şüphesiz. 15 Mayıs tarihi retro hareketine kadar jüpiter, şans ve fırsatlarını daha rahat sunacak. 2019’da tohumlarını attığımız, emek verdiğimiz konular, dilekler ve arzular ete kemiğe bürünecek. Spesifik olarak yay burcu haritanızda hangi eve denk geliyorsa, o alandaki konuların netlik kazanması söz konusu.

Gökyüzünün tavsiyelerine kulak ver…

✔ 15 Mayıs’a kadar gelen fırsatları iyi değerlendir
✔ Hedef odaklı ol
✔ Zamanını boşa geçirme; planlı ve organize olmak sonuca daha kolay götürecek
✔ Enerji hırsızlarına karşı mesafeni koru
✔ Dürüst ol
✔ Risk alınacak konulara temkinli yaklaş
✔ Güven vermeyen, içe sinmeyen kişi ve konulardan uzaklaş
✔ Yüzeysel ilişkileri yaşamından ayıkla

Jüpiter’in 19 Aralık 2020’ye kadar sürecek Oğlak burcu seyahati yükselen burcuna göre seni nasıl etkileyecek?


♈ KOÇ: Kariyer, evlilik ve ailevi konular gündeminizde olacak. Çalışıyorsanız iş değiştirebilir ya da kendi işinizi kurabilirsiniz. Ailevi konular ile ilgili sorumluluklarınız artabilir. Toplum önündeki imajınız yenilenecek
♉BOĞA: Bu yıl vizyonunuz genişleyecek. Farklı fikir ve projelere açık olacaksınız. Değer yargılarınıza veya inançlarınıza ters düşen kişi ve konulardan uzaklaşacaksınız. Medya, yayıncılık, eğitim ve hukuksal konular gündeminizi meşgul edebilir
♊İKİZLER: Jüpiter’in oğlak geçişi sizi ruhsal olarak yenileyecek, sezgilerinizi arttıracak. Gelişiminize yararı dokunmayan kişi ve konuları geride bırakacaksınız. Miras, nafaka, alacak/verecek konuları, ticari anlaşmalar ve finansal kaynaklarınızla ilgili durumlar gündeminizde olacak.
♋YENGEÇ: İkili ilişkiler gündeminizi meşgul edecek. Sorunlu ilerleyen ilişkilerinizde yol ayrılıkları görülebileceği gibi, hali hazırda bir ilişkiniz yoksa sürpriz bir evlilik kararı alabilirsiniz. Yeni ortaklıklara ve anlaşmalara açık olmalısınız.
♌ASLAN: Jüpiter’in oğlak seyahati iş sorumluluğunuzu arttıracak. Bu süreçte yeni bir işe başlayabilir ya da var olan işinizle ilgili düzenlemeler yapabilirsiniz. Mental ve fiziksel sağlığınıza önem vermelisiniz.
♍BAŞAK: Aşk ve flörtler alanınız yoğunluk kazanacak. Bu dönem yeni bir ilişkiye başlayabilir ya da var olan ilişkinizle ilgili radikal kararlar alabilirsiniz. Yaratıcı faaliyetleriniz ün ve tanınma getirebilir. Hamilelik/doğum konuları gündeminize oturabilir
♎TERAZİ: Kariyer ve ailevi konular gündeminizi meşgul edecek. Ev-kariyer dengesini iyi kurmalısınız. Planlarınız arasında ev sahibi olma yada taşınma durumu varsa, bu dönem somutlaşabilir. Evlilik yada boşanma ile ilgili radikal kararlar alabilirsiniz. Her açıdan temel atma dönemindesiniz.
♏AKREP: Yakın çevre ilişkileriniz hakkında önemli kararlar alacaksınız. Bu dönem çevre değişikliği yaşayabilirsiniz. Eğitim, seyahatler ve iletişim alanlarında yoğun bir tempo sizleri bekliyor. Beklediğiniz haberler veya somutlaşmasını istediğiniz işler netlik kazanacak.
♐YAY: Jüpiter’in oğlak seyahati para alanınızı etkileyecek. 15 Mayıs’a kadar gelecek olan fırsatları iyi değerlendirin. Ilerleyen dönemlerde harcamalara ve para kayıplarına dikkat etmelisiniz. Yalnızsanız, yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz.
♑OĞLAK: Jüpiter 2020 yılı sonuna kadar burcunuzda! 2019 yılında emek verdiğiniz ancak sonuç alamadığınız konular bu yılın ilk yarısında çözüme kavuşacak. Her alanda yenilik ve değişim sizleri bekliyor. Derinlikten uzak, yüzeysel ilişkileri bir kenara bırakacaksınız. 15 Mayıs tarihine kadar gelen maddi/manevi fırsatları iyi değerlendirin. Sonrasında, kalıcı değerler oluşturmak adına daha sistemli, sabırlı ve temkinli ilerlemeniz gerekecek.
♒KOVA: Üretkenliğiniz, sezgileriniz ve yaratıcılığınız artacak. Bu dönem geçmiş ilişkileriniz kafanızı meşgul edebilir, bir miktar karamsar hissedebilirsiniz ancak eskiye veda edip yeni olana yer açmak adına fırsatlarınız olacak. Hayatınızdaki gizli düşmanlar ve maskeli figürleri kolaylıkla fark edecek ilahi korunma altında olacaksınız.
♓BALIK: Çevre değişikliği yapacak, enerji düşüren kişi ve konulara veda edeceksiniz. 2020 yılı dileklerinizin ve umutlarınızın gerçekleşeceği bir yıl olabilir; ancak çevre faktörüne dikkat etmelisiniz. Dost bildiğiniz kişilere karşı daha temkinli ve mesafeli yaklaşmanız yararınıza olacak. Çalışıyorsanız, kariyerinizden gelen kazancın artacağı bir dönemdesiniz. Bir taraftan bütçe yapmalı, birikime geçmelisiniz. Aksi takdirde beklenmedik para çıkışları yaşayabilirsiniz.

ASTROLOG TUĞÇE YILDIZ

HER HAKKI SAKLIDIR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post

Yay Burcunda Yeniay

Next post

Yılın Son Dolunayı İkizler Burcunda!