Haziran 2020 Burcuna Neler Getiriyor?

HAZİRAN 2020 BURÇ YORUMLARI

KOÇ:

5 Haziran’da gerçekleşecek Ay tutulması bakış açınızı değiştirecek. Bu dönem yurtdışı bağlantılı işler, seyahatler, eğitim, ticari faaliyetler, alım/satım, reklam, tanıtım ve hukukla ilgili konular gündeminizde yer alabilir. Çözümlenmeyen, sürümcemede kalmış işleriniz sonuçlanacak. Gündeminiz yoğunlaşırken stres yönetiminizi dengelemeli, İç huzurunuzu arttıracak faaliyetlere yönelmelisiniz. Yakın çevre ilişkilerinizde arka planınızda dönen işleri fark edebilir, gizli düşmanlık besleyen kişileri fark edebilirsiniz. Taşınma, özel hayat yada ailevi konular ile ilgili kararlarınızı hayata geçirmeniz 21 Haziran’da gerçekleşecek Güneş tutulması ile mümkün olacak. İş yada ev değiştirmeyi düşünüyorsanız destekleyici bir döneme giriş yapıyorsunuz. Uzun süreli birlikteliklerinizde evlilik kararı alabilirsiniz. Yada sürpriz bir aşk motivasyonunuzu yenileyebilir. Ay sonu, enerjinizi yeniden topluyorsunuz. Oldukça aktif, hareketli ve cesur olacaksınız.

BOĞA:

5 Haziran’da gerçekleşecek Ay Tutulması kriz yaratan finansal zorlukları çözmenize destek sunacak. Dışarıdan gelen maddi kazanımlarınız, destekleriniz ya da eşinizin maddi durumu ile ilgili önemli gelişmeler gündeminizde yer alabilir.
Sezgilerinizin oldukça yüksek olacağı bir ay sizi bekliyor, iç sesinize güvenin. Ayın ikinci yarısı itibariyle gizli düşmanlıklara karşı temkinli olun. Güven vermeyen kişilere sırlarınızı açmayın. 21 Haziran’da gerçekleşecek Güneş tutulması ile beklediğiniz haberler geliyor. Bu dönem seyahat planları, yolculuklar, imzalar, iletişim trafiğiniz hızlanacak. Ancak Merkür retrosu 18 Haziran-12 Temmuz arası iletişim evinizde olacak. Bu süreçte İş/Yakın çevre ilişkilerinizle yanlış anlama, anlaşılma risklerine karşı dikkatli olun. İmza atmak, yeni girişimler yapmak adına verimli bir zaman değil. Henüz kalbiniz boşsa geçmişinizden biri hayatınıza dönmek isteyebilir. Mevcut ilişkilerinizde var olan sorunları çözebilirsiniz.

İKİZLER:

5 Haziran’da ilişkiler evinizde Ay Tutulması gerçekleşiyor. Aşk, ilişkiler, ortaklıklar adına keskin kararlar, değişimler ve bitişler sizler için. Sorunlu yürüyen ilişkilerden özgürleşirken, mevcut ilişkilerinizi sorgulayabilirsiniz. Ortaklık kurmak yada ortaklı ilişkilerinizle ilgili yeni girişimler yapmak engellere takılabilir, bu ay ekstra dikkat diyor. Eşinizle ya da partnerinizle olası gerginliklere karşı dikkatli olun. Venüs retrosu burcunuzda 25 Haziran’a kadar devam edecek. Geçmiş ilişkiler, dostluklar ya da iş irtibatları yeniden gündeminize gelebilir. Sağlıklı kararlar alabilmek adına ay sonunu beklemelisiniz. 18 Haziran-12 Temmuz arası Merkür retrosu para evinizde. Bütçenize ve harcamalarınıza bu süreçte ekstra dikkat edin. Yatırım, borç, alım/satım, kredi gibi konuları ertelemenizde fayda var. Beklediğiniz ödemeleri bu ay tahsil edebilirsiniz. Bir taraftan parasal konular ile ilgili sürpriz destekler de söz konusu. Arkadaşlık ilişkilerinizi gözden geçireceğiniz bir aydasınız.

