ŞUBAT 2021 & AYLIK BURÇ YORUMLARI

Şubat 2021 beklenmedik, şok edici gündemlerle geliyor!

ŞUBAT AYI NASIL GEÇECEK?

Şubat ayı sert etkiler barındırıyor. Ancak avantajlı zamanları değerlendirebilenler için önemli şans ve fırsatlar da var!

“MERKÜR RETROSU 21 ŞUBAT’A DEK İLETİŞİMİ ZORLAYACAK”

Şubat ayı boyunca her türlü yazılı/sözlü iletişim, haberleşme ve teknolojik araçlarda sorunlar ve aksaklıklar yaşanılabilir. Evlilik, nişan, ortaklık, yeni yatırım adımları, imza ve anlaşmalar gibi radikal planlarda dikkatli ilerlemekte fayda var. Arkadaşlıklar, sosyal çevre ilişkileri bu dönem zorlanabilir. İletişim hataları, dedikodu, iftiralar, yanlış anlaşılmalar vurgu kazanabilir.
Eğitim sistemi ve ulaşım alanlarında yeni açıklamalar öne çıkabilir. Okulların açılmasına ilişkin kararlar tekrar gözden geçirilebilir!

SATÜRN-URANÜS KARESİ  KESİNLEŞİYOR!

17 Şubat’ta kesinleşecek zorlu açı kalıbı, ay boyunca etkili.

Dünya geneli protestolar, isyanlar, bağımsızlıklar, reformlar, doğal afetler ve depremler tetiklenebilir! Suikastler, uçak kazaları gibi tatsız durumlar gündeme gelebilir.
Dünya geneli şok edici beklenmedik gelişmelere tanıklık edebiliriz!

11 ŞUBAT’TA KOVA BURCUNDA YENİAY DOĞUYOR

Şansı çekmek, önemli fırsatlar elde etmek, yeni projeler belirlemek, şifa çalışmalarından fayda görmek bu yeni ayda çok mümkün. Aynı gün Venüs-Jüpiter kavuşumu kesinleşiyor! Yılın en şanslı haftalarından birinde olacağız. Önemli buluşlar, icatlar, bilimsel yenilikler öne çıkabilir.
Globalde hava yolu ulaşıma dair yeni kararlar gündeme gelebilir.  Uçak kazaları, teknolojik aksaklıklar, yer kabuğu hareketleri gözlemlenebilir.

27 ŞUBAT BAŞAK DOLUNAYI:

Uranüs destekli dolunay hayat alanlarımıza hepimizi mutlu eden sürprizleri dahil edebilir. İş, kariyer, ev, ailevi konularda sorumluluk almamız gereken durumlarla karşılaşabiliriz!

ŞUBAT 2021 AYLIK BURÇ YORUMLARI

ŞUBAT 2021 BURÇ YORUMLARI

KOÇ

Şubat ayında sosyal ilişkiler ve dostluklar alanınızda iletişim aksaklıklarına karşı dikkatli olmalısınız. Bazı arkadaşlıklarınızı gözden geçirebilirsiniz. Hedeflediğiniz konularda keskin adımlar atmadan önce eksikliklerinizi kapatmak, eldeki işlerinizi revize etmek, yarım kalan detayların üstüne gitmek oldukça fayda getirecek. Üzerinde çalıştığınız projeler konusunda bazı gecikmelerle karşılaşsanız da ay sonu itibariyle şansınız dönecek. 11 Şubat’ta umutlar evinizde gerçekleşecek Yeniay etkisiyle arzu ettiğiniz bir hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz. Uzun zamandır çözümsüz ilerleyen bir konunun hallolması, arkadaşların desteğini almak, beklediğiniz mali fırsatları elde etmek gibi mutlu gelişmeler yüzünüzü güldürebilir. Ay sonu gerçekleşecek Dolunay etkisiyle sağlık ve beslenme konularına dikkat etmeli, gereken özeni göstermelisiniz. Bir taraftan çalışma biçiminizi yenilemek, iş hayatınızla ilgili radikal değişimler yaşamanız mümkün olacak.

