MART 2021 & AYLIK BURÇ YORUMLARI

Mart ayı enerji ve yenilik getiriyor!

MART AYI NASIL GEÇECEK?

Güzel bir ay başlıyor!

Mart sıradan bir aydan fazlası. Ocak ve Şubat aylarından sonra ilaç gibi gelecek bir ay.

4 Mart’ta MARS ikizler burcuna geçecek. Mücadele verdiğimiz pek çok konuya hızlı çözümler getirecek, çözüm odaklı olmamızı destekleyecek.

13 Mart’ta YENİAY balık burcunda doğacak. Venüs-Neptün kavuşumu  hayalleri gerçekleştirme fırsatı sunacak. Beklentilerimizin üzerinde şanslara sahip olabiliriz. Havadan şansın gelmesi anlamında ifade etmiyorum, yeniay zamanlarında mutlaka bir yenilik yapılmalı. Bu büyülü yeniayı değerlendirmeyi unutmayın

20 Mart’ta Güneş Koç burcuna geçecek. Aşktan paraya, kariyerden yaşam biçimine kadar birçok alanda yeni başlangıçlara kapı açacağız.

28 Mart’ta DOLUNAY terazi burcunda gerçekleşecek. Evlilik ve ikili ilişkiler odağımızda olacak. İnat ve tartışma uğruna bitecek ilişkilere işaret ettiği gibi, güven veren birliktelikleri ciddi boyuta taşıma şansı sunacak.

Mart her açıdan daha özgür ve yenilenmiş hissettirecek. Arzu ettiğiniz konularda girişimler yapın, adımlar atın. Yolumuzun açık olacağı bir ay bizleri bekliyor.

MART AYINDA;
✔Zihnimiz aktif çalışacak
✔Çözüm odaklı olmaya çalışacağız
✔Ruhsal açıdan yenileneceğiz
✔Elle tutulur değişimlerin hayatımıza akışı hızlanacak
✔Sezgiler, manevi konular yol gösterici olacak
✔Aşkta cesur adımlar öne çıkacak
✔Empatiden uzak ilişkiler zorlanacak
✔Hedefleri gerçekleştirme şansımız olacak

MART 2021 AYLIK BURÇ YORUMLARI

MART 2021 BURÇ YORUMLARI

KOÇ

Yönetici gezegeniniz Mars, 4 Mart itibariyle iletişim evinize yerleşiyor. Ay boyunca  beklediğiniz haberler gelirken, iletişim trafiğiniz oldukça artacak. Proje ve girişimlerinizde sonuçlanmalar yaşayabilirsiniz. Sosyal ilişkilerinizde kendinizi daha rahat ifade edecek, özgüveninizi arttıracak gelişmeler yaşayacaksınız. 13 Mart’ta gerçekleşecek şanslı Yeniay, sezgilerinizi ve yaratıcılığınızı arttıracak.
İlişkinize dair çözüme kavuşturmadığınız sorunlar için adım atmanın tam zamanı.
20-21 Mart tarihlerinde Güneş ve Venüs  burcunuza geçiş yapacak. İyimserliğiniz artarken, ışığınızla adeta parlayacaksınız. Gelecek hedeflerinizi somutlaştırmak, bir konuda büyük bir yenilik yapmak motive edecek.
28 Mart’ta gerçekleşecek Dolunay, evlilik ve ilişkilerinizi mercek altına alacak. Sorunlu ilerleyen ilişkilerinizi gözden geçirebilirsiniz. Partnerinize kırıcı olmamaya özen göstermelisiniz.

BOĞA

Mars 4 Mart itibariyle para alanınıza yerleşiyor. Mali konularda fırsatlar elde ederken bir taraftan kazancınızı arttıracak yeni yollar keşfedeceksiniz. Beklediğiniz ödemeleri tahsil edebilmek mümkün olacak. Öte yandan ay boyunca tasarrufa gitmek, harcamalarınızı planlamak önceliğiniz olmalı.
13 Mart’ta umutlar evinizde gerçekleşecek Yeniay ile birlikte hayalinizi kurduğunuz bir dileğiniz gerçek olabilir. Yeni çevreler, iş bağlantıları ve arkadaşların desteğiyle karşılaşabilirsiniz. Dikkat çekici projelere imza atarak prestijinizi yükseltebilirsiniz.
20-21 Mart tarihlerinde Güneş ve Venüs ruhsal evinize geçiş yapacak. Geçmişin zorlayıcı etkilerinden özgürleşerek geleceğinize odaklanacaksınız.
28 Mart’ta gerçekleşecek Dolunay ile birlikte sağlığınıza daha çok önem vermeniz gerekecek. Diyet yapmak yada spora başlamak motive edecek. Öte yandan, iş hayatınızla ilgili çabalarınız sonuç verecek.