YENGEÇ

İş değiştirmek, çalışma hayatınızla ilgili köklü yenilikler yapmak adına 5 Haziran’da gerçekleşecek Ay tutulması destekçiniz olacak. Bu dönem sağlık konuları, günlük sorumluluklar ya da rutinlerinize çeki düzen vermeniz gerekecek. Enerjinizi ve motivasyonunuzu koruyun. Iletişim gezegeni Merkür, 18 Haziran-12 Temmuz arası burcunuzda geri gidecek. Bu dönem zarfında yakın çevre ilişkileri, özel hayata dair konular, ticari faaliyetler, imzalar, sözleşmeler yada yeni girişimler adına ekstra dikkat etmelisiniz. Yeni, radikal kararları aceleye getirmeyin. 21 Haziran’da burcunuzda Güneş tutulması gerçekleşiyor. Enerjiniz yükseliyor. Değişim yapmak, motivasyonunuzu yüksek tutmak adına hevesli olacaksınız. Beklediğiniz haberler hız kazanıyor olacak. Henüz ilişkiniz yoksa yeni bir ilişkiye başlamanız mümkün; ancak Merkür retrosunu da hesaba katıp kararlarınızla ilgili iyice düşünmeniz gerekecek.

ASLAN

5 Haziran’da gerçekleşecek Ay Tutulması Aşk hayatınızı hareketlendirecek. Henüz kalbiniz boşsa yeni bir ilişki söz konusu olabilir. Var olan ilişkilerinizde olası gerginliklere karşı temkinli olun. Ödemeler, borçlar, kredilerle bağlantılı konular can sıkıcı olabilir. Finans, yatırım konularında adımlarınızı dikkatli atın. Çocuklarınızın ihtiyaçlarına daha çok eğilebilirsiniz. Arkanızdan konuşan, gizli düşmanlık besleyen kişilerle yüzleşebilirsiniz. 21 Haziran’da 12. Evinizde bir Güneş Tutulması meydana gelecek. Sezgileriniz ve yaratıcılığınız artacak. Endişelerinizi, travmalarınızı şifalandırmak adına destekleyici bir süreçtesiniz. Şifa çalışmalarından yararlanabilirsiniz. Sağlık ve bağışıklık konularına ekstra dikkat edin. Güven vermeyen kişilerle sırlarınızı paylaşmamanız faydalı olacak. Sosyal/özel ilişkilere dair gizliliklerin ortaya çıkacağı, farkındalık kazanacağınız bir ay sizleri bekliyor.

BAŞAK

5 haziran’da ev, aile, özel hayat alanınızda bir Ay Tutulması meydana geliyor. Ailevi konular, yer değişiklikleri yada evinizde ilgili yenilikler vurgu kazanıyor. Bu dönem partnerinizle veya ortağınızla ilgili olası iletişim gerginliklerine karşı tedbirli olun. Ilişkilerinizde empati kurmak ve objektif yaklaşmak iyi gelecek. Kariyerinizle ilgili beklediğiniz haberleri alabilirsiniz. Başvurularınız, beklediğiniz ödemeler bu ay neticelenebilir. Finans alanınız hareketleniyor. Harcamalar yada ani para çıkışları söz konusu olabilir. Bir taraftan kredi, nafaka, burs gibi dışarıdan alacağınız maddi gelirlerde hızlanmalar meydana gelebilir. Sağlığınızı ve motivasyonunuzu korumanız gereken bir aydasınız. 21 Haziran’da gerçekleşecek Güneş tutulması, sosyal çevre alanınızı yenileyecek. Yeni irtibatlar, bağlantılar, çevre destekleri sizin için. Güven vermeyen arkadaşlık ilişkilerinizi bu dönem gözden geçirebilirsiniz. Henüz bir ilişkiniz yoksa beklentilerinize uygun biri karşınıza çıkabilir.