BOĞA

Merkür retrosu ay boyunca sizleri geleceğiniz hakkında daha sorgulayıcı düşünmeye itecek. İçsel gücünüz ve yaratıcı bakış açınız sayesinde önceden cesaret edemediğiniz pek çok düşünceyi hayata geçirme şansı bulacaksınız.
Bu ay iş arkadaşlıklarınızla, ailenizle yada patronlarla ilişkileriniz bir miktar zorlanabilir. Olası iletişim hatalarına dikkat etmelisiniz.  Uzun zamandır beklediğiniz terfi yada iş teklifi bu dönem gelebilir. İş değişikliği ya da yeni bir iş kurma planınız varsa ay sonunu değerlendirmeniz avantaj sunacak. 11 Şubat’ta gerçekleşecek Yeniay etkisi ile kariyer ve çalışma hayatınızı ilgilendiren konularda önemli başarılar elde etmeniz güçlü hissettirecek. Yöneticilerinizin iyimser tutumları sayesinde önemli fırsatlar elde edeceksiniz. Öte yandan, çok istediğiniz bir hayalinizi gerçekleştirme şansı bulacaksınız. Ay sonu gerçekleşecek Dolunay, aşk hayatınızda ilgili önemli kararlar almanızı sağlayacak. Yeni bir ilişkiye başlamak yada sorunlu bir ilişkiyi noktalamak isteyebilirsiniz. Süregelen ilişkilerinizde iletişim hataları gündeminize gelebilir. Bebek sahibi olmak yada çocuklarınızın geleceği ile ilgili kararlar almanız ay sonu itibariyle mümkün.

İKİZLER

Şubat ayına Merkür retrosu etkisinde başlıyorsunuz. Uzak seyahatler, taşınma, projeler ve eğitim konularında bazı gecikmeler yada aksaklıklar yaşayabilirsiniz. Ticari girişimleriniz adına ay sonunu beklemenizde fayda var. Uzun zamandır sonuçlanmasını istediğiniz hukuki davalarınız yada iş değişimi beklentileriniz varsa beklediğiniz haberler bu ay gelebilir. Öte yandan akrabalarınızla olan iletişiminiz testlerden geçebilir. Bir yakınınızla ilişkinizi gözden geçirme ihtiyacı hissedebilirsiniz. 11 Şubat’ta gerçekleşecek Yeniay etkisi sizin için oldukça şanslı. Uzaklardan gelen kısmetli haberler gündeminize gelirken, hedeflediğiniz konuları kolaylıkla somutlaştırma şansı elde edebilirsiniz. Eşinizin işiyle ilgili aydınlık gelişmeler sevindirebilir.  Öte yandan, ay sonu gerçeleşecek Dolunay etkisiyle eve dair yenilikleri ve eksiklerinizi tamamlamaya girişeceksiniz. Ailevi konulara eğilmek, aile içi ilişkileri onarmak öncelikleriniz arasında olacak. Mülk alım/satım, taşınma, gayrimenkul yatırım planlarınızı hayata geçirmek adına doğru zamanda olacaksınız.

YENGEÇ

Merkür retrosu finansal alanınızı etkiliyor. Krediler, borçlar, ödemeler ve vergiler gündeminizde yer tutarken uzun zamandır gözardı ettiğiniz alacak verecek meseleleri önünüze gelebilir. Kredi ve harcamalar konusunda aceleci olmamalı, yanlış adımlardan kaçınmalısınız. Ay sonuna dek sezgileriniz yol gösterici olacak. Okült bilgiler, metafizik, psikoloji ve ruhsal gelişim alanlarına yönelebilir içsel farkındalığınızı arttırabilirsiniz. 11 Şubat’ta gerçekleşecek Yeniay etkisiyle elinize yüklü bir miktar para geçebilir. Ek gelirler, prim yada terfi elde edebilirsiniz. Mali konuları düzenleme şansı sizleri motive edecek. Öte yandan artan iş temponuz ve rutin sorumluluklarınız sağlık sorunları yaratabilir. Bağışıklığınızı ay sonuna dek korumak ve bedeninize iyi bakmak önceliğiniz olmalı. Ay sonu gerçekleşecek dolunay ile birlikte ertelediğiniz seyahat planlarınızı ve projelerinizi hayata geçirme şansı elde edeceksiniz. Bir taraftan beklediğiniz haberler hız kazanacak.

