Mayıs Burcuna Neler Getirecek?

MAYIS AYI BURÇ YORUMLARI

MAYIS 2021 BURÇ YORUMLARI

(Yükselen burcunuzu dikkate alınız)

KOÇ

Merkür ve Venüs ay boyunca iletişim evinizde seyahat edecek. Yakın çevre, kardeşler ve akrabalarınızla bağlantılı konularda sevindirici gelişmelere tanık olabilirsiniz. Proje ve girişimlerinizde şans ve fırsatlarınız olacak. Kariyerinizle ilgili konularda tanınmak, kendinizi ispatlamak ve yükselmek adına destekleniyorsunuz. Seyahat planları yapmak mutlu hissettirecek.

11 Mayıs’ta gerçekleşecek Yeniayla birlikte ek gelirler elde etmek, yeni para kazanma yolları keşfetmek ve paranızı çoğaltmak mümkün olacak. Yalnızsanız, yeni bir işikiye başlayabilirsiniz.

14 Mayıs itibariyle şans gezegeni Jüpiter, bilinçaltı evinize yerleşecek. Kaygılarınızdan, travmalarınızdan arınırken, sezgileriniz ve yaratıcılığınız artacak.

26 Mayıs’ta gerçekleşecek Ay Tutulması,  yurt dışı işler, eğitim, yolculuklar, hukuki ve ticari konuları gündeminize taşıyabilir. Sürümcemede kalan işlerinizde tamamlanmalar yaşayabilirsiniz.

Merkür retrosu 30 Mayıs-24 Haziran arası iletişim alanınızda gerçekleşiyor. Bu dönem elektronik aletlerinize, yakın çevre ilişkilerinizde yanlış anlama/anlaşılma durumlarına karşı dikkatli olmalısınız. Dalgınlık ve unutkanlıklar hata yaptırabilir. İmza, anlaşma ve sözleşmeler için bir müddet beklemenizde fayda var.

BOĞA

Merkür ve Venüs ay boyunca para alanınızda seyahat edecek.  Ekstra kazançlar elde etmek, bereketinizi arttırmak ve mali destekler elde etmek sevindirecek. Ay sonuna dek parasal konularda avantajlı olurken, bir taraftan enerji ve özgüveniniz artacak.

11 Mayıs’ta burcunuzda gerçekleşecek Yeniayla birlikte ilişkilerden kariyere, bakış açınızdan fiziksel görünüşünüze kadar bir dizi yenilik yapabilirsiniz. Hedeflerinize ulaşmak, girişimlerden tatmin edici sonuçlar elde etmek bu yeniayın size kazandıracakları olacak.

14 Mayıs itibariyle şans gezegeni Jüpiter, umutlar evinize yerleşecek. Hayallerinizi gerçekleştirme fırsatı sunarken, geleceğe daha iyimser bakacaksınız. İlişkiler, mali konular ve kariyerinizle bağlantılı konularda şans ve fırsatlara açık olacaksınız. Sorunlu ilerleyen konularda şifalanmalar yaşayabilirsiniz.

26 Mayıs’ta gerçekleşecek Ay Tutulması etkisiyle yaşamınızda kriz yaratan sorunları çözüme kavuşturma konusunda harekete geçmeniz gerekecek. Dışarıdan beklediğiniz mali gelirler varsa, bu dönem tahsil edebilirsiniz. Sağlık ve bağışıklık sisteminizi bir taraftan korumanız gerekecek

Merkür retrosu 30 Mayıs-24 Haziran arası para alanınızda gerçekleşecek. Bu dönem harcama ve yatırım konularına dikkat etmelisiniz. Mali konularda yapacağınız girişimler hata yaptırabilir.

İKİZLER

Merkür ve Venüs ay boyunca burcunuzda seyahat edecek. İkili ilişkilerinizde kendinizi daha rahat ifade edecek, gündelik yaşamınızda bilgiye ve öğrenmeye olmadığı kadar istekli olacaksınız. Yeni bir işe yada ilişkiye başlamak, beklediğiniz teklifleri almak, mali fırsatlar elde etmek bu ay mümkün. Bir taraftan cazibe ve çekiciliğinizi arttıracaksınız.

11 Mayıs’ta gerçekleşecek Yeniayla birlikte bireysel ihtiyaçlarınıza daha çok eğilmek isteyeceksiniz. Kişisel gelişim, terapiler, manevi konular yolunuzu açacak. Endişe ve kaygılarınızı geride bırakacaksınız.