İKİZLER

Mars 4 Mart itibariyle burcunuza yerleşiyor. Ay boyunca her alanda hız kazanacaksınız. Enerji ve motivasyonunuz yüksek olacak. Hedeflerinizi gerçekleştirmek, çözüm odaklı ve pratik olmak önceliğiniz olacak.
13 Mart’ta gerçekleşecek şanslı Yeniay, kariyerinize elle tutulur başarılar getirebilir. İş fırsatları, terfi, ek gelirler sizin için. Özel hayatınızı ilgilendiren konularda mutlu haberler alabilirsiniz.
20-21 Mart tarihlerinde Güneş ve Venüs umutlar evinize geçiş yapacak. İlkbaharın enerjisi ruhunuzu adeta yenileyecek. Arkadaşlıklar, mali konular, yeni proje ve girişimler şanslı alanlarınız olacak.
28 Mart’ta gerçekleşecek Dolunay ile birlikte partnerinizle olan iletişiminize dikkat etmeniz gerekecek. Empati ve sağduyulu yaklaşımlar önceliğiniz olmalı. Öte yandan bu dönem bebek sahibi olma konusunda destekleneceksiniz.

YENGEÇ

Mars 4 Mart itibariyle ruhsal alanınıza yerleşerek sezgilerinizi ve 6.hissinizi oldukça arttıracak. Ay boyunca gördüğünüz rüyalara, içinize doğan konulara önem vermelisiniz, yol gösterici olacak. Kariyerinizi ilgilendiren konularda yöneticilerinizin gerçek yüzlerine tanık olabilirsiniz.
13 Mart’ta gerçekleşecek şanslı Yeniay, eğitim, yurtdışı işler, seyahatler, hukuki ve ticari konularda şans ve fırsatlar sunacak. Geleceğinizi ilgilendiren konularda önemli fırsatlar önünüze gelebilir. Eşinizin parasal koşulları ile ilgili iyileşmeler söz konusu olabilir.
20-21 Mart tarihlerinde Güneş ve Venüs, hedefler alanınıza geçiş yapacak. Çabaladığınız konuların mükafatını olacaksınız. Beklediğiniz terfi ya da ödemeyi almak sevindirebilir. Özel hayatınızı ilgilendiren konularda mutlu gelişmeler yaşayabilirsiniz.
28 Mart’ta gerçekleşecek Dolunay, aile içi ilişkilerinizde bir takım gerginlikler yaratabilir. Iletişimde kırıcı olmamaya özen gösterin. Öte yandan evinizi yenilemek, taşınma yada gayrimenkul alım/satım konularında olumlu sonuçlanmalar yaşamanız mümkün.

ASLAN

Mars 4 Mart itibariyle sosyal çevre alanınıza yerleşiyor. Hayli aktif, dışa dönük ve hedef odaklı olacaksınız. Arkadaşlıklar, grup faaliyetler ve dostluklar alanlarınız önceliğiniz olacak. Öte yandan güven vermeyen dostluk ilişkilerinizi bu dönem noktalayabilirsiniz.
13 Mart’ta gerçekleşecek şanslı Yeniay’da mali gelirleriniz artarken beklediğiniz ödemeleri de tahsil edebilirsiniz. Adım atmakta zorlandığınız konularda cesur hissedeceksiniz. Önemli yatırım adımları büyük kazançlar edinmenizi sağlayabilir. Eşinizin parasal koşulları ile ilgili iyileşmeler gündeminize gelebilir.

20-21 Mart tarihlerinde Güneş ve Venüs 9.evinize geçiş yapacak. Enerji ve özgüven tazeleyeceksiniz. Eğitim, hukuk, seyahatler, yurtdışı bağlantıları ve ticari konularda şansınız açılacak.
28 Mart’ta gerçekleşecek Dolunay, eğitim ve projelerinizle ilgili olumlu sonuçlanmalar getirebilir. Bu dönem yakınlarınızla ilişkilerinizde olası gerginliklere dikkat etmelisiniz