TERAZİ

5 Haziran’da gerçekleşecek Ay Tutulması, iletişim alanınızı hareketlendirecek. Önemli yazışmalar, resmi görüşmeler ve konuşmalar sizin için. Bu dönem uzun zamandır ertelediğiniz seyahat planlarını yapabilir, reklam/tanıtım, satış yada eğitim konularıyla yakından ilgilenebilirsiniz. Çalışma ortamınızda meydana gelecek olası gerginliklere ve anlaşmazlıklara karşı dikkatli olmanızda yarar var. Sorumluluklarınız ve günlük telaşınız artıyor. Stres ve gerginliklere dikkat etmeniz gerekecek. 21 Haziran’da tepe evinizde bir Güneş Tutulması meydana gelecek. Kariyer ile bağlantılı konularda yenilik ve sürpriz değişimler söz konusu. Kendinizi ortaya koyacağınız ve prestijinizi artıracağınız bir dönem sizleri bekliyor. Iş değiştirmek ya da var olan işinizde yenilikler yapmak adına destekleneceksiniz. Ailevi konularda süregelen sorunlar çözüme kavuşabilir. Ev ortamında yenilikler ya da yer değişikliği yapmayı düşünebilirsiniz. Ay sonu itibariyle, aşk hayatınızla ilgili önemli gelişmeler söz konusu.

AKREP

5 Haziran’da para evinizde bir Ay Tutulması meydana gelecek. Para kazanma biçiminizi değiştirmek, yeni para kazanma yolları keşfetmek yada bütçe yapmanız adına oldukça destekleyici olacak. Bu dönem harcamalarınız, para çıkışlarınız artabilir. Riskli yatırım ve harcamalara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Bu ay, günlük telaşınız ve sorumluluklarınız artarken sağlık ve beslenme konularını ihmal etmemelisiniz. 21 Haziran’da 9. Evinizde Güneş Tutulması meydana gelecek. Bakış açınızı yenileyecek, yeni vizyonlar kazanacaksınız, Taşınma yada yer değişikliği konuları gündeminize gelebilir. Tutulma ile birlikte uluslararası işler, hukuki/ ticari konular, medya, tanıtım, eğitim ve seyahatler alanlarında olumlu gelişmeler yaşamanız söz konusu. Eşinizin işi ile bağlantılı önemli gelişmeler oluşabilir. Henüz bir ilişkiniz yoksa uzaklardan gelen bir haber heyecan verici olabilir.

YAY

5 Haziran’da burcunuzda gerçekleşecek Ay Tutulması bakış açınızı ve hayata yaklaşımınızı büyük ölçüde değiştirecek. Sosyal/özel ilişkilerinizi, hedeflerinizi sorgulatırken hayatınıza dair radikal yenilikler yapmak isteyeceksiniz. Fiziksel değişiklikler, diyet, güzellik ve bakım konuları listenizde olacak. Ayın ilk yarısı ev yada ailevi konularla bağlantılı sorunlarda aktif roller üstlenebilirsiniz. Sorunlu yürüyen ikili ilişkilerinizle yol ayrılıkları yaşanabilir. Henüz bir ilişkiniz yoksa, sürpriz teklifler, yeni ilişkiler ayın ikinci yarısı mümkün olacak. Ancak Merkür retrosunu da hesaba katarak, kalıcı kararları 12 Temmuz sonrasına bırakmanızda fayda var. 21 Haziran’da gerçekleşecek Güneş Tutulması Finans alanınızı etkileyecek. Ortaklı işlerden gelen gelirler, krediler, burs, nafaka, tazminat, eşi desteği gibi konular hız kazanacak. Bir taraftan harcamalarınıza ekstra dikkat edin.

OĞLAK

5 Haziran’da 12. evinizde bir Ay Tutulması meydana gelecek. Sezgileriniz ve farkındalığınız artıyor. Arka planınızda dönen işleri, dedikoduları, gizli düşmanlıkları kolayca fark edeceksiniz. Bu dönem motivasyonuzu yüksek tutmanız gerekecek. İzole olup, içe kapanmak isteyebilirsiniz. Bilinçaltı şifa çalışmalarından yararlanmak ya da manevi konulara eğilmek adına oldukça destekleyici bir ay sizleri bekliyor. Yakın çevre ilişkilerinizde iletişim kopuklukları, yanlış anlama /anlaşılma durumları gelişebilir. Güven vermeyen ilişkilerle aranıza mesafe koyacaksınız. Kariyerinizle bağlantılı konularda beklentileriniz ay sonu itibariyle neticelenebilir. Merkür retrosu ilişkiler evinizde gerçekleşiyor. 18 Haziran-12 Temmuz arası geçmiş ilişkileriniz gündem olabilir ya da geçmişe dair ilişki sorunlarınızı çözebilirsiniz. Yeni bir ilişkiye başlamak adına 12 Temmuz sonrasını değerlendirmenizde fayda var. 21 Haziran’da gerçekleşecek güneş tutulması süregelen ilişkinizi evliliğe taşıyabilir. Takip eden aylarda yeni bir ortaklık gündeminize gelebilir.