ASLAN

Ay sonuna dek Merkür retrosu ilişkilerinizi mercek altına alacak. Evlilik, ikili ilişkiler ve ortaklık alanlarınızda radikal kararlar vermekten ve büyük adımlar atmaktan kaçınmalısınız. Yanlış anlama, anlaşılma ve olası iletişim hatalarına özellikle dikkat etmeniz gerekecek. Özel ilişkilerinizde süregelen bir sorun varsa, bu konu tekrar çözüme kavuşturulmak adına önünüze gelebilir. Eski ilişkiler tekrar kapınızı çalabilir.  11 Şubat’ta gerçekleşecek şanslı Yeniay aşkta mutlu zamanları getiriyor. Aşk hayatınızda romantizm ve uyumun artacağı bir süreçte olacaksınız. Partnerinizle ortak yapacağınız bir yenilik heyecan verici olacak.
Ay sonunda para alanınızda bir Dolunay gerçekleşiyor. Harcamalarınızı kontrol altında tutmanızda yarar var. Bütçe yapmak, yeni para kazanma yolları geliştirmek fayda getirebilir. Öte yandan beklediğiniz ödemeler varsa, bu dönem tahsil edebilirsiniz.

BAŞAK

Şubat ayında çalışma hayatınızda ertelediğiniz sorumlulukları tekrar ele almanız gerekecek. İş ortamınızda her türlü sözlü/yazılı iletişim konularında dikkatli olmalısınız. Merkür retrosu etkisiyle, ay süresince sağlık kontrollerinizi ihmal etmeyin. Günlük rutininize ruhsal gelişiminize iyi gelecek bir hobiyi dahil edebilirsiniz. Spor, diyet, yoga, meditasyon ve şifa sanatlarına eğilmeniz oldukça iyi gelecek. 11 Şubat’ta gerçekleşecek Yeniay etkisi, çalışma hayatınıza önemli yenilikler getirirken başarılarınızla gurur duyacağınız bir dönemi de müjdeleyecek. Bu dönem bir sağlık sorununuz varsa çözüme kavuşabilir. Bir taraftan artan iş temponuz ve rutin sorumluluklarınızın altından kolaylıkla kalkacaksınız. Henüz bir ilişkiniz yoksa uzaklardan gelen mutlu haberler sevindirebilir. Yeni bir ilişki şansınız doğabilir, ancak kalıcı birliktelikler kurmak adına 21 Şubat sonrasını değerlendirmenizde fayda var. Ay sonu  Dolunay burcunuzda gerçekleşecek. Hedeflerinizi somutlaştırma konusunda sürpriz destekler edineceksiniz.

TERAZİ

Şubat ayına aşk alanınızda gerçekleşen Merkür Retrosu etkisiyle giriş yapıyorsunuz. 21 Şubat’a dek ilişkilerinizdeki iletişim sorunlarını düzeltmek, barış sağlamak, sorunlara çözüm üretmek adına fırsatlarınız olacak.
Bu dönem geçmişe ait bir konu tekrar masaya yatırılarak çözüme kavuşabilir. Eski ilişkilere bir şans vermek isteyebilirsiniz.
Henüz bir ilişkiniz yoksa yakın çevrenizden gizli bir hayranınızın varlığı dikkatinizi çekebilir. Her açıdan aşka dair konular açısından hareketli bir ay sizleri bekliyor. 11 Subat’ta gerçekleşecek Yeniay yaşam enerjinizi arttırırken, özgüven ve iyimserlik de getirecek. Yeni bir ilişki şansı elde edebilir yada bebek sahibi olmayı düşünebilirsiniz. Yeni kariyer fırsatları, seçkin projeler önünüze çıkabilir.
27 Şubat dolunay etkisiyle arka planınızda dönen işler, gizli saklı durumlar açığa çıkabilir. Bu dönem enerjinizi tüketen kişilerle aranıza gerekli mesafeyi koyacaksınız.