BAŞAK

Mars 4 Mart itibariyle hedefler alanınıza yerleşecek. Geleceğinizi ilgilendiren konularda cesur adımlar atacaksınız. İş ve özel hayatınızda daha iyi bir noktaya gelmek çabalarınızla mümkün olacak.
13 Mart’ta gerçekleşecek şanslı Yeniay ile birlikte aşkta mutlu zamanları getirecek. Yeni bir işe yada ilişkiye başlamak, evlilik teklifi almak yada var olan ilişkinizi şifalandırmak bu dönem sevindirecek.
20-21 Mart tarihlerinde Güneş ve Venüs, finans alanınıza geçiş yapacak. Parasal kazançlarınız artarken, beklediğiniz mali destekleri elde edebileceksiniz. Öte yandan ruhsal açıdan bir detox sürecine gireceksiniz. Daha pozitif ve iyimser hissetmeniz mümkün olacak.
28 Mart’ta gerçekleşecek Dolunay ile birlikte, kazançlarınızı dikkatsiz biçimde harcamak para kayıplarına sebep olabilir, adımlarınızı temkinli atmanızda fayda var

TERAZİ

Mars 4 Mart itibariyle 9. Evinize yerleşecek.
Yurt dışı işler, eğitim, medya, yolculuklar, hukuki ve ticari konularla ilgili hareketli bir ay sizleri bekliyor. Stratejik fikirleriniz, planlarınızı hayata geçirebilmeniz adına destekleyecek
13 Mart’ta gerçekleşecek şanslı Yeniay, işinize ve sağlığınıza gereken desteği sunacak. Çalışma hayatınızda yapacağınız yenilikler motive edici olabilir. Yeni bir iş teklifini değerlendirebilirsiniz.
20-21 Mart tarihlerinde Güneş ve Venüs, ilişkiler alanınıza geçiş yapacak. İlişkileri onarmak, yeni bir ilişkiye başlamak, ortaklık kurmak, imza atmak gibi mutlu gelişmeler sevindirecek.
28 Mart’ta burcunuzda gerçekleşecek Dolunay ile birlikte, kariyerden ilişkilere, mali konulardan yaşam biçiminize kadar her alanda kalıcı değişimler yaşayabilirsiniz. Dolunay, hayatınıza yeni bir yön vermenizi sağlayacak.
Planlarınızı hayata geçirmek, çabaların karşılığını almak güçlü hissettirecek.

AKREP

Mars 4 Mart itibariyle finans alanınızı hareketlendirecek. Gelirlerinizi çoğaltmak, ek gelirler elde etmek adına istekli ve azimli hareket edeceksiniz.
13 Mart’ta gerçekleşecek şanslı Yeniay ile birlikte, aşk alanınız parlayacak. Yeni bir ilişkiye başlamak, evlilik teklifi almak ya da var olan ilişkinizde duygusal bağlarınızın güçlenmesi oldukça mutlu hissettirecek.
20-21 Mart tarihlerinde Güneş ve Venüs, iş ve sağlık alanınıza geçiş yapacak. Bu dönem, çalışma hayatınızda yenilik yapmayı düşünebilirsiniz. Öte yandan yeni bir işe başlamak yada işinizle ilgili başarılar yaşamanız oldukça mümkün. Bir sağlık sorununuz varsa şifaya kavuşabilir.
28 Mart’ta ruhsal evinizde gerçekleşecek Dolunay ile birlikte, bilinçaltı kaygılarınızdan, geçmişin zorlayıcı enerjilerinden sıyrılarak yeni bir sayfa açmak isteyeceksiniz. Sizler için ruhsal açıdan oldukça yenileyici bir dolunay olacak.

YAY

Mars, 4 Mart itibariyle Aşk, evlilik ve ortaklı ilişkilerinizi hareketlendirecek. İlişkilerinize dair planlarınızı hayata geçirmek adına daha mücadeleci ve çözüm odaklı hareket edeceksiniz.
13 Mart’ta gerçekleşecek şanslı Yeniay etkisiyle aile bireylerinizi ilgilendiren konularda aydınlık gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bir taraftan evinizi yenilemek, aile bağlarınızı kuvvetlendirmek, küslüklerde barışı sağlamak adına destekleneceksiniz.
20-21 Mart tarihlerinde Güneş ve Venüs, aşk ve çocuklar alanınıza geçiş yapacak. Yalnızsanız yeni bir ilişkiye başlayabilir ya da var olan ilişkinizde romantizmi yakalayabilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili aydınlık gelişmeler sevindirirken, bebek sahibi olma konusunda destekleneceksiniz.
28 Mart’ta umutlar evinizde gerçekleşecek Dolunay ile birlikte, hayalini kurduğunuz bir hedefiniz somutlaşabilir. Güven vermeyen dostluklarla aranıza mesafe koyabilirsiniz.