KOVA

5 Haziran’da 11. evinizde bir Ay Tutulması meydana gelecek. Geleceğe dair hedefleriniz ve beklentilerinize dair konularda önemli gelişmeler yaşamanız olası. Bir dileğiniz gerçek olabilir. Tutulmanın etkisi ile sosyal çevre ilişkilerinizi gözden geçirebilirsiniz. Bazı dostluklarınız ile aranıza maddi konularla bağlantılı sorunlar oluşabilir. Güven vermeyen sosyal ilişkilerinizle aranıza mesafe koyacaksınız, bu dönem çevrenizle sırlarınızı çok paylaşmamaya bakın. 21 Haziran’da meydana gelecek Güneş Tutulması, günlük hobilerinizi, rutinlerinizi yenilemenize destek verecek. Spor diyet beslenme konuları listenizde olmalı. Motivasyonunuzu yüksek tutun. Yeni iş girişimleri, beklediğiniz haberler ya da çalışma ortamınızla bağlantılı yenilikler ayın ikinci yarısı itibariyle vurgu kazanabilir. Sağlık sorununuz varsa bu dönem şifalanabilir. Ay sonu iletişim alanınız hız kazanıyor. Sözleşmeler, imzalar, haberleşme trafiği, yazışmalar gibi konularda önemli yenilikler sizleri bekliyor. Sözleriniz ve davranışlarınızla oldukça dikkat çekeceksiniz.

BALIK

5 Haziran’da gerçekleşecek Ay Tutulması kariyer, prestij, toplumsal statü ve tanınma ile bağlantılı konuları gündeminize taşıyacak. Bu alanlarda önemli gelişmeler yaşamanız mümkün. Ancak Mars ay sonuna kadar burcunuzda hareket ettiği için kararlarınızı sakin, aceleye getirmeden almanız faydanıza olacak. İş konusunda farklı alternatifleri de göz önünde bulundurun. İş kurmak, iş değiştirmek ya da var olan işiniz ile ilgili yenilikler yapmak adına destekleniyorsunuz. Ayın ilk yarısı ailevi konuları ihmal etmemelisiniz. Özel hayatınızla ilgili sorumluluklar gündeminize gelebilir. Ay boyunca ufak tefek kazalara, dikkatsizliklere, sakarlıklara dikkat edin. 21 Haziran’da gerçekleşecek Güneş tutulması aşk hayatınıza yenilikler getiriyor. Kalbiniz boşsa yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Mevcut ilişkilerinizi şifalandırmak, bebek sahibi olmak yada partnerinizle romantik zamanlar oluşturmak adına destekleniyorsunuz. Çocuklarınızın eğitimi ile ilgili bir konuda önemli kararlar alabilirsiniz. Ay sonu itibarıyle sezgileriniz ve yaratıcılığınız artacak.

**ÖZEL DANIŞMANLIK TALEPLERİNİZ İÇİN “DANIŞMANLIK SEÇENEKLERİ” BÖLÜMÜNE GÖZ ATABİLİRSİNİZ. RANDEVU HATTI: 0(538)8140460

YASAL UYARI: YAZININ TÜM HAKLARI SAKLIDIR. İZİNSİZ KOPYALANAMAZ, ALINTI YAPILAMAZ

ASTROLOG TUĞÇE YILDIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post

HAZİRAN 2020 NASIL GEÇECEK?

Next post

MERKÜR RETROSU BAŞLIYOR! HANGİ BURÇ NELERE DİKKAT ETMELİ?