AKREP

Merkür retrosu ev ve yuva alanınızda gerçekleşiyor. Şubat ayı boyunca, aile içi ilişkilerinize daha fazla önem vermeli, iletişim konularında  yapıcı hareket etmelisiniz. Yanlış anlamalar, anlaşılmalar zorlayıcı olabilir, bazı yüzleşmeler gündeminize gelebilir. Bir taraftan aile içi ilişkileri onarmak, sorunları çözmek adına fırsatlarınız da olacak. Evinizle ilgili radikal yenilikler konusunda aceleci olmayın. Evde elektronik aletler yada tadilatla ilgili sorunlar oluşabilir. 11 Şubat’ta gerçekleşecek şanslı Yeniay, hanenize aydınlık haberler getirebilir. Mülk alım/satım, yatırım planlarınızı hayata geçirme şansı elde edebilirsiniz. Uzun süren birlikteliklerinizi ciddi bir boyuta taşıyabilirsiniz.
27 Şubat’ta dolunay umutlar evinizde gerçekleşecek. Ay sonu itibariyle mali konulardan yana şansınız artarken, hedeflerinizi somutlaştırma fırsatlarınız olacak. Henüz bir ilişkiniz yoksa yeni bir aşka yer açabilirsiniz.

YAY

Merkür retrosu yakın çevre ilişkilerinizi gözden geçirmenizi sağlayabilir. 21 Şubat’a dek yakınlar, kardeşler, akrabalarla olan ilişkilerinizde yanlış anlamalar ve anlaşılmalara dikkat etmelisiniz. Enerji düşüren bazı yakınlarınızla aranıza mesafe koymanız daha özgür hissetmenizi sağlayacak. Bir taraftan eğitim, seyahatler, ticari konular ve projeler açısından yarım kalan işleri tamamlamanız gerekecek. Geçmise ait beklediğiniz bir iş teklifi önünüze gelebilir, ancak eyleme geçmek adına ayın ikinci yarısını kullanmanızda fayda var. 11 Şubat’ta gerçekleşecek şanslı Yeniayla birlikte çevrenizi yenileyeceksiniz. Adeta enerjiniz parlayacak. Projelerinizin başarıyla sonuçlanması, sürpriz gelişmeler, yeni insanların hayatınıza dahil olması motive edici olacak. Beklediğiniz mutlu haberleri alabilir, bir dileğinizi gerçekleştirme şansı elde edebilirsiniz. 27 Şubat’ta gerçekleşecek Dolunay, kariyer hayatınıza köklü yenilikler ve tamamlanmalar getirecek. Beklediğiniz iş yada terfi haberlerini bu dönem alabilirsiniz.

OĞLAK

Merkür retrosu para alanınızı etkiliyor. Mali durumunuza ve lüks harcamalarınıza ay sonuna dek dikkat etmelisiniz. Hesapta olmayan ödemeler ve para çıkışları yaşayabilirsiniz. Bu dönem riskli yatırımlardan uzak durmanızda fayda var. Bir taraftan dışarıdan beklediğiniz maddi kaynakları tahsil edebilirsiniz. 21 Şubat’a dek elektronik aletleriniz, iletişim araçlarınız sıkıntı yaratabilir. Verilerinizi yedeklemeniz, evrak, dosya, kişisel eşya kaybı gibi olası durumlara karşı tedbirli olmanız gerekecek. 11 Şubat’ta gerçekleşecek şanslı Yeniayla birlikte elinize yüklü bir miktar para geçebilir. Çalışmıyorsanız iş imkanı yada ekstra gelirler elde edebilirsiniz. Bir taraftan enerji ve özgüven tazeleyeceksiniz. Arzu ettiğiniz bir hayali gerçekleştirmek, sürpriz fırsatlar elde etmek yeniayın sizlere hediyeleri olacak, değerlendirmeyi unutmayın. 27 Şubat’ta gerçekleşecek dolunay ile birlikte eğitim,kariyer, seyahatler, hukuki konularla ilgili sevindirici gelişmeler gündeminize gelebilir.

KOVA

Merkür retrosu burcunuzda gerçekleşiyor. Ay sonuna dek her konuda temkinli ilerlemeye dikkat edin. İletişiminizdeki sert ve kırıcı tavırlar ilişkilerinizi zorlayabilir. Geçmiş ilişkilerinize dair çözüme kavuşturamadığınız konular önünüze gelebilir.  Öte yandan kayıp evraklar, eşyalar,  aniden karşınıza çıkabilir. Ay boyunca mali konular, riskli yatırımlar ve radikal adımlardan ziyade planlamalar yapmalı, eksiklikleri tamamladığınıza emin olmalısınız. 11 Şubat’ta burcunuzda gerçekleşecek şanslı Yeniay’la birlikte, büyük bir dileğiniz gerçek olabilir. Kariyer, çevre destekleri, mali fırsatlar ve ilişkiler açısından sevindirici gelişmeler yaşayabilirsiniz. İçsel huzurunuz artarken, enerjiniz de yükselecek. 27 Şubat’ta gerçeklesecek dolunay ile birlikte kredi, alım/satım, borçlar, vergi, miras ve tazminat gibi konular gündeminizi meşgul edebilir. Bir taraftan sezgileriniz oldukça artacak.

BALIK

Merkür retrosu içe dönmenize sebep olurken, sezgilerinizi ve yaratıcılığınızı da arttıracak. Gelecekte somutlaştıracağınız fikirler ve projeler konusunda ilham perilerinizin yanı başında olacağı bir ay sizleri bekliyor. Ay boyunca haberci rüyalara ve sezgilerinize güvenin. İç sesiniz yol gösterici olacak. 21 Şubat’a dek geçmiş iş ve ilişkiler, eski dostlar, geçmişe ait konular gündeminize gelebilir. Sizlere gizli düşmanlıklar besleyen, art niyetli kişilerin açığa çıkmasıyla bazı kişilerle aranıza mesafe koyacak, adeta hayatınızda bir temizlik yapacaksınız. 11 Şubat’ta gerçekleşecek şanslı Yeniay ile birlikte travma ve gelecek korkularınızdan özgürleşeceksiniz. Hayata daha iyimser pencereden bakmak, özgüven tazelemek mutlu hissettirecek. Bir sağlık sorununuz varsa bu dönem şifaya kavuşabilir. 27 Şubat’ta ilişkiler alanınızda bir dolunay gerçekleşecek. Partnerinizle olan ilişkinizi yeniden gözden geçirecek, ilişkinizdeki eksikleri fark ederek sorun yaratan konuları çözeceksiniz.

**ÖZEL DANIŞMANLIK TALEPLERİNİZ İÇİN “DANIŞMANLIK SEÇENEKLERİ” BÖLÜMÜNE GÖZ ATABİLİRSİNİZ. RANDEVU HATTI: 0(538)8140460

YASAL UYARI: YAZININ TÜM HAKLARI SAKLIDIR. İZİNSİZ KOPYALANAMAZ, ALINTI YAPILAMAZ

ASTROLOG TUĞÇE YILDIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post

2021 BURÇ YORUMLARI

Next post

MART 2021 & AYLIK BURÇ YORUMLARI