OĞLAK

Mars, 4 Mart itibariyle çalışma alanınıza yerleşecek. İşinizle bağlantılı konularda oldukça hırslı ve gayretli hareket edeceksiniz. Daha stratejik düşünecek, çözüm odaklı fikirler üreteceksiniz.
13 Mart’ta gerçekleşecek şanslı Yeniayla birlikte ifadeniz ve davranışlarınızla dikkat çekeceksiniz. Seyahat planları yapmak, çevre desteği görmek yada yeni projeleri değerlendirmek gibi gelişmeler mümkün olacak. Yakınlar, kardeşler, iş arkadaşları yada akrabalarla bağlantılı konularda aydınlık gelişmeler yaşayabilirsiniz.
20-21 Mart tarihlerinde Güneş ve Venüs, aile alanınıza geçiş yapacak. Evde yenilik yapmak, mülk edinmek yada taşınma planlarınızı hayata geçirmenizin tam zamanı, değerlendirmeyi unutmayın. Bu dönem aile içi bağları yenileyebilir, hane içi sevinçler yaşayabilirsiniz.
28 Mart’ta gerçekleşecek Dolunay, kariyerinizle bağlantılı konularda bazı netleşmeleri ve önemli kararları gündeminize getirebilir. İş değiştirmek, terfi etmek, yada var olan işinizle ilgili yeni sorumluluklar üstlenmek söz konusu olabilir.

KOVA

Mars, 4 Mart itibariyle aşk ve çocuklar alanınıza yerleşecek. Mücadele verdiğiniz konular partneriniz ve çocuklarınızla olan ilişkileriniz olacak. İletişim hataları, inatlaşmalar ve restleşmelere karşı empati ve sağduyu önceliğiniz olmalı.
13 Mart’ta gerçekleşecek şanslı Yeniayla birlikte ek gelirler elde etmek, yeni para kazanma yolları keşfetmek ve paranızı çoğaltmak mümkün olacak. Bir taraftan enerji ve iyimserliğiniz artacak.
20-21 Mart tarihlerinde Güneş ve Venüs, iletişim geçiş yapıyor. İlkbaharın enerjisi size her açıdan iyi gelecek. Bu dönem seyahat yollarınızı açılırken, ufkunuzu genişletecek yeni çevrelere girmenizi sağlayacak. Beklediğiniz teklifleri almak, projelerinizde başarılar elde etmek motive edecek.
28 Mart’ta gerçekleşecek Dolunay, hedeflerinizi somutlaştırmanız adına destekleyecek. Taşınabilir yada uzak yerleri ziyaret edebilirsiniz. Eğitim, hukuki ve ticari konularla ilgili olumli sonuçlanmalar gündeminize gelebilir.

BALIK

Mücadele gezegeni Mars,  4 Mart itibariyle ev-aile alanınıza yerleşiyor. Aile içi ilişkilerinizde dengeyi iyi kurmalısınız. İletişimde anlaşmazlık, rekabet ve inatlaşmaların enerjinizi düşürmesine izin vermeyin. Evinizi dekore etmek, yeni eşyalar almak, ev içi konfor alanları yaratmak gibi alanlara eğilmenizde fayda var.
13 Mart’ta burcunuzda gerçekleşecek şanslı Yeniayla birlikte adeta elinizde sihirli bir değnek tuttuğunuzu fark edeceksiniz. Bir dileğinizin gerçek olması yada attığınız adımlardan olumlu sonuçlar alabilmeniz oldukça mümkün. Aşk, para, kariyer ve sağlık konularında şanslı etkiler sizler için.
20-21 Mart tarihlerinde Güneş ve Venüs, para alanınıza geçiş yapıyor. Ek gelirler elde etmek, mali destekler görmek yada kazançlarınızı çoğaltmak sevindirecek. Bir taraftan öz değerinizi fark edecek, bireysel ihtiyaçlarınıza öncelik vereceksiniz.
28 Mart’ta gerçekleşecek Dolunay, finansal konulardaki beklentilerinizi sonuçlandıracak. Kredi çekmek, borçları tahsil etmek yada yatırım yapma gibi konularda harekete geçmek isteyebilirsiniz. Sezgilerinizin artacağı bu dönem, manevi-ruhsal çalışmalara eğilmenizde fayda var.

**ÖZEL DANIŞMANLIK TALEPLERİNİZ İÇİN “DANIŞMANLIK SEÇENEKLERİ” BÖLÜMÜNE GÖZ ATABİLİRSİNİZ. RANDEVU HATTI: 0(538)8140460

YASAL UYARI: YAZININ TÜM HAKLARI SAKLIDIR. İZİNSİZ KOPYALANAMAZ, ALINTI YAPILAMAZ

ASTROLOG TUĞÇE YILDIZBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post

ŞUBAT 2021 & AYLIK BURÇ YORUMLARI

Next post

NİSAN AYI BURÇ YORUMLARI