14 Mayıs itibariyle şans gezegeni Jüpiter, kariyer ve hedefler evinize yerleşecek. Çalışıyorsanız iş hayatınızda şanslı gelişmeler ve destekler sayesinde önemli ilerlemeler kaydedebilirsiniz. Ancak beklentilerinizi dengede tutmanızda fayda var, zira Jüpiter burcunuzla sert etkileşimde olacak. Hedefleri adım adım gerçekleştirmeye çalışın. Uzun süreli birlikteliklerinizi evliliğe taşıyabilirsiniz.

26 Mayıs’ta gerçekleşecek Ay Tutulması etkisiyle evliliğiniz ve ortaklı ilişkileriniz zorlanabilir. İlişkilerinizi gözden geçirme, köklü değişiklikler yapma zamanı. Mevcut sorunlara çözüm odaklı yaklaşmanız, empati ve objektif bakış açınız bu ay tutulmasını fırsata çevirmenizi sağlayabilir.

Merkür retrosu 30 Mayıs-24 Haziran arası burcunuzda gerçekleşecek. Yakın çevre ve ikili ilişkilerinizde iletişim hatalarına ekstra dikkat etmeniz gerekli. Planlarınızda ufak tefek pürüzler, gecikmeler yaşayabilirsiniz. Geçmişe dair iş ve ilişkiler yeniden gündeminize gelebilir. Bu dönem yeni kararlar almamanızda fayda var.

YENGEÇ

Merkür ve Venüs ay boyunca 12. Evinizde seyahat edecek. Gelecek kaygılarınız, iç dünyanız ve enerjinizi şifalandırmak adına bir şifa sanatıyla tanışmalısınız. Ruhunuzu beslemeniz gereken bir ay sizleri bekliyor. Bazı dostluklarınızı sorgulayabilirsiniz. Bu dönem aşk ilişkilerinizde geçici bir süre için zorlanmalar oluşabilir.

11 Mayıs’ta gerçekleşecek Yeniayla birlikte çevre yenileyebilir, yeni iş bağlantıları, ek gelirler ve mali destekler elde edebilirsiniz. Yeniay daha iyimser ve şanslı hissetmenizi sağlayacak.

14 Mayıs itibariyle şans gezegeni Jüpiter, 9. evinize yerleşecek. Uzaklardan gelen mutlu haberler sevindirebilir. Seyahat yada taşınma planlarınızı hayata geçirebilirsiniz. Hukuk, ticaret ve eğitim konularında şansınız açık olacak.

26 Mayıs’ta gerçekleşecek Ay Tutulması etkisiyle iş hayatınızda köklü değişimler yaşayabilirsiniz. Yeni sorumluluklar almanız gerekebilir. İstifa etmeyi yada iş değişikliği yapmayı düşünüyorsanız tutulma sizleri destekleyecek. Bir taraftan sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

Merkür retrosu 30 Mayıs-24 Haziran arası 12. evinizde gerçekleşecek. Geçmişinizle bağlantılı iş ve ilişkileriniz yeniden gündeminize gelebilir. Geçmiş sorunlarınıza çözüm bulmak, yarım kalan projelerinizi düzene koymak adına fırsatlarınız olacak.

ASLAN

Merkür ve Venüs ay boyunca umutlar evinizde seyahat edecek. Bir hayalinizi gerçekleştirmek, arkadaşların desteğini görmek ve hedeflediğiniz konularda ilerlemeler kaydetmeniz mümkün olacak. Şansınızın açık olacağı bir ay sizleri bekliyor.

11 Mayıs’ta gerçekleşecek Yeniay, kariyer hayatınızla bağlantılı konularda yenilik yapmanızı tavsiye ediyor. Çalışma biçiminizi geliştirmek, orijinal fikirler üretmek başarıyı getirecek, ancak kariyer anlamında arzu ettiğiniz sonuçları almak ekstra çabalarınızla mümkün olacak.

14 Mayıs itibariyle şans gezegeni Jüpiter, 8. evinize yerleşecek. Kriz yaratan maddi sorunları çözüme kavuşturabilirsiniz. Eşinizin gelirleri ile ilgili aydınlık gelişmeler sevindirebilir. Özel hayatınızla ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bir sağlık sorununuz varsa bu dönem çözüme kavuşabilir.

26 Mayıs’ta gerçekleşecek Ay Tutulması, aşk hayatınızla ilgili önemli kararlar almanızı sağlayacak. İlişkileri ciddi boyutlara taşıyabileceğiniz bir dönem. Partnerinizle önemli konuşmalar, ortak kararlar gündeminize gelebilir. Sorunlu bir ilişkiyi noktalamak da olası. Her koşulda aşk hayatınızda netlikler yaşayacaksınız. Çocuklarınızın eğitimiyle ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Bebek sahibi olabilirsiniz.

