Regresyon ‘Geçmiş Yaşam Şifası’

Her biri birbirinden kıymetli birçok kişisel gelişim/dönüşüm ve enerjisel şifa teknikleri ile çalışıyorum. Şifa çalışmalarım arasında en popüler olanı ise Regresyon, yani ‘Geçmiş Yaşam Şifası’ dır.

Regresyon kelime anlamı olarak ‘geriye gitme’, ‘kaynağa ulaşma’ metodudur. Regresyon terapisi, danışana, geçmişten getirdiği olumsuz bilinçaltı kayıtlarına doğru yolculuk yapması ve onları şifalandırması için spiritüel bir fırsat sunar.

Bilinçaltı= Şuuraltı/Bizleri Yöneten Parçamız

Regresyon terapisini bir ‘bilinçaltı vakumlaması’ olarak düşünebilirsiniz. Tıpkı el süpürgesiyle evinizi süpürür gibi bilinçaltınızda yer edinen olumsuz inanç kalıplarınızı temizler, negatif enerjinin yüklendiği bağları hızla söküp alır ve kötü anıların olumsuz etkisi yaşamınızda artık barınamazlar. DNA da yer edinmiş tüm negatif bilgiler şifaya kavuşturulur.

Regresyon sayesinde, ruhsal hafızamızda (bilinçaltımızda) barınan travmaların ve blokajların neden olduğu ilişki problemleri, bereket blokajları, korkular ve yaşamda tekrar eden birçok sorunlu durum yeniden yapılandırılır.

BİLİNÇALTIMIZDAKİ KAYITLAR NEREDEN GELİYOR?

Bilinçaltımızda depolanan, geçmişten getirdiğimiz kayıtların kökeni ile ilgili birçok teori bulunmaktadır.

1. Teori: Reenkarnasyon

Reenkarnasyon teorisine göre farklı yaşamlarımızda yaşadığımız olaylar, bizi bilinçaltımızdan yönlendiriyorlar. Geçmiş yaşamlarımızda hangi enerji ve inanç sistemi ile yaşadıysak, bugün de onları şimdiki yaşamımızda yaşıyoruz.

2. Teori: Kollektif Bilinç

Ünlü Psikiyatr Carl Gustav Jung’a göre, bugünümüzü yöneten bilinçaltı kayıtlarımız, çok eski yüzyıllardan bu yana yaşamış tüm insanlığın bilinçaltı kayıtlarından da etkileniyor. Bizler, doğum anında, tüm insanlığın ortak bilinçaltı verilerinden birtakım kayıtlar çekerek bu yaşama geliyoruz.

3. Teori: Atalarımızdan bizlere enerji geçişleri ile ulaşan kayıtlar:

Bu teoriye göre, aile büyüklerimizden bizlere yalnızca onların fiziksel özellikleri (saç-göz rengi-cilt rengi) değil, enerjileri ve inanç sistemleri de miras kaldı. Atalarımızda bugün bizlerin yaşadığı benzer durumları deneyimledi ve kuşaklar arası enerji geçişleri ile bu kayıtlar bizlerin bilinçaltına ulaştı.

İşin gerçeği şu: Regresyon ‘Geçmiş Yaşam Şifası’ tek bir hedef yolunda ilerler: Geçmişimizi şifalandırmak.. Bilinçaltı kayıtlarınızın nereden ve nasıl geldiğinin hiçbir önemi yoktur. Bizim için önemli olan, yaşamınızda değiştirmek/dönüştürmek istediğiniz konuları fark etmek ve onları dönüştürüp sizleri ruhsal şifaya kavuşturmaktır.

REGRESYON ‘GEÇMİŞ YAŞAM ŞİFASI’ HANGİ KONULARDA ÇALIŞIR?

– Hayat yolunuzda tekrar eden sorunlar

– Öfke, panik atak, depresyon, fobiler

– Kronik yanlızlıklar

– Özgüven-ifade sorunu

– Para ile ilgili blokajlar/ Bereketsizlik inancı

– Çocuk sahibi olamama-Cinsel blokajlar

– Aşk hayatında tekrar eden sorunlar, hep aynı tip kişi-olay-durumları deneyimleme hali

– Kilo problemleri

– Değersizlik hissi, Suçluluk Duygusu

– Sınav korkusu

– Güvensizlik hissi

– Aile, Evlilik, Sosyal Çevre, İş Yaşamı ilişkilerindeki tıkanıklıklar

– Açıklanamayan ruhsal problemler, fizyolojik sıkıntılar

Bu örnekleri çoğaltabiliriz.

Her ne yaşıyorsanız, kök sebebi geçmişinizde yatıyor. Bugün yaşadığınız her durumun ruhsal hafızanızda bir açıklaması var. Geçmişten gelen, sizi zorlayan, enerjinizi doğru kullanmanızı engelleyen konuların kök sebebini bulup şifalandırabilirseniz, yepyeni bir insan olarak kendi hakikatinizle yaşama şansı elde edersiniz. Hayatı daha kaliteli yaşamak ve kendi yolunuzda şifalanmış bir beden-zihin-ruh ile yürüyebilmeniz için, regresyon terapisi sizlere mucizevi bir fırsat sunar.

REGRESYON SEANSLARI NASIL İLERLİYOR? HİPNOZ KULLANILIYOR MU?

Minimum 1 saat kadar süren regresyon çalışmamızda hipnoz kullanılmıyor. Meditatif bir teknikle, bedenin gevşetilmesi yoluyla alfa-theta frekansında hafif bir trans haline giriliyor. Danışan gözleri kapalı olarak geçmiş anılarına yolculuk yapıyor ve bilinci tamamen açık bir biçimde terapistin sesini duyabiliyor.

Seans sırasında kozmik enerji desteğimiz ile şifa süreci hızlanıyor.

Seans sonunda çok özel ve yapıcı dönüşüm egzersizleri-manevi çalışmalar sizlere sunuluyor.

Regresyon seansları hem yüz yüze hem de Skype aracılığı ile uzaktan da yapılmaktadır.

TUĞÇE YILDIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir