Kutsal Ateş Reikisi (Sacred Flames Reiki)

“Korunma ve arınma sağlayan pozitif enerji sistemi”

Reiki Blessings Academy’nin başkanı olarak görev yapan Allison Dahlhaus’un manevi kaynaklara kanal olarak geliştirip ortaya çıkardığı Reiki kökenli bir şifa sistemidir. Kutsal Ateş Reiki’si, yeni ve etkili bir enerji sistemi olup, beden ve zihinde oluşan tüm blokajları kolay ve pratik bir biçimde temizler. SFR, bünyesinde renk terapisi, imgeleme, Japon Reiki ve mum ışığı ritüellerini barındıran uygulaması çok keyifli bir şifa metodudur. Bu şifa sisteminde baş meleklerle ve aydınlanmış üstadlarla bağlantı kurulup onların sevgi dolu enerjisi uyumlama sürecini özel kılar.

SFR, ateş (ışık) elementinden faydalanılan bir şifa tekniği olduğundan, uygulandığı zaman fiziki bedende melatonin (mutluluk) hormonunun daha fazla salgılanmasına yardımcı olur. Konsantrasyon yeteneğini büyük ölçüde geliştirir. SFR çalışmasında yakılan muma konsantre olmak fiziksel-ruhsal rahatlık ve şifa sağlar.

Melatonin‘in bağışıklık sistemini koruduğu gibi kanseri de önleyici görevi vardır. Uyumlama (İnisiyasyon) tek seviyeden oluşur. Uyumlanan kişi sisteme bir başkasını da uyumlama hakkına sahip olur. Kutsal Ateş Reiki’sine uyumlanmak için önceden Reiki eğitimi almak gerekmez.

Sembolleri yoktur ve uygulaması son derece pratik ve keyiflidir. SFR uyumlaması sonrası imgeleme ve konsantrasyon yeteneğiniz gelişecek, ruhsal ve fiziksel şifayı tüm hücrelerinizde hissedeceksiniz.

TUĞÇE YILDIZ

Comments

  • İsisin Kızı

    Mutlaka SFR ile tanışmalısınız, mistik konularla ilginiz fazlaysa; ders çalışırken konsantrasyon sıkıntısı yaşıyorsanız, mum alevine bakarak dengeyi kısa sürede sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda, üzerinizde günün negatif enerjisinin kaldığını düşünüyorsanız, çalışma tekniğiyle hemen şifaya kavuşursunuz 🙂 Hocamız Tuğçe’ye teşekkür ederim bizi SFR ile tanıştırdığı için.

    Reply to İsisin Kızı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post

Katılımcı Geribildirimleri

Next post

Theta~Healing | Ruh Eşi Çalışması