Merkür retrosu 30 Mayıs-24 Haziran arası 11. evinizde gerçekleşecek. Eski dostlar,geçmiş iş bağlantıları gündeminize gelebilir. Bazı dostlarınızla aranız açılabilir.

BAŞAK

Merkür ve Venüs ay boyunca kariyer ve hedefler alanınızda seyahat edecek. Çalışıyorsanız, iş hayatınızda şans ve fırsatlar elde edeceğiniz bir aylık süreci müjdeleyecek.Tanınma ve prestijinizi arttırabilirsiniz. Bir taraftan, ay sonuna dek geleceğinizle ilgili önemli kararlar almanız gerekebilir.

11 Mayıs’ta Yeniay, yolcuklar alanınızda gerçekleşiyor. Uzak yerlere seyahatler, aile ziyaretleri, tatil planları, yer değişiklikleri gündeminize gelebilir. Eğitim, hukuk, ticari konular açısından şanslı gelişmeler yaşayabilirsiniz.

14 Mayıs itibariyle şans gezegeni Jüpiter, ilişkiler evinize yerleşecek. Aşk yaşamınızda son derece şanslı bir evre başlıyor. Yalnızsanız yeni bir aşka evet demeniz oldukça mümkün. Uzun süreli ilişkileriniz ciddi boyut kazanacak, bir taraftan sorunların şifalanması, evlilikte mali konularda iyileşmeler sevindirecek. Ortaklık planlarınız varsa mutlaka değerlendirin, Jüpiter gereken desteği size sunacak.

26 Mayıs’ta gerçekleşecek Ay Tutulması etkisiyle mülk edinme, taşınma, gayrimenkul yatırım ya da yer değişikliği planlarınız sonuçlanabilir. Özel hayatınızı ilgilendiren konularda bazı sorumluluklar almanız gerekebilir.

Merkür retrosu 30 Mayıs-24 Haziran arası 10. evinizde gerçekleşecek. Kariyere dair yeni kararlar için bir müddet beklemeniz gerekecek. İşleriniz bu dönem daha yavaş ilerleyebilir. Gelecek hedeflerinizi planlamalı, var olan sorumluluklarınıza eğilmelisiniz. Retro öncesinde başvuru yaptığınız iş girişimlerinden bu dönem sonuç alabilirsiniz.

TERAZİ

Merkür ve Venüs ay boyunca 9.ev alanınızda seyahat edecek. Seyahat planları yapmak, ufkunuzu geliştirecek eğitimler almak, hayatınıza değişiklikler getirmek için oldukça verimli bir ay sizleri bekliyor. Bir taraftan medya, ticari ve hukuki konularla bağlantılı olumlu gelişmeler sevindirecek.

11 Mayıs’ta Yeniay, finans alanınızda gerçekleşiyor. Mali kaygılarınız yüksek, ancak yeniay ek gelirler elde etmenizi sağlayabilir. Gelirlerinizi çoğaltarak, borçlarınızı kapatma fırsatı bulabilirsiniz. Psikolojik açıdan daha güçlü ve yenilenmiş hissedeceksiniz.

14 Mayıs itibariyle şans gezegeni Jüpiter, iş ve sağlık evinize yerleşecek. Bu geçiş, çalışma hayatınıza önemli yenilikler getirirken, başarılarınızla gurur duyacağınız bir dönemi de müjdeleyecek. Bu dönem bir sağlık sorununuz varsa çözüme kavuşabilir, günlük rutinlerinize yeni hobiler ekleyebilirsiniz.

26 Mayıs’ta gerçekleşecek Ay Tutulması etkisiyle çevrenizi genişletebilir, farklı insanlarla tanışabilirsiniz. Bazı yakınlarınızı hayatınızdan çıkartacaksınız. Yolculuklar, yakın çevre ilişkileri, iş arkadaşlıkları dikkatli olmanız gereken alanlar.

Merkür retrosu 30 Mayıs-24 Haziran arası 9. evinizde gerçekleşecek. Bu süreçte, seyahatler, taşınma ve eğitim planlarınız için acele kararlar almamalı, araştırmalara devam etmelisiniz.  

AKREP

Merkür ve Venüs ay boyunca finans alanınızda seyahat edecek. Ekstra gelirler elde etmek, eşinizden yada ortaklı ilişkilerinizden mali destekler görmek elinizi oldukça rahatlatacak. Kriz yaratan maddi sorunları çözüme kavuşturabilirsiniz. Eşinizin gelirlerinde iyileşmeler söz konusu olabilir. Bir taraftan kredi çekmek yada yatırım yapma fikirleriniz varsa ay sonuna dek destekleneceksiniz.

 11 Mayıs’ta Yeniay, ilişkiler alanınızda gerçekleşiyor. Yeni ortaklıklar, işbirlikleri ve imzalar gündeminize gelebilir. Aşk hayatınız bir taraftan canlanacak. Partnerinizle ilişkinizi şifalandırmak, yalnızsanız yeni bir ilişkiye başlamak bu yeniayın sunacakları olacak.

14 Mayıs itibariyle şans gezegeni Jüpiter, aşk ve çocuklar evinize yerleşecek. Aşk, flöertler, bebek sahibi olma yada varolan ilişkilerinizde beklentilerinizin yerine gelmesi oldukça mümkün. Çocuklarınızı ilgilendiren konularda olumlu gelişmeler sevindirebilir.

26 Mayıs’ta gerçekleşecek Ay Tutulması etkisiyle mali konularda dikkatli olmanız gerekecek. Harcamalarınıza dikkat etmek, bütçe planlaması yapmak, yeni para kazanma yolları geliştirmek dolunayın tavsiyeleri. Alım/satım, yatırım gibi konularda yeni riskler almamanızda yarar var.

Merkür retrosu 30 Mayıs-24 Haziran arası finans evinizde gerçekleşecek. Bu süreçte, kredi, borç, yatırım gibi konularda dikkatli ilerlemeniz gerekecek. Miras, tazminat, nafaka yada dışarıdan gelen parasal destekler konularında süreç yavaş ilerleyebilir.

YAY

Merkür ve Venüs ay boyunca ilişkiler ve ortaklıklar alanınızda seyahat edecek. Aşk hayatınızda verimli bir ay sizleri bekliyor. Partnerinizle olan iletişiminiz güçlenirken, ilişkilerinizde şifalanmalar yaşayabilirsiniz. Yeni ortaklıklar yada imzalar gündeminize gelebilir. Yalnızsanız, yeni bir ilişkiye adım atmanız oldukça mümkün.

11 Mayıs’ta Yeniay, sağlık ve çalışma alanınızda gerçekleşiyor. İş hayatınız ve çalışma biçiminize dair yenilikler yapabilirsiniz. Bu dönem bir sağlık sorununuz varsa çözüme kavuşabilir.

14 Mayıs itibariyle şans gezegeni Jüpiter, ev-yuva aile alanınıza yerleşecek. Bu dönem, hanenizi ilgilendiren konularda kısmetli haberler gelebilir. Ev alım/satım, taşınma, evle ilgili konularda yenilik yapma planlarınızı hayata geçirebilirsiniz.

26 Mayıs’ta burcunuzda gerçekleşecek Ay Tutulması etkisiyle her alanda köklü değişimler yaşayacaksınız. Sorunlu ilişkilerde bitişler, kariyer ve hedeflerinizde yön değişimleri ve kafanızı kurcalayan konuların netliğe kavuşması tutulmanın getirileri olacak.

Merkür retrosu 30 Mayıs-24 Haziran arası ilişkiler evinizde gerçekleşecek. Eşiniz yada ortağınızla iletişiminizde yanlış anlama, anlaşılma ve sorunlara karşı dikkat etmelisiniz. Özel ilişkilerinizde süregelen bir sorun varsa, bu konu tekrar çözüme kavuşturulmak adına önünüze gelebilir. Geçmişe dair ilişkiler yeniden kapınızı çalabilir.

OĞLAK

Merkür ve Venüs ay boyunca sağlık ve çalışma alanınızda seyahat edecek. Çalışıyorsanız, iş hayatınızda çabalarınız ve beklentilerinizin yerine gelmesi daha iyimser hissetmenizi sağlayacak. Gündelik rutinlerinizde yenilikler yapabilir, güzellik-bakım, hobiler, spor gibi alanlara eğilmek isteyebilirsiniz.

11 Mayıs’ta Yeniay, aşk ve çocuklar alanınızda gerçekleşiyor. Yeni bir ilişkiye başlamak, dikkat çekmek, bebek sahibi olmak yada varolan ilişkilerinizde mutlu gelişmeler yaşamanız bu yeniayda mümkün.

14 Mayıs itibariyle şans gezegeni Jüpiter, iletişim evinize yerleşecek. Seyahatler, iş birlikleri, imzalar, yeni çevreler, yakınlardan gelen destekler şanslı alanlarınız. Çevrenizin genişlediği ve seçkin insanlarla bir araya gelmenizi sağlayacak avantajlı bir döneme gireceksiniz.

26 Mayıs’ta ruhsal evinizde gerçekleşecek Ay Tutulması etkisiyle kendinizi daha sezgisel ve içe dönük hissedebilirsiniz. Manevi, spiritüel alanlara eğilmeniz, bilinçaltı terapileri almanız oldukça iyi hissettirecek. Arka planınızda dönen işler, gizli saklı durumlar, dost düşman bu dönem açığa çıkabilir.

Merkür retrosu 30 Mayıs-24 Haziran arası iş ve sorumluluklar evinizde gerçekleşecek. Bu dönem iş hayatınıza dair kararlarda aceleci olmamalı, varolan sorumluluklarınıza eğilmelisiniz

KOVA

Merkür ve Venüs ay boyunca aşk ve çocuklar alanınızda seyahat edecek. Partnerinizle diyaloğunuz güçlü seviyelere çıkarken, birbirinize olmadığı kadar yakın hisseceksiniz. Bebek sahibi olma planlarınız varsa, destekleyici bir ay sizleri bekliyor.

11 Mayıs’ta Yeniay, ev yuva alanınızda gerçekleşiyor. Eve dair yenilikler yapmak, aile içi bağları yenilemek adına fırsatlarınız olacak. Hane içi sevindirici gelişmeler yaşayabilirsiniz.

14 Mayıs itibariyle şans gezegeni Jüpiter, para evinize yerleşecek. Maddi açıdan güç kazanacağınız hayli bereketli bir dönemi getirecek. Kazançlarınızı çoğaltarak mülk edinebilir, yatırım yapma konusunda destekler görebilirsiniz.

26 Mayıs’ta gerçekleşecek Ay Tutulması etkisiyle güven vermeyen dostluk ilişkilerinizi noktalıyorsunuz. Süregelen projeleriniz, ekip çalışmalarınızla ilgili konularda ekstra sorumluluklar üstlenmeniz gerekebilir.

Merkür retrosu 30 Mayıs-24 Haziran arası ilişkiler evinizde gerçekleşecek. Bu dönem, yeni bir ilişkiye evet demeden önce iyi düşünmeli, kararlarınızı retro bitiminde almalısınız. Süregelen ilişkilerinizde iletişim hataları, yanlış anlaşılmalar söz konusu olabilir.

BALIK

Merkür ve Venüs ay boyunca ev, aile yuva alanınızda seyahat edecek. Ailevi konular, özel hayat, eve dair yenilikler ay sonuna dek önceliğiniz olacak. Aile bireylerinizi ilgilendiren konularda aydınlık gelişmeler yaşanabilir. Bir taraftan evinizi yenilemek, aile bağlarınızı kuvvetlendirmek, küslüklerde barışı sağlamak adına destekleneceksiniz.

11 Mayıs’ta Yeniay, iletişim alanınızda gerçekleşiyor. Beklediğiniz haberler, terfi, teklif ve işbirlikleriyle bağlantılı konular yüzünüzü güldürebilir. Bir taraftan seyahat planları yapmak, çevre desteği görmek, yeni eğitim fırsatlarıyla karşılaşmak enerjinizi tazeleyecek.

14 Mayıs itibariyle şans gezegeni Jüpiter, burcunuza yerleşecek. Elinizde sihirli bir değnek tutuyormuş hissise kapılabilirsiniz, zira düşlediğiniz her konuyu gerçekleştirme fırsatlarınız olacak. Pek tabi ki, adım attığınız ve değerlendirebildiğiniz ölçüde.

26 Mayıs’ta gerçekleşecek Ay Tutulması etkisiyle kariyerinizde yön değişimleri yaşayabilirsiniz. İş değiştirmek, istifa etmek yada pozisyon değişikliği gibi durumlar söz konusu olabilir. Her açıdan bu değişim size iyi gelecek.

Merkür retrosu 30 Mayıs-24 Haziran arası ev yuva alanınızda gerçekleşiyor. Bu dönem taşınma, mülk edinme yada eve dair yenilikler konularında aceleci olmamalısınız. Bir taraftan aile içi iletişiminizde yanlış anlama/anlaşılmalara karşı dikkatli olmanız gerekecek.

**ÖZEL DANIŞMANLIK TALEPLERİNİZ İÇİN “DANIŞMANLIK SEÇENEKLERİ” BÖLÜMÜNE GÖZ ATABİLİRSİNİZ. RANDEVU HATTI: 0(538)8140460

YASAL UYARI: YAZININ TÜM HAKLARI SAKLIDIR. İZİNSİZ KOPYALANAMAZ, ALINTI YAPILAMAZ

ASTROLOG TUĞÇE YILDIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post

NİSAN AYI BURÇ YORUMLARI

Next post

HAZİRAN 2021 BURÇ YORUMLARI